Môžem mať pri druhom tehotenstve na začiatku menzes?

rqduskq
27. aug 2012

Prosím Vás, má niekto skúsenosť, že pri prvom tehotenstve nedostal menzes vôbec už a pri druhom áno?
Prvé nám vyšlo na prvý krát, teraz som sa cítila už ako tehotná, prsníky ma strašne boleli aj bolia, mala som v podbrušku také pichanie asi týždeň, potom som dostala po 35 dňoch od predchádzajúcej mens. menzes, taká červená krv riadne a dosť veľa, ale bolesti v prsníkoch a taký zvláštny pocit nechutenstva, upchatý nos mám stále. Pritom som si robila ráno test, bol trošku pozitívny - slabá čiarka a za hodinu som dostala menzes.

zuzu611
27. aug 2012

no to by ti mala potvrdit lekarka...moze to byt aj samovolny potrat,ze sa plod neudrzal kazdopadne by si mala navstivit gynekologicku,stat sa moze vsetko.

kika1111
27. aug 2012

moja suseda pri prvom tehotenstve mala menzes - dokonca dva krát. a teraz má doma zdravé dievčatko

salma22
27. aug 2012

no ja som krvacala pri oboch tehu a nebola to mrcha ale take prudke z nicoho nic..a suhlasim zo zuzu611 mozes aj potratit stat sa moze vsetko zacni brat kyselinu (femibion)

cerez
27. aug 2012

áno, akurát som to napísala v druhom príspevku, ktorý máš

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre