Možnosť tehotenstva a silné kŕče

tramtara
6. sep 2013

Pomooooooooc žienkyyyy .... mám problém - asi 16-17 deň cyklu som mala ovuláciu. Tak som drahého presvedčila na snaženie 🙂 Dnes mám 30ty deň cyklu a samozrejme že som zvedavá a nedočkavá tak som vyskúšala test ... vyšla slabá druhá čiarka - som sa predčasne asi tešila, lebo môj problém je v tom, že ma teraz začalo bolieť neskutočne v podbrušku - tak ako v druhý, tretí deň MS .... dosť silné kŕče... čítala som tu po diskusiách, že baby mali mierne ako pred MS bolesti aj keď boli tehu ... ale ja sa fakt cítim ako pri MS ... a už druhý deň mám teplotu (nebolí ma hrdlo, ani nekašlem, ani nádcha - netuším z čoho) a cítim sa celkovo pod psa, tak neviem či to má nejaký súvis... Na tehotenské príznaky sa mi to zdá ešte skoro ....Viem, že mi nič iné ako čakanie nepomôže, ale ja by som len chcela vedieť, či sa niektorej niečo také stalo a bola tehotná - myslím tie veľké MS bolesti ??? ďakujem za každú skúsenosť

alienka000
6. sep 2013

@tramtara ahoj, mna dost bolelo brucho dva dni pred ocakavanou MS ked som uz bola tehotna. Presne take MS bolesti. Je mozne ze mas posunuty cyklus, v tehotenstve sa sprava telo nevyspytatelne 😉
Ale potom ma este par dni (cca 3-4) bolele brucho v 6tt, ked sa mi zacala roztahovat maternica. Ale neviem, ci uz sa moze aj skor roztahovat. Mozno 🙂
Neboj, taketo zvlastne bolesti su uplne normalne, prebiehaju v tebe najvacsie hormonalne zmeny. Mne lekarka odporucila kupit si magnezium na to, tak ked este nejdes k lekarke, zbehni aspon do lekarne. Inak lekarnicky v lekarni maju vacsinou velmi dobre znalosti, tak sa skus popytat pripadne aj tam 😉

patik114
6. sep 2013

ahojte mne dnes ma prist menzes ale uz 2 dni mam bolesti asik 20 sekundove v posve alebo skor v maternici ,,,,,,ked som mala predtim dostat menzes tak som mala uz strasne bolesti krizov a v podbrusku a strasnu chut na sladke ..teraz na sladke nemam ani chut ani bolesti krizov ..tak nvm........dufama ze bude babo :/

tramtara
autor
6. sep 2013

@alienka000 @patik114 ďakujem za odpovede baby....
no uvidím teda - lebo pred rokom sa mi tiež stalo, že som mala slabo pozitívny test a a o pár dní na to prišla MS ... ale vtedy ma nebolelo podbruško - až keď prišla MS .... tak mi teraz nič iné ako čakať neostáva ... ale v tej lekárni sa zastavím určite pre paralen a pre test a v pondelok (ak sa nedostaví tá hnusoba) vyskúšam či nezosilnie ... kiežby to chcelo vííísť :-/

papaya308
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre