Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mishel8655
24. mar 2014

@snazilka1983
@denuss dakujem za nazory, sama som zvedava, pokusame sa uz dlhsiu dobu a nic, tak moc tomu ani neverim, ale takuto ciarku som este nemala tak trosku ma to aj potesilo :(

snazilka1983
24. mar 2014

@mishel8655 treba ale verit. 🙂 nam sa nedarilo 5 rokov a vidis nakoniec sme to nejak zamiesili a ani nevieme ako 😀

sara92
24. mar 2014

@ mishel8655 Ja si myslím, že to bude tehu čiarka..🙂 Neskúšala si test inej značky?..ak Ti ukáže aj iný takúto čiaročku, tak na tom niečo bude 😉 ..držím palcee 🙂

donna11
24. mar 2014

@mishel8655 mne sa tieto testy moc neosvedcili..ked uz ine ukazovali kraaasnu silnu ciarku, tieto stale len slabucku..takze skus radsej klasiku pruzkovy ci uz lekarne al drogerie a sama uvidis.. 🙂

julinqa31111
24. mar 2014

Aky je tehu test najlepsi? Clearblu obycajny je ok ?

mishel8655
24. mar 2014

@donna11
@sara92 dakujem baby urcite vyskusam a uvidime co to bude 🙂

joannah13
24. mar 2014

Ahoj holky.. Dneska sem 4DPO.. Zacalo me tak divne pobolivat v pravem podbrisku.. Nemyslim, ze to je vajecnik, deloha je vic uprostred, je to vpravo jakoby vejcovod. Bolest je takova tupa, jakoby tam neco tlacilo, neni to jako pri MS, ani ovulacni bolest.. Snazim se o miminko, tak si prave nevim rady. V pravo mam srusty a bojim se, aby se to tam neuhnizdilo.. Ale to je moc brzo aby se to ozyvalo, co?

simonkazga
25. mar 2014

@julinqa31111 testla si dnes?

heduskak
25. mar 2014

Ahojky holky, uz si fakt nevim rady. Vysadila jsem HA hned po novym roce. 2ms byly normalne a ta posledni byla jen den a pul a malo. Normalne mam MS 3-4dny. A pak 2dny nic. A vcera rano jsem trosku spinila tak 3hodky. Dneska stavam a zase spinim s troskou krve jako vcera. Mam jit na gyndu? Nebo zkusit test? Dekuji za rady 🙂

julinqa31111
25. mar 2014

@simonkazga ahoj ano kupila som test ktory mal citlivost 10 iny nemali a nwviem no ci vidno od vxera spinim nie vela ale hnede no tak neviem ze co sa deje..ci som alebo nie ..ak by som nebola mozem spit hnede? Namiesto menzesu? Je to normalne? Neviem co robit

julinqa31111
25. mar 2014

@julinqa31111 ziadna krv iba hnede

simonkazga
25. mar 2014

@julinqa31111 tak teoreticky je možné - ako som aj vyššie písala -, že budeš prvé tri mesiace špiniť v termíne menzesu. Ale podľa mňa radšej choď na gyndu nech sa pozrie znova a nech ti zoberie aj krv na HCG. Pre kľud duše tam choď, nemusí to byť nič zlého, ale istota je guľomet. Mohol by nasadiť Duphaston a/alebo Ascorutin na to špinenie

julinqa31111
25. mar 2014

Ascorutin mam aj ja doma je mi blbe ist k nemu lebo ked vidim jeho vyraz mam chut ist prec na pohotovosti mi nepovedia? Alebo nevysetria? Ale koli comu test mi nic neukazal?

simonkazga
25. mar 2014

@julinqa31111 vyšetria aj na pohotovosti, ale tam môžeš ísť až večer. Mala si len úplne slabú čiarku, alebo žiadnu?

simonkazga
25. mar 2014

@julinqa31111 a takého lekára treba nakopať vieš kam 😠 a vymeniť čím skôr

julinqa31111
25. mar 2014

@simonkazga vcera asi ja neviem ked som ukazala v robote dakto povie ze vidi dakto ze nevidi sama neviem :(

15zuzana15
25. mar 2014

ahoj po akom case po styku sa da zistit testom ci som tehotna alebo nie? lebo pisete len o ovulacii a ja uzivam HAK a neviem ako to vtedy funguje 🙂 minuly mesiacsa mi stalo ze som vynechala a nijak inak sa nechranime 😖

simonkazga
25. mar 2014

@julinqa31111 a dnes ráno si nezopakovala test? skús skočiť na pohotovosť, keď si cez deň nebola u doktora. Povedz im, že si asi tehotná - resp. že si mala pozitívny test - a začala si špiniť.

simonkazga
25. mar 2014

@15zuzana15 cca. 14dní po

julinqa31111
25. mar 2014

@simonkazga zopakovala a praveze neviem skocim zajtra teeraz uz oddychujem v posteli aby som aspoň dajako lezala kolko také slabé spojenie trvá v tehu...

simonkazga
25. mar 2014

@julinqa31111 to závisí od toho kvôli čomu špiníš. pseudomenštruačné (tuším tak sa volá) teoreticky "len" toľko, ako MS. Ja som špinila takmer tri týždne, ale kvôli hematómu v maternici a odlučovaniu placenty.

julinqa31111
25. mar 2014

Ak žena tehotna spini tak najdeš aj malinké kousky jak bodky hnědé?

monicka79
25. mar 2014

@julinqa31111 Ahoj, ja som špinila ked som mala dostať menštruáciu, myslela som že už sa zachvíľku rozbehne naplno, test negatívny tak som čakala, ale nič, žiadna krv, len hnedé špinenie, ked to trvalo týždeň, urobila som druhý test a už boli dve čiarky. Doktor mi dal duphaston a ascorutin ale aj tak som špinila skoro meciac. Doktor mi povedal že veľa žien na začiatku takto špiní. Tehotenstvo som mala inak ukážkové až do konca 🙂

januskaa555
25. mar 2014

AHOJ BAby chcela by som sa opytat ci mate skusenosti s HAK belara mam problemy s pletou neviete kedy mpže zacat zaberat ?

ivana1410
25. mar 2014

@januskaa555 ja som ju brala rok a pol a po mesiaci som mala peknu plet

julinqa31111
25. mar 2014

@monicka79 Dakujem...no a kedy ukáže dr.alebo mne na tešte?keď si malá spinenie malá si hnědé sv.hnědé? A kusocky v spineni si malá?

januskaa555
25. mar 2014

dakujem
@ivana1410

januskaa555
25. mar 2014

@ivana1410 a pribranie alebo schudnutie ?

ivana1410
25. mar 2014

@januskaa555 ja som ani neschudla ale ani nepribrala 🙂 takže som bola spokojna

monicka79
25. mar 2014

@julinqa31111 ano, aj kusky a bolo to take tmavo hnedo červene. Doktor nevidel nič ani ked som už mala pozitívny test, až o další týždeň bolo vidieť srdiečko. Pravdepodobne som mala ovuláciu pár dní pred menštruáciou, preto to videl až neskor. Prvých 5 týždňov to na sone ešte vôbec nemusí byť vidieť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre