Môžem byť tehotná, aj keď sú vyšetrenia negatívne?

bona12
7. mar 2013

Zdravím, chcem sa opýtať, či má niektorá z Vás takúto skúsenosť: pred menštruáciou nemala skoro žiadne príznaky, (aj ked bežne máva). Ale príznaky skôr pôsobili ako signalujúce tehotenstvo, mrcha meškala asi 2-3 dni a nakoniec prišla + silne krče a trvala cca 4-5 dní. Ja som tak mala a mala som strach,že som potratila,tak som šla na vyšetrenie v 3. den, ale podla sona a vysetrenia to tehotensvto nebolo, aj vysledky z krvy nepotvrdili žiadny zapal. Avšak 2 dni po vyšetrení som večer vracala a o ďalšie 2 dni mi zas bolo rano v autobuse nevoľno. Môžem byť v tom, napriek tomu,že vyšetrenia boli negatívne? Vopred ďakujem za vaše odpovede.

denisa87
7. mar 2013

krv ti brali asi na zistenie hcg v krvi,nie?a ten bol negativny,či?tak si nemyslim ze si tehu,a test si si nerobila?

bona12
autor
7. mar 2013

krv mi brali,ci nemam nejaky zapal a kvoli krvinkam,ci mam dobru zrazanlivost, aby zistili,preco som viacej krvacala ten 1.den. Na HCG mi nevravela,ze bude robiť,ani pri vysledkoch mi nič k tomu telefonicky nepovedala. Ale keď som bola na vysetreni,tak mi lekarka povedala,ze ked by som bola aj 2-3 dni v tom,tak by ma aspon boleli prsia,aj ked to ona este nemohla vidiet na sone...ale zase co som tu citala,tak nie kazdu bolia hned prisa,ked je na začiatku tehotenstva. Ja len že, mam taky zvlastny pocit, neviem z coho mi bolo zle a preco ma pobolieva tak jemne v podbrusku. Lebo ani žaludočné problemy to nie su, to som tiež nedavno absolvovala.

bona12
autor
7. mar 2013

Robila som si 1 test cca den a pol pred tym,nez som dostala a bol negatívny.

denisa87
7. mar 2013

@bona12 aha,tak neviem,skus este pockat a ked sa ti nebude zdat,skus znova testnut,skus si kupit mamatest,a nabuduce ma oznac,lebo som ani nevedela ze si odpisala 😉

bona12
autor
7. mar 2013

@denisa87 no pockam kazdopadne a uvidim,ci sa este nieco prejavi,alebo to samo preje...mozno su to len hormony,fakt netusim ;)

lillynecka
7. mar 2013

hojte baby chcem sa poradit aj spytat....meska mi menstruacia 7 dni mam pocit nafuknuteho bruska, prsia mam bolaveee, a mam bolesti v podbrusku.....s priatelom stale spime 😉 newiem ci si mam spravit test alebo nie....coked to je priznak menstruacie?!..ked my sa snazime mat babatko..... 🙂

kristinka28
7. mar 2013

ahojte viem ze je to hlupe ale mam iba otazku co si vy myslite ,,menzes mam kazdy mesiac,,,ale som nahle pribrala testy som si robyla som mala negativne,,ale mam zvisene hormony alebo protilaktin neviem ako sa to presne povie ,,mozem byt tehotna a mi neukaze kvoli tomu ze mam zvysene hormony?

kristinka28
7. mar 2013

@lillynecka ahoj ja si myslim ze si tehotna, 🙂 .menstruaciju mas pravidelne,,,a teraz ti meska?

lillynecka
7. mar 2013

Kiezby som bola ;) no mavam pravidelnu ale niekedy mi meska 2 dni 🙂
@kristinka28

kristinka28
7. mar 2013

@lillynecka hm no ked ti iba meska 2 dni pomojom si tehotna 🙂 najlepsie je ze si kupis zajtra test a uvidis potom napis ako si dopadla 😉

lillynecka
7. mar 2013

Ja newieem ☹ priatel mi povedal aby som si hned teraz spravila 🙂 boli sme kupit a spravila som si a vysiel negativny :☹ a to nie raz mi spravilo,a bolo tam pisane ze pouzitie akukolvek dennu dobu.... ☹(((((
@kristinka28

katra52
7. mar 2013

@lillynecka testy sa najlepšie robia ráno tak skús zajtra.a nieje tam ani duch?

lillynecka
7. mar 2013

šak ano robia.... ale nechapem... počkaj aky duch? 🙂 🙂
@katra52

katra52
7. mar 2013

@lillynecka duch je slabá ciarka len taká že je slabo vidieť🙂

lillynecka
7. mar 2013

Vies co nic tam nieje vidiet ☹ uz nevieme co mame robit ach uvidi.e 🙂 ci banbozko daa mat 🙂@katra52

katra52
8. mar 2013

@lillynecka a sledujes si nejako ovulaciu vieš kolky dpo si?stane sa u ženy že jej tak raz dva krát za rok zblbne cyklus.

bona12
autor
8. mar 2013

Ja by som sa vrátila ešte k moju prípadu...Len tak som nad tým rozmýšlala, či ked mi brali krv,aby zistili,ci nemam nejaky zapal,alebo ci nemam chudokrvnost, proste aby zistili,preco som viac krvacal...ci vtedy sleduju v krvy aj hcg,ci by bolo mozne,že to neskumali??

milaciky
8. mar 2013

ahojte babenky, tak mne meskala mrcha 5 dni urobila som si 2 testy negativne, tak som sla k lekarovi a z krvy mi vysiel tiez negativny test. Sestricka mi povedala ak sa mi mrcha nespusti do dnes, tak jej mam zavolat a urobi este raz krvne testy. Lenze mrcha sa v stredu spustila, tak som uz nevolala. Vsetko je to divne, lebo beriem aj hormony na stimulaciu vajecnikov a citim kedy mam ovulaciu. Baby ja mam mrchu plus minus jeden den. Nikdy sa mi tak neomeskala a mala som aj taku slabsiu, tak neviem co to moze byt. Nemate skusenosti?

katra52
9. mar 2013

@bona12 myslím si ,že ak by dali ziadost na hcg a ak by si to mala zvýšené lekárka by ti to povedala.tak skusajte nadalej a držím palce aby si si čo najskôr našla // na testiku🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre