Môžem byť tehotná v prvý mesiac užívania Duphastonu?

nemko
22. okt 2010

Kocky prosim vas je tu niektora tehotna po prvom mesiaci uzivania Duphastonu? Mam problem a to, ze som prvy mesiac uzivala Duphaston (nakolko mi po IVF - prve bolo 09/09, druhe 07/10) zacal haprovat cyklus z 28 na 32 - raz 37 dni.Uzivala som ho od 16DC do 26DC a nedostala som menzes.Uz tri dni mam hnacku, zimnicu a nechuti mi vino 🙂 Nie som alkoholik, ale zacalo mi vadit vino (myslim tak decentne poharik ) 😀

buburka
22. okt 2010

Ahoj. mne dr. predpisal Duphaston v 6tt na zlepsenie vystelky maternice. Takze ak sa obavas, ze si tehotna a Duphaston by ti mohol uskodit, tak prave naopak 🙂

pepi_petra
22. okt 2010

Zdravim,aj ja som hned od zaciatku tehu,uzivala a uzivam Duphaston.Nemusis sa bat ze by ti,alebo mimi uskodil. 🙂

vodnicka
22. okt 2010

Ahoj ja som uzivala Dupshaston od 4 tt az do 12 tt nakolko som mala hnede vytoky semtam na nohavickach aj utrogestan do posvi aj kyselinu listovu a k tomu E vitamin.nakolko som sa bala ,ze potratim gynekologycka mi predpisala toto a pokoj na lozku a teraz som pomali 21 tt a mam pod srdcom dievcatko ,som stastna lebo som sa bala ,ze potratim nakolko mam uz 37 rok auz mam pomali 16 roc.syna.Tak ti drzim palce 😉 a este nieco ja som cakala syna ked som mala 21 rok.a mala som asi okolo 8 tt hnacku aj zimnicu asi tyzden potom mi zastavila domaca plnena kapusta co som bola prekvapena kazda zena ma iny organizmus,uz som sa bala cokolvek zjest aj vypit

miracko
29. okt 2010

Ahoj,
mne lekar naordinoval duphaston a povedal ze si nemam robit nadeje na otehotnenie, ze to potrva tak pol roka ( liecba) a ze potom mozeme dufat, zacala som ho brat na zaciatku januara a v polke februara som uz bola tehotna, takze cca po 2-3 tyzdnoch uzivania...

lemge
29. okt 2010

ja som brala duphaston 2 cykly,a zrejme -teda som otehotnela.mam to zatial potvrdene len krvou a testikmi.mala by som byt 5tt 😕 takze ja po 2 mesiacoch.dcerku sme pocali po 6 mes.uzivania duph. 😉

viktorka100
9. nov 2010

tiez som brala duphaston 3mesiace kvoli hnedemu vytoku..takze nic neboj

slivocka
9. nov 2010

ahoj, ja som brala od 11DC do 25 DC duphaston tento mesiac a až po vysadení mi prišla ovulka a na 34DC dnes mrcha ☹ mne už tiež všetko vadilo a smrdelo ale nakoniec iba plany poplach ☹

skizuzu
10. nov 2010

ahoj, ja som tak otehotnela, vysadila som antikonc. a hned mi dal doki duphaston.Ale ci za to moze duphaston nikto nevie.

kvacinka
10. nov 2010

duphaston je len na predpis alebo volne predajny?

markiza
10. nov 2010

kvacinka, duphaston je len na predpis rovnako aj utorgestan 😉

nemko, duphaston tvojmu moznu tehu urcite neublizi 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre