Môžem byť tehu?

baska454
22. jan 2022

Ahojte. S priateľom sme sa čerstvo začali snažiť o bábo. Pár dní po "úspešných" plodných dňoch som začala pociťovať asi 2/3dni pichanie v podbrušku. Najskôr som si myslela, že som nachladla ale nie Potom asi 1/2dni nič a následne bolesti ako keby som mala dostať hneď menštruáciu, bolesti v bruchu, v krížoch, bodavá bolesť v bruchu, sem tam biely výtok ale úplne málo. Pocit pri tých bolestiach ako keby ma tank prešiel. Unavená som už minimálne týždeň o dosť viac ako inokedy. Sem tam vnímam výraznejšie rôzne pachy a vône. Ale inak žiadna zmena. Môžem byť tehu? Ešte mi príde skoro robiť si test. Nesledujem sa prehnane ale tieto "zmeny" sa nedajú prehliadnuť.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juliavolna
22. jan 2022

@baska454 môže aj nemusí

baska454
autor
22. jan 2022

@bambulienka25 urobím zajtra, ale myslím že to bude ešte zavčasu.

sense
22. jan 2022

Ak ti mešká ms tak sprav test a uvidíš... Ak sú to tehu príznaky co opisuje tak test už pozitivitu ukáže.

cyberk
22. jan 2022

🙈 miesto konspiraciek si urob test ked ti bude meskat menzes
Falosne nadeje ti davat… fakt nebudem, lebo moj nazor je … pokym zena musi takuto diskusiu zalozit tak na to nie je pripravena a nemala by mat dieta… zatial

baska454
autor
22. jan 2022

@cyberk tvoj subjektívny názor si si mohol/mohla vyjadriť aj keď si tým nijako neprispel k téme. Už len to že súdiš človeka, ktorého nepoznáš na základe diskusie je dosť mimoriadne trúfalé. 🙂

baska454
autor
22. jan 2022

@sense ďakujem

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajko2011
22. jan 2022

My sa tiež čerstvo snažíme 🙂 mám 15 dní po vysadení antikoncepcie. Mám citlivé bradavky. Vadí mi aj podprsenka. 😂 Unavená som neskutočne. Musím si pospať aj cez deň niekedy. 🤭 Testovať sa nejdem zbytočne. Je ešte veľmi skoro. Mám v pláne testovať až keď nepríde ms.
V tvojom prípade môže a nemusí ísť o tehotenstvo. Koľko dní je od styku? Mešká ti ms?

baska454
autor
22. jan 2022

@ajko2011 do ms este daleko po je 9dni

baska454
autor
22. jan 2022

@ajko2011 držím palce 🙏

ajko2011
22. jan 2022

@baska454 ja mám 8 dní po. Myslím, že testovať je ešte skoro.
Ďakujem 👏 aj tebe držím palce 🙏

baska454
autor
22. jan 2022

@ajko2011 aj ja si myslim ze skoro preto som skusila diskusiu 😁

alexandra2468
22. jan 2022

@baska454 no ak je skoro na test, tak je skoro aj na “priznaky”.
Priznaky zacinaju, ked stupa v krvi hcg a to znamena, ze by aj test ukazal.

sense
23. jan 2022

@baska454 tak to je veľmi skoro aj na test aj na priznaky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre