Môžem byť v tom?

dia333
14. mar 2022

Ahojte. Ovulaciu som mala pre 16 dňami (robila som si test preto to viem presne) a tutu mutu bolo 4 dni pred ovuláciou. Pred 2 dňami som mala dostať svoje dni ale namiesto toho som mala len 3 kvapky hnedého výtoku ale bolesti mam také ako keď mam menštruáciu. Celkovo mi je nejak zle, necítim sa dobre. Robila som si dnes test a bol negativny. Nechapem to, cele podbruško ma boli. Mozem byt v tom aj keď test vysiel negativny? Alebo z čoho by to mohlo byt?

mladeleta
14. mar 2022

berieš antikoncepciu? 🙂

dia333
autor
14. mar 2022

@mladeleta nie, nechranime sa

nevenka
14. mar 2022

@dia333 ak si mala pozitivny ovu test pred 16 dnami, ovu mohla prist do 24-48 hodin, takze realne ste sa vivec nemuseli trafit. Ja som otehotnela zo sexu 2 dni pred ovu, 4 dni pred ovu nie.
Uz musis len pockat, co bude...

mogaa
14. mar 2022

@dia333 nuž ak sa nechránite tak samozrejme tehotná môžeš byť....stačí že trochu prechladneš a posunie sa ovulka aj menzes....

miskamicha
14. mar 2022

@dia333 podla mna tehotna nie si

snazilka_bio_mamka
15. mar 2022

podla mna sa ti ms este rozbehne

nuci616
15. mar 2022

Ťažko povedať aj u mňa to bolo tak, že som mala bolesti ako keby som mala dostať a nedostala ale zase mne test ukázal hneď ako pozitívny 🙂

bona12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre