Môžem byť tehotná i napriek tomu, že som mala menzes?

zuzanag1
9. dec 2013

ahojte, dva krat som mala s priatelom nechráneny styk, v nedelu a minuly tyýden v pond, a od utorka ma pobolieva pod bruškom, pritom menzes som mala, možem byť tehotna?TT mi vyšiel negat

luba28
9. dec 2013

nepravdepodobneeee,ale nie nemozneeee,..... 🙂

aknelka85
9. dec 2013

Precitaj si ostatne diskusie, kde zienky riesili nieco podobne, mozno ti to pomoze.
Avsak ci si alebo nie si nezistime my, ale lekar. Tak zajtra k nemu zajdi, budes mat jasno 🙂

saska88
9. dec 2013

Podľa mňa nie si tehotná

tinach
9. dec 2013

Ja uz len čakám , kedy sem niekto hodi otázku: " cauko baby, mala som ale ze totálne nechraneny oralny styk s priateľom, myslite si ze by som mohla byt v tom" ? 😅 😅 😅

jankagun
9. dec 2013

jasne ze mozes byt 🙂 ja som otehotnela cez menzes,a dokonca som ho mala este 4mesaice pocas tehotnosti

kotatko1232
9. dec 2013

no baby jedna brala antikoncepciu a aj maly ochranu a je v 9tt...tak aj ona moze byt tehotnaa

h2
10. dec 2013

Tehotná byť môžeš, aj ja som mala menzes ako tehotná. Ale myslím, že tehotná nie si. Len preto, že Ťa pobolieva pod bruškom? Môžu to byť zastavené vetry. 🙂

janka722011
10. dec 2013

mozes byt ja som mala menzes pri oboch a bola som tehotna 🙂 pri oboch ked som to zistila po menzese samozrejme sombola v 7 týzdni 🙂 skus si ale spravit este test ked ti jeden visiel negativne

zuzicek88
12. dec 2013

a ten benzes ste mali taky isty,alebo slabsi?

lubka1983
12. dec 2013

Ked si mala ms a test negativny tak tehu urcite niesi....

andrearuj
12. dec 2013

Ahoj, je vvvvvvvvvvveeeelmi málo pravdepodobné, že po tak krátkom čase by si zistila tehotenstvo, tiež po menzese a po teste, ktorý tiež nevyšiel. Bolesti sú pravdepodobne z úplne iného dôvodu....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre