Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžem čakať mimi?

moncacko123
16. jan 2013

🙂 ahojte. hned na uvod poviem že nech prispeje iba kto chce. viem že je tu milion takých tém.. no predsa poznate samy že najlepšie sa diskutuje presne na vašu otazku ako hľadať v problemoch iných.. ja sa chcem opýtať.. s priatelom sa snažime už od novembra o mimi.. po 2 sklamaných testoch.. sa chcem opýtať .. Ms ma prisť v pondelok 20,1 viem že mám čakať na nu ale aj tak mavam bolesti v bruchu, je u mna uplna naladovosť, strašne sa mi to že mi býva chvilu hrozne teplo potom zima, .. večšinou poobede mi pride slabo, toči sa mi hlava.. nevoľno, a zjem aj udený syr čo som predtým nemusela.. a dosť rýchlo ma zoberie unava.. myslite že by to mohlo byť ono ?? .. viem že je tu kopa takých prispevkov a nemusi to byť ono ale boli by sme radi keby v brušku bola mala fazuľka vopred dakujem 🙂))

soldi
16. jan 2013

@moncacko123 ja priznakom neverim. velmi vela bab ma priznaky a tehotne nie su. da sa to velmi jednoducho vsugerovat.
priznaky vacsinou prichadzaju, ked uz vzrastie hcg- cize uz by si mala mat pozitivny test.
to co opisujes, moze byt kludne PMS.

cize odpoved na Tvoju otazku: ano, mozes byt tehotna/ nie, nemusis byt tehotna.

pomohlo Ti to nieco? 🙂

amouramour
16. jan 2013

mozes aj nemusis...ale drzim palce aby si bola🙂ja som mala pocit, ze uz uz dostanem a bola som tehotna, klasicke PMS priznaky

estrella5
16. jan 2013

tiež súhlasím s tým, že sa príznaky dajú vsugerovať.. psychika je zázračná vec 🙂 ... zvlášť keď žena veľmi túži po bábätku... to potom aj bežné veci, ktorým by normálne neprikladala žiadny hlbší význam, vníma ako príznak tehotenstva... 🙂
z toho čo si opísala ti ťažko niekto z nás prítomných dá jednoznačnú odpoveď 🙂
môžeš byť, aj nemusíš... treba počkať či príde MŠ alebo nie... trpezlivosť ruže prináša.. 🙂 držím palce 😵

anavila
16. jan 2013

@moncacko123 ahoj...dost vela robi aj psychika, nesleduj sa tak velmi...nemysli na to, mozno to pride samo..moja sestra sa snazi od septembra...este nic ☹ velmi drzim palce aby to vyslo

moncacko123
autor
16. jan 2013

🙂 dakujem 🙂 no test si ešte robiť nechcem chcem počkať či pride ms alebo nie 🙂 ale aj tak dakujem 🙂))

lenkab1984
16. jan 2013

@moncacko123 mne test ukazal 2 ciarky uz 4dni predtym ako som mala dostat ms, ktora uz ale neprisla. A suhlasim s babami ze priznaky sa daju lahko vsugerovat. Ja som mala niekolko mesiacov snazenia stale tehu priznaky a nebola som tehotna. A ked mi nebolo absolutne nic, nasla som doma nepouzity test, ktory mi zostal z mesiaca predtym, tak som ho spravila ale to som v druhu ciarku ani nedufala a zrazu tam bola ;) a podotykam ze to bol najlacnejsi pepino test a neklamal ani 4dni pred ms. Drzim palce nech ti to vyjde.

moncacko123
autor
16. jan 2013

@lenkab1984 dakujem .. uvidime teda 🙂

jankaferancova
16. jan 2013

@moncacko123 ahoj ja neviem ci ti poradim,ale tak snad aspon opisem ako to bolo so mnou.som jednou z tych,kt.sa to podarilo pomerne rychlo.Na "druhy sup",prvy mesiac,ked som cakala ako sme dopadli,co myslim,ze caka kazda jedna z nas,tak som sa veeelmi pozorovala,len co ma pichlo v podbrusku uz som to pripisovala uhniezdovaniu vajicka,viem,znie to mozno smiesne,ale verim,ze kazda zena tuziaca po dietatku ma vselijake pocity a bohuzial je viac tych vsugerovanych.MS mi meskala 6 dni,co vacsinou nezvykla,ja som sa veeelmi tesila,ze to vyslo a nakoniec prisla bolest krizov to bola u mna predzvest a MS,s nou spojene velke sklamanie,plac,smutok a to aj napriek tomu,ze sa nam to na prvy krat nepodarilo...par dni som na to myslela,povedala som si,ze kolko zien ani nechce a maju a my nic...manzel ma podrzal,nech sa nebojim,vsak sa nic nedeje,ved to nie je prva a zaroven posledna sanca.Tak som zdvihla hlavu hore a vobec na to nemyslela,povedala som si,ze kedy to ma prist,tak vtedy to pride a snazili sme sa dalej.prisiel cas MS,ja som nedostala,ziadne priznaky som nepocitovala,az na nejaky 3.den meskania,ked som sa rano zobudila na velku bolest prsnikov,az taku,ze som nemohla spat na bruchu,co som dovtedy mohla a zobudila som sa aj s takym divnym,no zaroven prijemnym pocitom.proste kdesi vo vnutri som citila,ze sa to podarilo.manzelovi som nepovedala nic a utekala som si hned urobit test a bola tam slabsia /,o dva dni som zopakovala znovu a uz tam boli krasne viditelne // a tak sme sa velmi tesili,uz mame pri sebe 2rocneho šintríka a pomaly zacneme pracovat na druhom.
Takze co sa tyka teba,mozes aj nemusis byt tehotna,aj ked velmi ti to prajem!kazda zena sme ina,kazda pocituje priznaky tehu ci MS inak,kazda mame iny organizmus,takze ja ti len poradim,nemysliet na to az tak,aj ked to nie je lahke,vyckat kym pride MS a ked nepride pockaj par dni a testuj,verim,ze tam najdes //

mariosmykal
17. jan 2013

Téma je duplicitná, pre lepší poriadok na stránke ju zamykám. Využi vyhľadávanie vo fóre. Ďakujeme.

Pekný deň

Tu začni písať odpoveď...

Odošli