Môžem byť tehotná prvý mesiac po vysadení antikoncepcie?

janaplt
12. jan 2013

Ahojte som tu nova a chcem sa spytat, ci je mozne otehotniet hned prvy mesiac po vysadeni antikoncepcie. V novembri 2012 som ju este normalne mala, no v decembri uz nie. Menzes som mala okolo 14 decembra. Ani sme nemysleli, ze by sa nam to podarilo alebo nieco take. Zili sme normalne, ako by som mala antikoncepciu, cize vobec sme si to neuvedomovali. Sexikovali sme cele sviatky, cize od vianoc, az do 4.januara 😀 niekedy aj dva krat denne. MS by uz mala byt kazdu chvilu. Som vsak strasne unavena, sem-tam ma pobolieva podbrusko, niekedy sa necitim zrovna najlepsie. Nalady sa mi striedaju jedna radost-no neviem ci to nie je aj zo stresov.. Kedy by som si mala spravit test, co myslite babulky? A je tu teda sanca, otehotniet ihned po vysadeni antikoncepcie? Dakujem vam

A este som zabudla mam pocit akoby som mala zvysenu teplotu, trosku zapchaty nos a straaasne ma bolia krize, neviem z coho to moze byt. 😕 a mam aj vytok par dni

zuzi79
12. jan 2013

U každej ženy je to individuálne, niektorá má hneď menzes v poriadku , ba môže i otehotnieť, ale väčšine sa cyklus upraví po vysadení aj do niekoľkých mesiacov, a niektoré majú potom problémy otehotnieť. Meškanie MS môžeš mať aj s prechladnutia. Všetko ukáže čas. Ja som si robila testy deň po termíne, kedy mala prísť MS, ukázala sa mi slabulinká čiarka - duch, ale nebola som si tým istá, keďže to bolo skoro. Treba vyčkať. ☹

janaplt
autor
12. jan 2013

@zuzi79 Dakujem za odpoved. Ale ved ak sa ti druha palicka ukazala, hoc len slaba, tak to znamena tehotenstvo, nie?

zuzi79
12. jan 2013

án o, bolo to tehotenstvo, ale aj tak som mala pochybnosti, že si ju tam namýšľam. 😉

janaplt
autor
12. jan 2013

@zuzi79 ahá, jasné, chápem 🙂 dakujem 🙂

saallen
12. jan 2013

@janaplt ver tomu ze da 🙂ja som vysadila na zaciatku juna a v juli uz ms neprisla, hned som otehotnela, coz sme chceli a prero som aj vysadila HAK, zial neskoncilo sa to dobre MA v 9tt .tak ak si tehotna tak gratulujem a prajem vela stastia.
A este sa hovori, ze po vysadeni HAK je velka pravdepodobnost toho, ze to budu dvojicky, ale to som len citala.

janaplt
autor
12. jan 2013

@saallen Dakujem pekne za odpoved. 🙂 No, bolo by to prekvapko velke, ale boli by sme velmi radi 🙂 V ziadnom pripade by sme sa tomu veru nebranili 😵 Je mi luto, ze to u vas neskoncilo dobre, ale jedneho dna sa postasti aj u vas, som si tym ista 😉 Och, dvojicky? 😀 No ak budu tak co uz, ale jedno na teraz staci 😀 😉
Uvidim ak este buduci tyzden nedostanem menzes, tak budem testovat. Este raz velka vdaka

saallen
12. jan 2013

@janaplt niet za co a u vas ,teda ak si tehotna ,to urcite dobre dopadne 🙂

janaplt
autor
12. jan 2013

@saallen Velmi pekne dakujem, dam vediet ako som dopadla buduci tyzden 🙂 Drz sa

saallen
12. jan 2013

@janaplt budem rada a budem ti drzat pasti nech je vsetko v poriadku.namz sa po troch ms konecne zadarilo,tak len dufam,ze to bude v poriadku. 🙂

janaplt
autor
12. jan 2013

@saallen A ved prave pozeram tvoj album- gratulujeeeeeeeem ti 😵 😵 😵 A zelam vela zdravicka 😉 tesim sa s vami 🙂
A dakujem, ak som tehotna, budeme sa velmi tesit, ak nie, nic sa nedeje 😉

saallen
12. jan 2013

@janaplt dakujem,ono to vsetko pride v pravy cas 😉

janaplt
autor
12. jan 2013

@saallen samozrejme 😉 no som zvedava co prinesie tyzden 😀

anika159
12. jan 2013

Jasne ja som bola🙂
@janaplt

janaplt
autor
12. jan 2013

@anika159 fiha ozaj? skor som ratala s tym, ze sa nam po vysadeni dlllho nebude darit.. no ved uvidime, dakujem velmi pekne

anika159
12. jan 2013

@janaplt dva tyzdne😃alebo mozno tri...vysadila som na zaciatku septembra... Maly sa narodil po termine na zaciatku juna😃

janaplt
autor
12. jan 2013

@anika159 To je super dakujem ti 🙂

janaplt
autor
14. jan 2013

Ahoj, tak skusila som dnes test a je negativny 🙂 aj trochu sklamania bolo, ale nevadiii, aj tak sme neplanovali babo, pride to ked to bude mat prist 🙂

gabuci
14. jan 2013

Kolegyna vysadila antikoncepciu a o mesiac bola tehotná.Ešte gynekolog jej hovoril,že vysadiť tak mesiac dva počkať a bude to 🙂
Zadarilo sa to skôr,teraz už tá slečna má toľko ako moja dcéra 14 rokov.Pomaly 15 🙂

saallen
14. jan 2013

@janaplt a kolko ti meska?

janaplt
autor
14. jan 2013

@saallen neviem presne, este mozno ani nemeska 🙂 asi tento tyzden pride, o den, dva.. len som sa tak divne citila (aj stale citim) a myslela som si, ze by som mohla byt tehu 🙂

saallen
14. jan 2013

@janaplt no tak to este nic neznamena ,ze mas negativny test,mne takeho slabulinkeho ducha maladen pred ms,ze pomaly ani vidiet nebol.viem ze clovek by nemal davat falesne nadeje ,ale ako tu niektore baby kolkokrat pisu'tak pokial nevies kedy bola ovu je zbytocne testovat skor ako nez ti zacne meskat,d hl.co tu aj casto zaznieva niekomu sa hcg do mocu dostava menej ako inej babuli.tak este nezufaj neni to stratene 🙂 kym nedojde ms ,nic neni stratene 🙂

janaplt
autor
14. jan 2013

@saallen Dakujem ti pekne za podporu 😉 kazdopadne ti dam vediet ked mi (ne)dorazi mrcha 😉

janaplt
autor
15. jan 2013

@saallen Dnes som sa pozrela na ten test znova. Kontrolna ciarka je jasne-tmavo cervena. Lenze v okoli, kde ma byt druha ciarka, je to tam nejake naružovelé a v strede biela čiarka 😀 to uz čo je toto? 😀

saallen
15. jan 2013

@janaplt ahoj, no moja mozno duch, lebo niektory sa ukazu a ked test uschne 😀 vdak vyckaj a ak zajtra nedorazi ms, tak zkuz znovu testnut 🙂

janaplt
autor
15. jan 2013

@saallen moja ale zeby to bol biely duch? 😀 ta palicka je tam uplne biela 😀 asi to bude daky omyl 😀 uvidim ci pride mrcha 😀 zatial neprisla 😀

saallen
15. jan 2013

@janaplt si pisala ze je totam naruzovele a vstrede trocha biele, vsak vyssie wtak to moze byt duch slaby, ale vsak uvidis, vyckaj. A ak ms nedorazi testuj znova 🙂

janaplt
autor
15. jan 2013

@saallen ano ano, spravim to tak 🙂 dakujem 😉

janaplt
autor
22. jan 2013

@saallen
Ahojte, tak MS stale nikde 😕 v piatok vecer som skusila testnut no test bol negativny, som z toho jelen 😀

saallen
23. jan 2013

@janaplt ahoj, no testovat by som testovala len rano. A kolko uz ti meska?

janaplt
autor
23. jan 2013

@saallen Ahoj, ani sama neviem kolko, ale tak pocitala som s tym, ze v priebehu minuleho tyzdna uz mala mrcha prist. A zatial stale neprisla 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre