Môžem sa spoľahnúť na tehotenský test?

21epos
20. máj 2013

Myslím si že som tehotná , ale neviem po akej dlhej dobe mi to test povie . Stačia mu 2 týždne alebo mám ísť radšej ku gynekológovi ?

galaxy
20. máj 2013

ááno 2 týždne určite test povie

soldi
20. máj 2013

@21epos tehotensky test Ti dva tyzdne po ovulacii ukaze spolahlivy vysledok na 99,5%. gynekolog to na sone vidi neskor 🙂
este mozes ist ako samoplatca na krv, vysledok do dvoch hodin 🙂

livocka21
20. máj 2013

moj test bol negativny....pozitivny bol az ked mi tyzden meskala MS

monika15
20. máj 2013

no ... ja urcite nie....
mne ukazalo 2 krat ze nie som a som bola 16tt 🙂)))) takze u nas urcite neplati 🙂))

andval
20. máj 2013

co tak polozit tuto otazku v lekarni, ked si kupujes test? 😉

cerez
20. máj 2013

Ťažko povedať. Záleží kedy bola ovulka. Nie každá žena ju má predpisovo podľa knižky. Takže z mojej vlastnej skúsenosti. Pri prvom dieťati mi test neukázal dlho, dlho, dlho, lebo som otehotnela na konci ovulačného obdobia. A pri druhom dieťati mi test ukázal ešte skôr ako som mala dostať. Tak si vyber.

cuculik1
21. máj 2013

@monika15 v 16 tyzdni ti uz veru tehu test vo vacsine tehotenstvo nepotvrdi....hladina hormonu je uz velmi vysoka a efekt je presne opacny. Mne zacali testy slabnut v 8 tt kvoli vysokej hladine hcg. Takze tehu testom treba testovat tiez len do urciteho tyzdna.

dudduli
21. máj 2013

mne 3 mesiace ukazovali testy negativne.ked mi prisli na to ze som tehotná bola som uz v 11 tyzdni ,a to mi brali aj krv,aj mi 2 x davali vyvolavacku 🙂,riesila som preco nemam menzes a vysledok bol ze som bola v tom 😀 😀 😀

vefi89
21. máj 2013

mňa oklamali dva testy, a aj lekár 😅 prišli mi na to až koncom tretieho mesiaca

hviezdicka111
21. máj 2013

No mne testy ukazovali negativne, prvy len so slabuckou ciarkou bol na 40DC....Ak ti testy ukazuju negativne a mas pocit ze by si mohla byt tehotna, nejake priznaky, alebo nechodi ms chod k lekarovi 🙂

martinusik91
21. máj 2013

No mne ked ukazovali testy negatívny výsledok tak tak aj bolo.Dnes rano som si robila test lebo mi to devat dni meska a dve ciarky 😀 ale bol to sok riadny lebo som si bola ista ze niesom 😅 no uz to len potvrdiť u lekára. ale co mám známu tak jej dva mesiace ukazovalo ze neni a pritom bola tehotná.U každej baby to je asi iné ale však vyskúšaj a uvidíš a ak bude negatívny tak par dni počkaj urob si znova a ak nič tak potom chod radsej ku gyn. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre