Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

julinqa31111
22. mar 2014

@simonkazga takze to hnede trosicku co je je ok? No fajn preistotu nebudem...jop dam vediet rano ze co a ako ..dufam ze uz budu //... 🙂

simonkazga
22. mar 2014

@julinqa31111 mne lekár hovorieval, že hnedé, dokonca aj trochu ružovkasté špinenie je ok, ale ak by to bola jasná červená krv, tak mám okamžite letieť na pohotovosť. vylož si nohy a hlavne mysli silno pozitívne. 😉

julinqa31111
22. mar 2014

@simonkazga myslim..zle ani ma nenapadne ale uz nemam nic...ukaze mi aj lacny test ci som ne kupila som v tesku za 1,25e.. 🙂

simonkazga
22. mar 2014

@julinqa31111 nie je zaujímavá ich cena, ale citlivosť: sú 10mIU/ml a 25mIU/ml "desiatky" sú citlivejšie, preto ich používame pred MS a tak celkovo pri "prvých pokusoch". Ty už meškáš, tak aj keď si si kúpila 25-ku, testovacia čiarka by mala byť viditeľná. Neplaš sa, ak nebude taká silná ako kontrolná!

julinqa31111
22. mar 2014

@simonkazga okey tak dakujem zajtra dam vedirt ze co a ako...ale je fajn ze mam skym pokecat o tom ked nieco neviem fakt tesi ma to dik 🙂🙂🙂🙂

simonkazga
22. mar 2014
simonkazga
23. mar 2014

@julinqa3111 čakááááááám 🙂

schwarzova4
23. mar 2014

@damadama. Ahojky,děkuji za info 🙂 S partnerem se budeme příští rok brát,byla jsem požádána o ruku.Miminko bych si přála,ale trochu později (momentálně mám novou práci,tak by se to moc nehodilo).Ale pokud by se stalo,byla bych šťastná a těšila se 🙂

sstalynda
23. mar 2014

Ahojte chcem sa opytat. 8.3. som mala mrchu ale len 3 dni slabu. inokedy mavam 5 dni silnu. pocas mrchy som mala silne bolesti ( musela som si dat dve tabletky aby bolesti usputili ). odkedy mrcha skoncila mavam bolesti v podbrusku zo zaciatku silnejsie teraz uz slabsie. mam naliate prsia. citim sa unavena a prespim aj 12 hodin. robila som si test ale negativny. Viete niektora poradit?

julinqa31111
23. mar 2014

@simonkazga ahojky no som si robila test prv som si myslela ze nic ale vidim tak uplne slabulinku ciarku neviem ci mi nesibe nahodou

simonkazga
23. mar 2014

@julinqa31111 aj slabá čiarka je čiarka 🙂 o dva dni zopakuj a keď bude silnieť tak si "jasná"

julinqa31111
23. mar 2014

@simonkazga okey..o dva dni skusim.. 🙂 A uvidime

simonkazga
23. mar 2014

@julinqa31111 nemáš fotku toho testu?

julinqa31111
23. mar 2014

@simonkazga ee nemam neviem ci bude vidno na foto ale idem do sprchy,dovarim a ked tak sfotim no ked bude daco vidno poslem

simonkazga
23. mar 2014

@julinqa31111 tento pidi duch má zajtra 15mesiacov a práve veselo rozlieva acidko po izbe 🙂

sara92
23. mar 2014

@simonkazga
@julinqa31111
Ahojte baby 🙂 ..chcela by som sa poradiť, keď vidím, že tu diskutujete o testíkoch..na 24 deň od oplodnenia je už výsledok testu správny, však?..alebo mám ešte počkať?..snažili sme sa na začiatku cyklu - podľa termínu Jonáša (čo sme zisitili až potom, že to bol ten termín..tak náhoda poriadna 😀 )..a asi 7 dní na to bolesti v podbrušku, potom biely výtok...po viac ako týždni na to bolesti bradaviek..a začalo mi to byť podozrivé..od predvčera sa mi krúti hlava a zjedla by som asi všetko+nafúknuté bruško (drahý mi tiež vraví, že prečo mám také citlivé prsia a čo sa mi tak zväčšilo bruško - inak ho mám ploché ako pristávacia drahá a teraz mi vykúka 😝 )..cítim sa čudne naozaj..zajtra je ten 24. deň - a neviem, ako som vydržala až doteraz netestnúť sa.. 😀 ..no chcem, aby bol výsledok správny a nemusela som byť potom nervózna..MS má prísť až začiatkom apríla..tak, čo si myslíte?..viem, že nie ste veštice, to nie som ani ja.. 😀 ..len som už nedočkavá..a možno mi aj viete poradiť..ehmm..ďakujem za rady 🙂 🙂

hruska5
23. mar 2014

@sara92 tak na 24 den uz urcite by malo ukazat neg lebo poz.vysledok..vela stastia🙂 rano sup urobit test. daj foto posudime potom este lepsie 😉

julinqa31111
23. mar 2014

@sara92 ja by som na tvojom mieste pockala ci pride ti ms alebo nie ..uvidis kludne sa ti moze tocit hlava ,ci boliet bradavky,alebo mas aj rozne chute aa to moze byt aj cele preto lebo mozno dostanes mrchu...mne meskaju tri dni a ziadnu bolest pred a aj po vynechani men. Necitim ze by sa nieco namna valilo 🙂 je pravda kazda sme ina skus pockat a uvidis ...

sara92
23. mar 2014

@hruska5 ...urobím..buď zajtra alebo v utorok..v utorok ideme na pobyt s drahým - oslavujeme 5 výročie..tak by to bol pekný darček..🙂..ale nechcem si robiť nádeje..bude ako má byť..ak bude mimi obrovská radosť..ak ešte nebude, nevadí..🙂..ale ďakujem za odpoveď..keď budem mať urobený testík, pridám foto..🙂)

@julinqa31111...mrchu by som ešte dostať nemala..až začiatkom apríla..cyklus mám tak 36 dňový +- 3 dni..takže ešte by mal byť čas..ale jasné, stať sa môže všetko..a tie chute..nie, že mám čudné chute, ale že som pažravá 😀 ..stravujem sa zdravo a zjem toho málo..a teraz ládujem jedno cez druhé hocikedy a hocikoľko.. 😀 ..jasné, príznak tehu to nemusí byť..ale keby bol, tak sa tešíme..🙂 Vďaka za názor a veeľmi držím palce, aby Ti to vyšlo..🙂

simonkazga
23. mar 2014

@sara92 máš 24. deň cyklu alebo 24 dní uplynulo od ovulácie?

sara92
23. mar 2014

@ simonkazga ..24 deň bude zajtra - od možného oplodnenia..ovulku si nesledujem, keďže sa ešte nejak na mimi nesústredíme.. ale jasné, že budeme prešťastní, ak to bude mimi 🙂..tento termín bol podľa Jonáša ten najsprávnejší deň roka na počatie..ale to som zistila až deň potom ako sme sa neustrážili 🙂

simonkazga
23. mar 2014

@sara92 na adresu Jonáša sa vyjadrovať nebudem 😖 Test ti ukáže naisto len v deň (ne)očakávanej menštruácie, alebo ak už bude meškať. Sú ženy, ktoré majú duchov už na 8. deň po ovulácii, aj také, ktoré majú prvý pozitívny test až po týždňovom meškaní Ja osobne si myslím, že ak ti do MS ostáva takmer 10dní nemá zmyseľ testovať, lebo je moc skoro. Ale to vychádzam len z toho, že pri tvojich cykloch by si "mala mať" ovuláciu +/- na 18dc (tabuľkový ideál) tak dajme tomu 14-22dc ak rátame so skoršou aj neskoršou ovuláciou. K uhniezdeniu dochádza 6-10dní po ovulácii a až po tomto termíne začne fazuľka produkovať HCG. Podľa týchto neskutočne zdĺhavých výpočtov by si mala testovať najskôr na 32dc (22dc+10dní uhniezdenie) aby si na testy nemusela minúť majland.
Napriek tomu, ak si zvedavá, skús. Budem ti patrične držať palčeky 😀

sara92
23. mar 2014

@ simonkazga ..ja som to skôr myslela tak, že by som sa chcela testnúť po tom ,,Jonášovom termíne"..iný deň by sme pravdepodobne nemohli počať..spolu sme boli, ale nikdy nie naplno..a keďže ten Jonášov bol 1.marec..a my sme sa snažili 28.2...odvtedy je to už zajtra 24 deň...a išlo v podstate aj o to, či na tom našom pobytíku tento týždeň (oslavujeme 5 rokov) môžem ísť na ochutnávku vínka napríklad..alebo sa budeme tešiť z tehu..aj preto som to chcela vedieť..🙂..ale vďaka za radu, aj za výpočet 🙂)

simonkazga
23. mar 2014

@sara92 za skúšku nič nedáš. 🙂 gratulujem k výročiu a držím palčeky

sara92
23. mar 2014

@ simokazga ..ďakujeme 🙂)..a uvidíme teda, bude ako má byť..🙂

hruska5
24. mar 2014

@sara92 drziim palceee aj aja som si tym preslaaa to testovanie nekoecne a sklamania.....az raz.....ked som najmenej ocakavala to prislo..a dnes mi sedi v kresielku 5mesacna princeznaa...a ozaj prijemny pobyt prajem uzite si ho 😉

sara92
24. mar 2014

@ hruska5 Jeej, musí to byť kráásny pocit 🙂..gratulujem k princezničke 🙂)..ja som sa rozhodla, že testnem až zajtra ráno..a ďakujeme, určite si užijeme 🙂 ..a dám potom vedieť, ako dopadol testík..už aby bol výsledok 🙂 🙂 Pekný deň 🙂

mishel8655
24. mar 2014

Ahojte baby, co si myslite o mojom dnesnom teste? Moze to byt tehotenstvo? Mrcha mi meska 1. den

snazilka1983
24. mar 2014

@mishel8655 moze aj nemusi byt. tieto testy dost oserkavaju. ale drzim palce aby to bol ten pravy duch 😉

denuss
24. mar 2014

@mishel8655 je to doost mozne 🙂 podla mna o dva dni bude krasna ciarka, ja som to tiez tak mala 🙂 drzim palce, nech sa mozes vytesovat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre