Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžem byť tehotná, ak mám ružový výtok a bolesť pŕs?

ohniva
14. feb 2020

Dobrý deň mám takí problém malá som menzes minulý mesiac 27 a skončil mi 31a začali má bolieť prsia v čase plodných dňoch ale do teraz to neprestalo plode dni som mala od 5 februára do 11 a mala som aj veľmi veľmi slabý ružový výtok môžem bit tehotná sem tam má aj napne aj kríze má bolia ďakujem za každú radu

rebekamarcusko
14. feb 2020

Môžeš aj nemusíš. Test ti to ešte neukáže, ja som mala rovnako menzes a čakám na deň kedy si môžem urobiť test 😊

nelca0510
14. feb 2020

@ohniva boze,urob si test...toto je fakt na vestecku gulu. Ti pomoze, ked poviem,ze 100% si tehotna a potom bude negativny test?

bianca9999
18. feb 2020

Dobry den, prosim vas chcela by som sa s vami poradit.. 25 januara mi zacala menstruacia , po menstruaci som s priatelom spala to bolo pred ovulaciou, spali sme spolu aj v den najsilnejsej ovulacie.. po par dnoch ma zacali boliet prsia a mam nafuknute podbrusko.. menstruacia by mi mala prist 22 v sobotu.. myslite ze som vtom ? Dakujem vopred za odpoved

iamfruity
20. feb 2020

@bianca9999 mozes aj nemusis ,test ukaze. Rob si ho az v case ocakavnej menstruacie 🙂 drzim palce