Mrcha prišla o týždeň skôr a na veľmi krátko

19magdalienka8
12. máj 2013

Ahojte, s priateľom sa pokúšame o bábo. Mrchu mávam v rozpätí 26 - 28 dní a trvá tak 6 dní. Tento mesiac však prišla na 22 deň a trvala len tri dni a bola o dosť slabšia ako obvykle. Po skončení mrchy ma pobolieva v podbrušku a cítim napätie v prsiach, a už dva dni po sebe mi je na večer zle. Test som si robila a bol negatívny. Je aj napriek tomu možné, že by som mohla byť tehotná?

0550
13. máj 2013

no neviem ako my sme sa z manželom pokúšali asi tak 2 roky ale mrcha my chodila ako sa jej chcelo a dakedy my vôbec ani neprišla tak som nevedela čo.No ale ked my bolo tiež dáko zle zo pár dní tak som si robila test a nič potom som aj zvracala tak som si spravila dalšie dva a prekvapko konečne tehotná 🙂 Tak si myslím že chvíľku počkaj nie dlho 2-3dni a skús znova možno sa to zmení 🙂 Prajem ti to

maragn
13. máj 2013

Mozes byt. Pockaj este par dni a urob si test znovu.

19magdalienka8
autor
14. máj 2013

Ďakujem dievčatá za odpovede. No pevne verím, že sa to podarí, potešili by sme sa. Síce sa ešte nesnažíme až tak dlho (trištvrte roka) ale mám rôzne zdravotné problémy, tak verím že sa to teraz podarilo.

lilianna17
15. máj 2013

ja som zas v decembri nemala, v strede januára mala. ja čo mávam 37 a viac dní totálne nepravidelný cyklus, som hneď 1. februára dostala zas...trvala mi 5 dní- len krv - raz slaboružová , raz silnoružová- tak som sa naštvala, že v dnešnej dobe mi žiaden lekár (a to som si prešla rôzne oddelenia- vyzeralo, že mám problém s krvou) nevie znormalizovať moje dni...a teda keď som si po tých druhých krámov išla dať spraviť hormonálny obraz, tak som sa dozvedela, že čakám bábo... teraz chodím do poradne a sám lekár sa čuduje - nevie sa mi presne vyrátať termín pôrodu, pretože si bol 100% istý 1. krát v januári, že nie som tehotná a druhýkrát na kontrole , keď som išla na sono , tam bábo bolo a bolo väčšie- takže už počas krvácania !!! som čakala bábo 2 týždne...odvtedy som už nemala svoje dni, žiadne lieky neberiem...nič..akurát sa smejem , že som mala 3 termíny 🙂 a dosť od seba sa vzdiaľujúce 🙂 v hre mám pannu, škorpióna a možno ( ako by som prenášala) strelca :D) ale myslím si, že som menej ako mi zatiaľ vyrátali 🙂

19magdalienka8
autor
15. máj 2013

Jej v podstate to máš celkom dobré, to sú dosť dobré znamenia...😀 Dufam, že to bude také znamenie aké si praješ. Ja teraz tŕpnem a uvažujem čo urobiť. Či si spraviť druhý test, alebo ešte počkať. Niekedy to vyzerá, že by som aj mohla byť. No potom sa to všetko stratí a ja tú myšlienku odháňam z mysle, šak na čo si zbytočne robiť ilúzie. ...Keby sa dal posunúť čas . Pomohlo by mi to..😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre