Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžem otehotnieť 4 dni pred menzesom?

bambulka1988
11. máj 2014

Mala som styk nechraneny partner sa urobil vo mne 4dni pred menst.mozem otehotniet?

kazunomiya
11. máj 2014

Ahoj, nie nemozes, pokial su naozaj 4 dni do menzesu. Lenze niekedy sa cyklus poposuva a menzes je neskor nez ocakavas. Takze ked pocitas len podla kalendara, ista si tym byt nemozes. Otehotniet sa da najneskor cca. 11-16 dni pred menzesom (vtedy je ovulacia, po nej sa neda otehotniet), ale to je individualne u kazdej zeny. Viac najdes vysvetlene na www.elep.sk alebo www.lpp.sk

katren
11. máj 2014

mozes aj den pred....ked nechces otehotniet,mysli na ochranu
moje jedno dieta je toho dokazom 😉

maria1989
11. máj 2014

áno

vivusika
11. máj 2014

určite áno, môj syn je dôkazom 🙂

25daniela
11. máj 2014

Samozrejme ze ano, sem tam sexik indukuje ovulaciu, nebehalo by po svete tolko deti splodenych uz pocas menzesu, ak by to nebolo mozne 😀 😀 😀

svistik
11. máj 2014

Urcite ano... ja som otehotnela raz v strede cyklu, raz hned po menstruacii a a do tretice niekedy tesne pred menstruaciou, clovek si nikdy nemoze byt isty 🙂 Kazda zena a dokonca aj kazdy mesiac mozes mat inak ovulaciu...

kiwi82
11. máj 2014

ano, môžeš, počula som aj také, že počas menzesu sa dá otehotnieť.

katka.l
11. máj 2014

Ano, da sa hocikedy...

kaji21
11. máj 2014

Mozes ja som tak otehotnela teraz, vlastne uz som v 6 mesici 🙂 ale bolo to presne 4 dni pred menst. 😕

paskolinka
11. máj 2014

Ak vieš určite, že to bolo 4 dni pred ms, tak nie. Tj ak si si sledovala ovulaciu a tá už dávno prebehla a podľa toho si si vyratala datum ms. Predpokladám ale že ked sa pytas takúto otázku, tak to nie je tvoj prípad a termín ms si si vyratala podľa kalendára. V takom pripade je všetko možné, lebo cyklus sa môže z rôznych dôvodov posunúť a ak náhodou otehotnies, tak si nebola 4 dni pred ms ale možno tak 14...

m_ij_ka
11. máj 2014

áno

lili_mia
11. máj 2014

@kazunomiya Prepáč, ale môže. Niektoré ženy ovulujú práve počas ms a kedže spermie prežijú až 5 dní .. Zároveň nepíše aký má dlhý cyklus. Ak ho má krátky, cca 21-22 dňový, predpoklad že by mala ovuláciu na 16 deň, ešte jeden deň po nej je plodná. Je tu reálna šanca na otehotnenie.

aknedz
11. máj 2014

Ja som otehotnela prvýkrát 7 dní pred menzesom a druhýkrát jeden deň pred predpokladaným menzesom 😀 takže áno...

zita19
11. máj 2014

da sa aj pocas... Nikde nie je napisane, ze ovulacia je vzdy na 14 den cyklu. Je to zvycajne na 14. den pri 28 dnovom cykle. Ale: Kazdy organizmus je individualny a este aj ten si sem-tam urobi nieco uplne inac ako je zvycajne. Takze teoreticky mazno nie ale prakticky kedykolvek, aj pocas menstruacie

zinocka
11. máj 2014

@lili_mia to myslíš že by otehotnela s 5 dnovou lutealkou? Kedy by sa vajíčko stihlo uhniezdit? Všade sa uvádza že od ovulacie do menstruacie má byť min 10 dni, inak je problém... A 5 dni to už je uplne scifi. Ak máš 21-22 dňový cyklus ovulovat musíš skôr ako 16. den, ak chceš otehotnieť...

sarinka123
11. máj 2014

Skor nie, ako ano

sssimi
11. máj 2014

Ja som sa takto dopracovala k prvej dcérke a druhá sa nám podarila 4 dni po skončení MS 😀

paradize
11. máj 2014

Ak poznáš svoje telo, mala by si to vedieť aspoň na 99%. Je však asi len malinká šanca na to, aby sa to vtedy podarilo. No ak cyklus nebol ukončený, ešte je skoro povedať, že iste nie, ak nemáš pravidelnú ms.

ja mám cyklus pravidelný ako hodinky, teda už štyri dni po tom, čo mám bolesti (vyvrcholenie ovu, či ako to nazvať), ideme s mužom naplno...
No občas sa stane, že ovulka mešká deň-dva, vtedy si logicky posuniem aj termín ms o tie dni. Mám to šťastie, že presne viem, kedy mám ovulku.
Momentálne dieťatko neplánujeme (oficiálne 😀 inak tajne dúfame, že sa nám šmykne 😀 ), takže sa riadime presne mojim telom. A toto "sledovanie" odoporúčam nielen na spoledenie, ale aj ochranu. Je to lepšie ako svinské tabl. "po" alebo niečo horšie...

bambibam
11. máj 2014

Áno , nemôže,nedá sa ,nejde to ...a mám 3 zázraky v posteli 🙂 😀

mamama2
11. máj 2014

Dnes je mozne vsetko🙂

judita2580
12. máj 2014

🙂

gaby21
12. máj 2014

Ak ovuluješ tak samozrejme ano...

nikolka2014
14. máj 2014

Všetko je určite individuálne..my sme s priatelom skušali pred MS ..a neotehotnela som... každá žena je iná 🙂 skúšali sme dalej a nakoniec som otehotnela.. 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli