Môžem byť tehotná a nemať zatiaľ príznaky?

23. feb 2023

Dobrý deň prajem

Po zamlčanom potrate a následným 2 ročným neuspešním snažením sa Nam to asi podarilo 🤷🏼‍♀️

Som zmätená a nedokážem tomu uveriť
Ochorela som a kôli liekom som si urobila test a vyšiel pozitívny v Pondelok a dnes už su krasne 2 čiarky

Chcem sa opýtať je možne byť tehotná a nemať žiadne príznaky aspon zatiaľ ? Sem tam citim podbruško ale inak len tu moju chorobu :/

Neukamenujte ma prosim len po 2,5 roku mi vysli testy konecne pozitivne , samozrejme ze ku doktorke pojdem ale ešte je skoro

tinkavvv
23. feb 2023

Gratulujem, nech vsetko dobre dopadne 🙂 viem presne, aky je to pocit

terezia323
23. feb 2023

Gratulujem 😍

martinusik91
23. feb 2023

Gratulujem 😍

floki1994
23. feb 2023

Gratulujem, priznaky nemusis mat vobec a ak nejake tak na tie je este cas...ja som.napriklad okrem obrovskych prs nemala ziadne 😅 drzim palce nech to dobre dopadne 🙂

gabriela2952
23. feb 2023

Gratulujem ❤️🍀🍀 ja som príznaky taktiež nemala, až niekedy v 8-9 tt mi bolo asi 3 dní zle inak si tehotenstvom plávam, teda plávala 😊 teraz už je to o drzku posledný mesiac, tak užívaj a nech všetko dobre dopadnem 🥰🥰🥰🥰

heln
23. feb 2023

ja som tiez pri pozitivnom teste nemala ziadne priznaky okrem.meskania, az potom asi o tyzden dva mi zacalo byt zle.

deti95060810
23. feb 2023

nemala som príznaky vôbec... žiadne. celé tehu

elis248
23. feb 2023

Bola som 2x tehotná a okrem meškania MS som nemala žiadne príznaky. Po pravde som to ani nesledovala.

diaalex
23. feb 2023

Celé tehu som nemala žiaden príznak 🙂

andreatytler
23. feb 2023

Uplne bezne nemat ziadne priznaky zo zaciatku. Ked som isla na ultrazvuk v 7 tyzdni, bola som presvedcena ze to nevyslo lebo som vobec nic necitila. Az v 8 tyzdni prisli.

kallanchoe
23. feb 2023

Ja som nemala žiadne príznaky ani pri prvom ani pri druhom.....teda okrem veľkého brucha😂

petruska173
24. feb 2023

Aj ja som po pozitívnom teste čakala kedy už konečne prídu tie príznaky a nič 😀 v 18tt nemám ani brucho, stále nosím svoje staré oblečenie 🙂

masinka
24. feb 2023

Ja som moje prve tehotenstvo zo zaciatku liecila horucim cajom s citronom - mala som taky pocit ako keby na mna liezla chripka, vobec som to nepripisovala tehotenstvu 😀 za cele tehotenstvo som nevraala ani raz, jedinym mojim priznakom okrem zvacsujuceho sa brucha boli citlivejsie prsia, ale to mavam kazdy mesiac v ramci PMS.

lucikee
24. feb 2023

Ja som tiež nič necítila,stale som hovorila že bože to čo ved mne nič neni..a od 7 tt z ničoho nič vracanie cely boží mesiac kazdy jeden den.. tak si to uzivaj 😂 my sa teraz snažíme o druhe babo a najhoršiu paniku mam z toho ze mi zas bude takto zle a ten smrad ochh

autor
26. feb 2023

Ďakujem Vam všetkym ❤️❤️❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre