Môžem byť tehotná i napriek tomu, že je test negatívny?

allie69
25. nov 2013

je mozne zeby mi tehu test dva mesiace od styku ukazoval negativny vysledok a napriek tomu som bola tehu? strasne ma uz treti mesiac bolia prsniky

natas4
25. nov 2013

A co tak ist k doktorovi? Ja nechapem tieto otazky...alebo skus vesticu

leanny
25. nov 2013

Mne v 8. tyzdni vysiel negativne druhy test, isla som k lekarovi, kvoli vyvolavacke a ten mi povedal, ze on uz pocuje bit srdiecko 🙂

zita19
25. nov 2013

Mala si zacat: Kto ma kristalovu gulu. Potrebujem s nou nieco odkonzultovat... ....nechce sa mi kdoktorovi...

timotea244
25. nov 2013

A prečo nejdeš k lekárovi???

zuzka1008
25. nov 2013

ja by som sla k lekarovi 😉

aiva1
25. nov 2013

Ailie69 - choď k lekároi...čo najskôr...na tehotenské tesy sa nemožno na 100% spoliehať... 😖
Mala som to ako Leanny...menzes nikde, tehotenský test negatívny...a ja v druhom mesiaci 😎 a ešte k tomu s dvojičkami 😀

sendy182
25. nov 2013

nerozumiem vete že napriek tomu som bola tehu.......to akože ešte si alebo už nie?........veď ak si žena urobí tehu test ktorý je negatívny a nedostane menzes..............či si ho mala?.......tak smer lekár.....prečo si zopakovala tehu test ?.....idem rovno k tekárovi.......tehu potrvdí aj tak gyn lekár.......,-)))........

cerez
25. nov 2013

Príznaky ako tehu, test negatívny, chce to lekára.

ivec16
25. nov 2013

Prsia nemusia boliet, len ak si tehotna.... A nehovoris nic o tom, ci si mala menstruaciu medzicasom ;)

mamaveronika
25. nov 2013

po takom dlhom čase aj ten najnecitlivejší test musí ukázať či si či nie...ale počula som o jednej holke čo čakala dvojičky a test jej pol roka ukazoval negatívne...ale neviem či je to pravda:D takže bud nič alebo dvojičky 😀 som ti pomohla čo...

sonakulisova
26. nov 2013

Prosím vás mám podobný problém už druhy týždeň nemám mensteuaciu a rpred týždňom mi vyšiel sest negatívny včera som zvracala ale u Dnes nie stalea boli brucho až take kŕče mám a boli má aj žalúdok ked som zohnuta poradíme mi niekto? Môžem byť tehotná? K lekarovy este nechcem ísť chcem este týždeň počkať

zelenagw
26. nov 2013

sona: tak si urob tento tyzden test a dozvieš sa a potom chod k lekarovi...

ivanakir
26. nov 2013

Mne sa to stalo pri oboch detoch, ze prve testy boli negativne a???? Bola som tehotna.... Ale ja som si to aj myslela, lebo menstruacia vzdy presne a ked nedosla- uz som vedela o co ide- sranda bola, ze dvakrat ked sme si povedali s manzelom, ze si ideme robit dietatko, podarilo sa ro vzdy na prvy sup 😀

sono2
26. nov 2013

Ivanakir tak to ti úprimne v dobrom závidím...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre