Môžem byť tehotná i napriek tomu, že doktor tehotenstvo zamietol?

bibu1234
30. aug 2020

Dobrý deň. Chcela by som sa Vás spýtať, že či môžem byť tehotná aj keď mi doktor povedal že nie som.
Stala sa mi taká vec že vždy som mala nepravidelný cyklus. Buď mi prišli o 5 dní skôr niekedy neskôr. Mala som pohlavný styk na začiatku júna s ochranou a neurobil sa do mňa. Dávame si pozor. Od vtedy som dostala menštruáciu tak ako som mala lenže teraz v auguste mi neprišla. Meškala mi 10dni. Urobila som si test a bol negatívny. Doktor mi pichol vyvolavačku a povedal mi že ak mi nezačne menštruácia tak mám znova prísť. Znova som prišla o týždeň ako mi kázal a dal mi antiku. Prvýkrát ju beriem. Je to už 5ty deň čo ju beriem a dnes ráno som sa zobudila a mala som hnedý výtok ako keby som iba spinila ako vždy keď mi končí menštruácia. Mám to brať ako menštruáciu alebo ako ? Tehotná určite nie som keďže aj doktor mi to vyvrátil že nie som.

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

dskjhfdlkdjhl
30. aug 2020

@bibu1234 Najskor sa pytas, ci mozes byt tehotna, potom pises, ze isto nemozes byt, tak nejako neviem, aka je vlastne otazka? Hnedy vytok moze byt spinenie, pri zaciatkoch HAK sa to moze stat.

cookie29
30. aug 2020

@bibu1234 prečítaj si príbalový leták hATK určite tam niečo a špinení napísané bude. A prečo sa pýtaš či si tehotná, keď máš od odborníka potvrdené že nie si 😉?

maca1984
30. aug 2020

-môžem byť tehotná aj keď mi doktor povedal že nie som.
-Tehotná určite nie som keďže aj doktor mi to vyvrátil že nie som.Sama si si odpovedala

noemikatka
30. aug 2020

@maca1984 🤦‍♀️😂😂😂

stela01
30. aug 2020

@bibu1234 aká je otázka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre