Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžem byť tehu?

manittu
27. dec 2012

ahojte kocky, poradte mi co uz boli tehulky. S manzelom sa snazime o babo, MS som mala slabe spinenie min. mesiac 21-23 a 24 sa mi spustila riadne, trvala cca 7 dni. Cely mesiac sme sa snazili. Do teraz mi bazalna teplota skakala z 36, 5 na 35,6, znova na 36,5 na 36,67......MS som uz mala dostat 21 alebo 24,nikdy som nemala presne ale + 4 dni teraz sa mi drzi posledne 4 dni bazalna teplota na 36,8 dneska 36,92, pocit na MS som mala uz pre vyse týzdnom take pichanie na lavom boku pod bruskom vo vajecniku a takisto aj bolesti na MS celu noc a celý den, a prestalo to týzden presiel mrcha nikde a namiesto toho mam belavy,mliecny výtok, nezapacha nesvrbi, len je. Okrem toho ma bolieva v poslednom case hlava, kize a mam divný pocit v bruchu. No to je najvacsia zahada, ze akurat som si robila tehotensky test a vysiel negatívne.je mozne aj napriek tomu aby som bola tehu???alebo len meska? ( meska cca 5-7 den )

zuzi0911
27. dec 2012

Ahoj mozne je vsetko.dalsi testik skus o 2~3dni.ak do 14 dni nepride ms tak zbehni k lekarovi.drzim palce.a kludne moze ist aj o zapal koli tomu pichaniu a vytoku.este pockaj ako sa to vyvinie skoc k dr.

daniaz
27. dec 2012

@manittu som na tom uplne tak isto ako ty... mne meska 7 den a rano bol test negativny. Tak isto mam rovnake pocity ako ty. Pocula som vo vela pripadoch ze test ukazal // az neskor, tak ja stale verim, ze coskoro ich najdem aj ja 🙂 Prajem aj tebe aby si sa coskoro vytesovala z pozitivneho testiku 😉

sabina1975
27. dec 2012

toto iste som mala aj ja PM 24.11 a menzes meskal 5 dni testy vzdy len s / pichanie na lavej strane hlava sa mi tocila dokonca az tak ze som vracala ,prsia bolestive a 26.12 prisla mrska takze zase na buduci mesiac

puhinka
27. dec 2012

je to možné.Niektorým ženám tehu test neukáže tak skoro,záleží akú vysokú máš hladinu HCG.Držím päste,aby si bola 🙂

pa_mi
27. dec 2012

ja si myslim podla teploty a bolesti vo vajecniku ze pred tyzdnom si mala ovulaciu. mohla sa kludne oneskorit.ale taketo vytoky vraj byvaju v tehu. takze ak to bola naozaj ovulacia pred tyzdnom tak je este skoro aby ti to nejaky test zistil.takze urcite by som este pockala.drzim palce ;)

soldi
27. dec 2012

@manittu pokial si merias bazalnu teplotu, tak by si mala vediet, ze ms prichadza cca 14 dni po ovulacii. podla teplot bola ovulacia v dni, ked Ti teplota vystupila na 36,9, cize si cca 4 dni po ovulacii, takze menstruacia Ti ma prist priblizne o 10 dni. nemeska.
belavy vytok je po ovulacii bezny.
testuj najskor o tych 10 dni.

ivik4
28. dec 2012

hej ved je to mozne ze si tehotna nemusi ti test ukazat pozitivny vysledok takto do tyzdna,niekedy ukaze ovela neskor

enanena
4. jan 2013

Ahojte potrebujem poradit...maleho plne dojcim a v poslednych dnoch zaznamenavam pokles tvorby mliecka a maly ked ma ist spinkat a uspavam ho tak neskutocne placka,tak sa chcem spytat ci mozem byt tehu...ci moze byt priznakom pokles mliecka ?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli