Možné tehotenstvo a bolesti v podbrušku

18. apr 2021

Ahojte dievčatá. Na teste mi ukázalo 2-3 týždne, ale podľa prvého dňa poslednej MS som v 4.tyzdni a zajtra už 5. Týždeň...
Nemám žiadne príznaky, je to ešte skoro?
Jediné čo mi je tak len to, že cítim také bolesti v podbrušku, nebolí ti veľmi len cítim, že sa tam niečo deje asi rozťahovanie maternice...bojim sa či to nebude mimomaternicové keď to cítim takto každý deň 😏☹️
Žiadny krvavý výtok nemám len mám obavy či je všetko v poriadku či je to naozaj len rozťahovanie maternice...

katkamatka7
18. apr 2021

Ten digitálny test Ti ukazuje týždne od ovulácie, rátaš dobre od prvého dna poslednej ms. Prečo sa bojíš mimomaternicového, prešla si si takým? Príznaky nemusíš pociťovať, o ktorých sa dočítala všade možne. Také nezvyčajne akoby bolesti v podbrušku sú ok.

monika_mt
18. apr 2021

Bolesti v podbrušku v tehotenstve sú úplne normálne.

autor
18. apr 2021

@katkamatka7 neprešla, ale nikdy som tehotná nebola a bábätko sme veľmi chceli tak neviem bojím sa... Čítala som, že príznaky mimomaternicoveho sú bolesti a krv...

katkamatka7
18. apr 2021

🙂 Čítanie nepríjemných článkov Ti na pohode nepridá. Pocit plných naliatych pŕs mi prišiel možno po mesiaci, bolesti v podbrušku, pod pupkom, som vnímala ako uhniezďovanie,prešlo to za pár dní. Niekto ich necíti, každá žena to prežíva inak a aj pri opakovaných tehu je každé iné 🙂

katarina9593
18. apr 2021

Ahoj neboj sa stres bábätku nerobí dobre 🙂...bolesť v podbrušku je normálna pokiaľ nie sú silné bolesti a krvácanie tak by to malo byť ok ja som mala 2x MA...hlavne nečítaj hrôzostrašné články 🙂teš sa že čakáš bábätko 🥰🥰🥰držím palceky nech ste v poriadku obaja ✊✊✊🥰

monika_mt
18. apr 2021

Ja som mala dosť silné bolesti ešte aj v piatom mesiaci, niekedy ma tak veľmi pichalo v podbrušku že som ani chodiť nemohla, len som si rýchlo sadla a čakala kedy to pominie. A všetko bolo v úplnom poriadku.

autor
18. apr 2021

Ďakujem veľmi pekne baby❤️

mamanadruhuu
18. apr 2021

Tie digitálne testy neukazujú v ktorom TT si ale TT od ovulácie cca...

zuzinkka18
18. apr 2021

Bud rada, že ti nieje zle...mne začalo byť v 7. týždni a trva to do dnes (17.týždeň) 😀
Možno to ešte len príde....

dibarbora
18. apr 2021

Mne to zakazdym prislo az okolo 8tt. Cize este len moze prist ale aj nemusi.
A hlavne mysli pozitivne

autor
18. apr 2021

@mamanadruhuu písalo mi tam 2-3 takže toľko od ovulácie, ale počíta sa od prvého dňa poslednej MS takže takto...

barbie24
5. jan 2022

Ahoj ja som tiež skoro 7 týždni mala som podobný problém som tehotná po 10 rokoch čiže dost velka pauza, mam tak isto problém silne až neprimne bolesti som mala už ich mam menej mne sa objavilo aj ružove sfarbenie ked som bola cikat a utrela som sa hneď som sa zľakla a hned začala na google pozerám panika stres,a to je chyba zbytocne sa stresovať už som si namyšlala že nebodaj potratim alebo som mimo ale som už pohode týždeň už nemám bolesti davam si magnézium ked ma boli a to sa maternica roztahuje a rastie nový život. Tak bud pohode a užívaj si tehulkovanie .🙂😇

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre