Môžem byť tehu?

adminka11
12. sep 2021

Ahojte dievcata, chcela by som sa spýtať na váš názor. S manzelom sa snazime o babatko(zatial neuspesne), viem kedy som mala plodne dni a pod. Hned po ovu som dostala biely husty vytok kt pretrvava doteraz (2 tyzdne) co sa mi predtym nestalo, posledne 3 dni mi az nezvycajne napuchli prsia, od vcera mi pretrvava kovova chut v ustach a sucho v ustach, po jedle ma pobolieva brucho ale nic extra a mavam navali tepla, stale mam chut na slane veci( predtym som slane nejedavala lebo mi to nechutilo) menzes by som mala dostat 15.9. dnes som si robila vcasny tehu test a vysiel negativny. Nemate s tym niektora skusenosti? Ja viem ze by som mala pockat ci pridu kramy ale som netrpezliva😅

mer12
12. sep 2021

@adminka11 ahoj, určite len počkaj kým nepríde menštruácia, aj tak sa vraví,že keď už sú príznaky tak musí byť aj na tehu teste čosi vidno, ale aj ja som mala príznaky skôr ako mi to test ukázal, držím palce 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adminka11
autor
12. sep 2021

@bambulienka25 ahoj, dakujem za radu, test som odfotila ze tam bolo napisane ze aj pred menzesom dokaze urcite tehu tak ci s tymito testami nema niekto skusenost, a prechladnuta som nebola😕

adminka11
autor
12. sep 2021

@mer12 dakujem, ak sa mozem spytat kedy ti zacali priznaky a kedy si mala pozit tehu test ?

miskamicha
12. sep 2021

@adminka11 mne uz test ukazal 10 dpo / vedela som kedy je ovu kedze som bola na folikulometrii/ slaba ciarka ale bola viditelna 🙂

adriannasvk
12. sep 2021

S testom este pockaj nejake 3 dni...ja som si tiez robila takto test a bol negativny a muzovi to nedalo,siel o par dni kupit dalsi a bum 2 kolajnice ako svet 🤣

adminka11
autor
12. sep 2021

@adriannasvk 🤣🤣snad sa aj nam tak postasti

adminka11
autor
12. sep 2021

@miskamicha mne neukazal a som 12dpo, dneska ma zacali boliet krize a z vone jedal citim pocit na vracanie tak este pockam

adriannasvk
12. sep 2021

@adminka11 sa smej,mna skoro vykotilo,mali sme doma 6m baby a mna spodok bolel,ja,ze som prechladla,lebo vsak prve tehotenstvo som mala uplne ine priznaky....a som si vydychla,ze je negativny aasi o 3 dni muz doniesol znova test a tam take kolajnice ake som ani pri prvom nemala 🤣🤦‍♀️

miskamicha
12. sep 2021

@adminka11 drzim palce 😊

mer12
12. sep 2021

@adminka11 už si presne nepamätám, e viem,že pri prvom tehu som bola unavená, bola mi zima, pachy mi vadili atď a ešte som test pozitívny nemala, cca pár dní pred očakávanou ms som už mala

adminka11
autor
12. sep 2021

@adriannasvk 😂😂 to ake prekvapco muselo byt

adriannasvk
12. sep 2021

@adminka11 ti poviem,si raz za 6mes stihnes vrznut a bum 😅

adminka11
autor
13. sep 2021

@adriannasvk 😂😂

romca245
15. sep 2021

No ja som začala sa cítiť divné hneď 2 dní po Tom ako sme to skúsili, mala som strednú šancu na otehotnenie teda tak to písalo v appke 🙂 pri prvom som nič nezistila 3 mesiace ale toto bolo iné 🤣🤣 na 5ty deň po som si skúšala robiť test a nič tak som to nechala tak. Ale aj tak som mala stále ten vnútorný pocit že som a na 12ty deň po som si znova spravila a test vyšiel pozitívny ☺️ inak keby som nemala ten vnútorný pocit tak by som nevedela 🤣🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre