Môžem byť tehotná i po "núdzovej tabletke"?

ludka98
4. júl 2015

Ahojte,
Včera sme mali s priateľom pohlavný styk s ochranou, no tá prskla,po 3och hodinách som vzala tabletku escapelle a po pol hodine ešte predpísanú HAk Angilettu. Necítim sa najlepšie. Vkuse som v strese kedže sa do mňa spravil. Prosím, myslíte že som mohla otehotnieť?
Máte s tým skúsenosti? Lebo toto sa mi stalo poprvé, nikdy som tabletku "po" neužila a neviem ako to je.

mima4
4. júl 2015

mozne je vsetko, ani ta tabletka nic ti nezaruci, ale kedze mat sexualny vztah s priatelom..tak s tym musis prirodzene pocitat

dugyna
4. júl 2015

najpr pises ze ste mali pohlavny styk s ochranou a ku koncu ze sa do teba urobil...?ci si to myslela tak ze sa vlastne urobil do tej prasknutej gumy?
taktiez dost nechapem preco si sem vobec tuto otazku polozila, lebo keby si si precitala navod v krabicke ci original stranku k tabletke vedela by si ze tabletku je mozne pouzit do 72 hodin
http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/esc...
dufam ze taktiez vies ze sa tabletka nedava dievcatam do 16 rokov /teda nemas pod tych 16 rokov/

taktiez na inertnete a aj v navode mas uvedene % uspesnosti neotehotnenia len treba zapnut hlavu a citat.

to ze sa necitis najlepsie je neziaduci ucinok bordelu ktory si si dala, bohuzial ta tabletka je totalny bordel..ci ti je zle s nej ..

taktie nerozumiem tvojmu pocinaniu ze si po tabletke po uzila svoju HAK????? akoze sa chces predavkovat alebo o co ti islo?

naco potom si riesila tabletku po ked uzivas HAK? prosim ta kolko mas rokov ked porobis a popises taketo blbosti?
ok ak si pouzila kondom koli pohlavnym chorobam alebo ze si zabudla uzit tabletku HAK co uzivas bezne ..to je pochopitelne...ale to naco si este po tabletke po , uzila svoju HAK uz je dost blbost...
tak sa necuduj ze ti je blbo...lbo ti bude este dobrych par dni mozno..a taktiez sa necuduje ak ti vynecha menzes ci pripadne bude meskat lebo to prave moze byt dalsi neziaduci ucinok tohoto mixu co si si dala..

dalsia vec je ze by mala ked sexujes a uzivas HAK vediet kedy mas ovulaciu..pokial si bola mimo ovulacie a uzila tabletku po je riziko otehotnenia ziadne.

a k otazke skusenosti nepoznam nikoho kto by ostal tehotny po spravnom uziti tabletky po

1234lubka
4. júl 2015

Moja zlata kolku temu si uz zalozila? Ked sa bojis tehotenstva tak nes.kaj! Tym ze do seba sypes tolko chemie sa mozes v buducnosti ked uz snad budes zrelsia zo zelanym tehotenstvom aj rozlucit. Najprv rozmyslaj potom konaj

natalienka12
4. júl 2015

No koniec toto! Leto, teplo, prázdniny, rodičia na dovolenke a 16ročné decká veselo sexujú.

sibalka21
4. júl 2015

Nebudes tehotna, toľko si pojedla tej chémie že to nieje mozne

marina24
4. júl 2015

jasné,ze nebudeš,ak si mimo plodných dní bola a užila si ju správne a hneď,tak neboj na 99% nebudeš 🙂nestresuj.len sa priprav po tej tabletke je strašne zle a rozhádže ti cyklus.inak trošku nechápem,on mal kondom?a načo teda ked ty užívaš hak?či som zle pochopila?však by si mala byť chránená hak,nemusela si si dávať predsa tabletku po či ?som nejak mimo
to podľa mna bolo uplne zbytočné,sypať do seba tabl.po ...ked ješ hak...?nechápem

cerez
4. júl 2015

Tomu hovorím DEŇ NEZÁVISLOSTI ! 4. 7. 😀

kadan
4. júl 2015

celkom nerozumiem prečo si si dala po tabletke PO aj HAK / tá HAK by ťa už aj tak nezachránila.. stačí jedna vynechaná a je pravdepodobnosť otehotnenia/
tabletka po sa môže dať do 72 hodín po styku
že ti je zle sa ani nedivím, toľko hormónov pojesť............... / v lekárni ti nedali inštrukcie?, mala si si aspoň prečítať leták/
nečuduj sa, až ti bude ďalší / možno aj 2/ cyklus blbnúť
samo o sebe je tabletka PO veľké svinstvo
nezabúdaj, že žiadna ochrana nie je 100%
takže musíte obaja rátať s dôsledkami 😉

barbora59
4. júl 2015

ked beries antikoncepciu tak naco toto cele😂😂

tinqua
4. júl 2015

A ja sa ta pytam...ty si uz uplne na rozum? Vies preco ti je zle? Pretoze si do seba napumpovala mrte hormonov...dalsia vec, bez ohladu kto ti tu co napise do troch dni by si mala dostat kramy a aj tak istotu budes mat do mesiaca...inak podla mna skor vyleti dalsia hviezda nad Betlehem, ako mas po tvojom samolieceni sancu otehotniet...

nistika
4. júl 2015

tolko hormonov že ti brada narastie :D

august2015
5. júl 2015

kludne mozes otehotniet.... mojmu priatelovy tiez uslo dala som si tabletku po a pozri v auguste sa nam narodi chlapcek 🙂

nefertiti7
5. júl 2015

presne, tiež v roku 2009 som užila tabletku po a aj tak som otehotnela. Syn už má takmer 6 rokov a neľutujem...

pterodaktyl
9. júl 2015

Takto ti poviem , ja som ju tiež vzala pred mesiacom , a odvtedy som mala 2 krát menzes ktorý bol slabý ale trval jeden 8 dní a tento druhý mám teraz 2 deň , uvidíme do kedy ho budem mať ..Boleli mňa prsia , pichalo v podbrušku .. Proste je to hrozná tabletka , radšej som to mala risknúť ako tooto , už nikdy vic ! ..a doteraz neviem ci niesom tehotná , testy som mala negatívne ale u doktora som ešte nebola od vtedy 🙂

tizianka
25. okt 2023

@nistika nestraš 😂😂😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre