• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myslíte, že môžem byť tehotná?

(zamknutá)
31. augusta 2016 
@kikasi , ved neviem kedy by bol najvhodnejší čas kedže dnes je len prvý den čo by som mala dostať MS...
26. máj 2013 o 20:55  • Odpovedz
skus si zavolat dokimu a on uz ti poradi, kedy je vhodne prist...mna napr. zamerne objednal az tento stvrtok a to som volala minuly pondelok a to bol 4 den od vynechania MS
26. máj 2013 o 21:06  • Odpovedz
@kikasi , ved zavolam a uvidím podla vypočtou mne vyhadza 4 týžden -0, ale to sa my nezda lebo ja viem kedy som asi otehotnela aspon si myslím že som to citila :slight_smile:, jaaj musím isť zas grckať celý den dnes..
26. máj 2013 o 21:14  • Odpovedz
Vidíte tam aj vy slabučkého ducha?
27. máj 2013 o 06:58  •  2 deti  • Odpovedz
ahojte babulky som neista mam viac ako 40r mozno prechod neviem, posledna MS 10.4 a od vetdy nic robila som si test 40DC a negativny ,neboli ma nic prsia zvacsene ako ,,baloniky´´ zle mi nie podbrusko zvacsene k lekarke idem az 16.6 aj tak mam strach verite mi? :slight_smile: meskal niektorej zvas menzes a neukazal hned 2ciarky a boli ste tehu? menezes mi nikdy takto dlho nemeskal :grinning: dakujemm za kazdu podporu ,ale mam strach len tolko som chcela .... :wink:
27. máj 2013 o 07:26  • Odpovedz
27. máj 2013 o 07:30  • Odpovedz
@vikis5 je tam
27. máj 2013 o 07:33  • Odpovedz
@tinnky dakujeeem,... :slight_smile:
27. máj 2013 o 07:39  • Odpovedz
@kikasi ďakuejm,..dufam že bude ešte silnejší :slight_smile:
27. máj 2013 o 07:40  • Odpovedz
@siska765 ahoj neviem čisom ti včera písala ale urobila som si ráno test a boli tam // len tá druhá trochu slabšia
27. máj 2013 o 07:45  • Odpovedz
@vikis5 Krásné!!! Já ji tam vidím. :slight_smile: Taky bych tam tu druhou mršku chtěla vidět, ale nechce se mi ukázat ani maličko. :frowning2: Ale moc gratuluju a držím palce!!!!! :slight_smile:
27. máj 2013 o 08:58  • Odpovedz
@majuszka87 nevadi ze slabia hlavne ze boa ja som mala tiez najskor len ducha, potom slabsiu a o par dni uz boli obe rovnako tmave :slight_smile: len nech to pekne tmavne drzim palceky :wink:
27. máj 2013 o 09:21  • Odpovedz
@majuszka87 ano je tam :slight_smile: a to kolky den ti meska MS?
27. máj 2013 o 09:27  • Odpovedz
@siska765 dufam že bude tmavnuť a kedy si mám urobiť další ked jeden som si robila včera?
27. máj 2013 o 09:37  • Odpovedz
@siska765 meška mi 13dní :wink: je to dosť? či nato že mi mešká tak dlho mám slabé výsledky? prepáč že sa také veci pýtam ale nikdy som nebola tehotná a preto neviem nič o takýchto veciach
27. máj 2013 o 09:41  • Odpovedz
@siska765 ďakujem za podporu :wink:
27. máj 2013 o 09:41  • Odpovedz
@vikis5 , aj ja tam vidím :slight_smile:
27. máj 2013 o 10:21  • Odpovedz
@ejkapod Test som si skusala bol negativny, ale stale mam pocit ze som v tom,, prsia ma dnes zcali boliet a mam nanich take zeleno modre zilky bruchu nafuknute
27. máj 2013 o 11:12  • Odpovedz
@ejkapod fuha, to su dobre prevesti, ze sa nieco deje..aj ja vraciam od piatku , dnes som este nie ,ale cakam, kedy to pride:slight_smile: neboj sa..toto,ale treba povedat lekarovi, on ti nasadi lieky..
27. máj 2013 o 11:34  • Odpovedz
ahojte,prosim vas mala som posle.ms 02.05.2013 plodne dni som mala tak pred a po 15 a teraz je to uz tyzden co mi byva zle od zaludka,napina ma,som unavena, mam brucho nafuknute, robila som si teh.testy jeden v sobotu rano negativne, dnes doobeda znova negativne a neviem teraz ci mozem byt v tom alebo nie,je to tak dlho cakat do nedele.mali ste niektore podobny pribeh ako ja?dalkujem vam vsetkym
27. máj 2013 o 12:18  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz
@broucinekzka jj to jidlo je takhle u me taky ale jak si to nedám je mi hrozně
27. máj 2013 o 12:58  • Odpovedz
@akvy no u prvniho mi špatně nebylo a držel se taky,ja nejsem zastánc názoru že komu je špatně má zdárné těhu,to je podle me totální kravina kterou si nekdo vymyslel jen pro svoje uklidnění
27. máj 2013 o 12:59  • Odpovedz
@ali08 tak budto je to vsugerovany pokud díte chceš hodne a nebo tehu si ale hcg je nizke na to aby ho test zaznamenal i to je možny,nejlí to zjistíš když si nechaš vzit krev
27. máj 2013 o 13:01  • Odpovedz
@ali08 ahoj, ja mam podobny scenar ako ty, len s tym, ze poslednu ms som mala 27/4, priznaky mam, ms uz meska a testy negativne...neda sa nic ine robit nez cakat...
27. máj 2013 o 13:03  • Odpovedz
dakujem moc, pockam do buduceho tyzdna a ak nic tak pockam do meskania a zase ak nic tak zbehnem k dk.velmi rada by som chcela, mam uz 5 rocneho syna a vidim ze mu bracek alebo sestricka chyba tak by to potesilo.prveho syna mam spolocne s liekmi a pomocou dk takze neviem ake je to otehotniet bez hormonov a s priznakmi, to cakanie je umorne a prave ak tehotna niesom chcem zacat chudnut, cvicit, a caka ma operacia kolena, ktore ak bude tehotna nemozem podstupit.
27. máj 2013 o 13:51  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz
Ahojte,
pred 2 mesiacmi som vysadila antikoncepciu po 8 rokoch. Menštruáciu po vysadení som dostala na 28 deň cyklu. Teraz mám 30 deň cyklu a ešte nič. Mala som asi 2 týždne výtok ako pri ovulácii a teraz priesvitný naťahovací výtok. Som citlivá na niektoré pachy a ospalá a tiež mám návaly tepla a zimy. Neviem či to nemám pripisovať k hormónom, ktoré sa mi ukľudňujú po vysadení antiky, alebo k tehotenstvu. A ešte niečo, nikdy mi nechutili gumené cukríky ani sladké ani kyslé a teraz by som ich zjedla za vedro. Test som si ešte nerobila ďakujem :slight_smile:
27. máj 2013 o 15:46  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz
dobry tak si spravte test alebo navstivte svojho gynekologa. :slight_smile:
27. máj 2013 o 15:53  •  snaží sa  • Odpovedz
@ratatooy no jo, já tomu taky moc nevěřim. Mě teda ale u holek blbě bylo a jak :grinning: :dizzy_face: :grinning: U Michalky 5 měsíců a u Valinky 3 měsíce.
27. máj 2013 o 18:01  • Odpovedz
@majuszka87 ahoj ja som robila s odstupom 2-3 dni, staci ked si o 3 dni urobis dalsi a ciarka by mala byt tmavsia.Aspon u mna to tak bolo.Neboj bude to super :wink:
27. máj 2013 o 18:52  • Odpovedz
@majuszka87 neboj nic u kazdej zeny je to individualne lebo kazda sme ina a mohla si otehotniet nejako tesne pred MS preto je to slabucku, ale vydrz. Ja som mala tkehoto ducha v den ocakavanej , potom o tri dni bol uz okom normalne viditelnejsi a o dalsie tri dni uz bola ciarka pekne tmava.Vsetko bude ok, len by som ti poradila ak za tie tri dni bude ciarocka uz tmavsia chod uz k lekarke alebo jej aspon zavolaj a uz sa objednaj aspon na krv.Mne moj gynda kazal prvy krat prist ked mi bude MS meskat 2 tyzdne,Este urcite nic neuvidi na sono ale ale krv je dolezita ci stupa HCG. :wink:
27. máj 2013 o 18:56  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.