Musí pozitívny tehotenský test znamenať tehotenstvo?

veroni31
26. aug 2011

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či sa už niektorej z vás stalo, že vám vyšli pozitívne tehotenské testy a napriek tomu ste neboli tehotné ? S priateľom sme mali nehodu s prasknutým kondómom a hneď na druhý deň som si dala tabletku po. Očakávala som teda, že všetko je v najlepšom poriadku. No menštruácia mi mešká už dva týždne. Dokonca som predtým ako som ju mala dostať mala obvyklé príznaky, bolesti v podbrušku, napnuté prsia. Potom mi to však nedalo a urobila som si tehotenské testy. Dva a oba vyšli pozitívne. Po pár dňoch som si urobila ďalší a opäť vyšiel pozitívne. Je možné, že aj tak tehotná byť nemusím a mohla mi cyklus rozhádzať tabletka po prípadne takto zavádzať o tehotenstve ? Nemám si to ako zatiaľ u doktora, lebo som v zahraničí a do návratu mi zostáva ešte pár týždňov. Viem, že to fyziologicky nie je možné, aby som to vnímala, no ja si aj napriek tým testom nemyslím, že som tehotná. Ďakujem za vaše postrehy, skúsenosti, rady.

nivea777
22. mar 2017

@janka2463 noo testy by mali silnieť,9dni meškania je dosť takže už by si nemala mať ducha ale viditeľnú čiarku.. Zajtra uvidíš čo zistia z krvi..

nivea777
23. mar 2017

@janka2463 no co? bola si u dr?

janka2463
23. mar 2017

@nivea777 ahoj no zobrali mi krv ,len v noci strašne kŕče a krvácanie ,ale že pre istotu mi ju zoberú možno to bolo tehu

zuzankao
18. apr 2017

Ahojte baby co poviete na toto

stonkova0111qmail
17. jún 2018
maya1234
9. aug 2018

@stonkova0111qmail na spodnom nieco je

milavila111
17. sep 2021

Ahoj 🤗 žienky chcela by som sa opýtať mám správeni 4 tehu test všetky sú pozitívne navštívila som gindu a ta mi povedala že tam nič nevidi a poslala ma preč s tim že niesom asi tehu čo si o tom mislite prosím poraďte Ďakujem 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre