Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

milca111
18. mar 2015

@steinarka moc se mi líbí, tvůj poslední komentář a tak bych na to pojphlizela já osobně vždy. Oni ani vědci nemůžou vědět jak to přesně je a co která žena kdy citiba to,ze tu napíšeme,ze máme x dni po ovu je taky velmi subjektivní,protože jak grafy tak naše pocity se můžou o den či dva splést a už je vše jinak.Já to beru tak,ze pokud s něčím zkušenost mám tak napisu, nikoho nesoudim ani neresim a pokud he dotaz trapny dle mého úsudku,nepíší nic,jen si doma zakroutim hlavou,žádnému se a prdim na to 😁😁😁 Prostě jsou u naivky,které si myslí,ze otěhotní z orálního sexu 😀😀😀 Hlavně pokud samy nezazijeme marně snažení o dítě,to zoufalství tech holcin těžko pochopit 😢😢😢😢

steinarka
18. mar 2015

@milca111 márne snaženie o dieťa mi popisovať nemusíš.. prešli sme si s manželom kadečím a momentálne sa už dosť rokov snažíme o dieťa. Preto viem, že hlava dokáže častokrát nahovoriť kadejaké "príznaky", a aj preto sa pozerám na to všetko triezvo.. úplne chápem ženy, ktoré chcú a z mesiaca na mesiac čakajú koľajničky.................. 🙂 ale kvôli tomu ešte nemusíme blbnúť a písať tu o uhniezďovaní deň po skončení ms 😀 😀 😀 😀 😀 😀 prepáč, musím sa smiať, lebo ten predošlý príspevok mi vhnal slzy do očí... 😀

svetlana261
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milca111
18. mar 2015

@svetlana261 já tedy uhnizdovani nikdy nijak necítila a jak píše steinarka, i kdyby jsi mela zpožděnou ovu a vajíčko bylo před MS oplodněné,ale neuhnizdene,tak s MS by bohužel odešlo a tudíž si myslím,ze o u hnízdění a testech bych neuvažoval a.Mela jsem tyhle pocity ale při cyste. Tím nechci strasti,spis pokud by te to stále zlobilo,je na místě se raději objednat k dr. Me to taky po 3 měsících obtíží nakonec doznalo a to už jsem Nela břicho nafoukle jak ve 3 měsíci tehu a i v ničí me ty bolesti budily a byla potvora tam 😢

lavinis
18. mar 2015

najskôr možno stačí trocha googliť a ušetrili by sme si množstvo zbytočných otázok 😉

milca111
18. mar 2015

@svetlana261 moc nechapu proč tam zmiňujes me?? Tvůj komentáře jsem předtím vůbec ne komentovala 😕

sibalka21
18. mar 2015

@svetlana261 ahoj pravdepoodbne nema zmysel si robit dalsi test, pokial ti ms prave skoncila je miziva sanca ze si tehu.... O uhniezdovanie by mohlo ist keby tvoja ms trvala asi 10 minut.. Vela stastia do buducna

tinushka13
18. mar 2015

@svetlana261 tu sa stracam aj ja 😀 koniec menzesu a uhniezdovanie.. skor nie..nic necakaj okrem bliziacej sa ovu 😉

@steinarka pekne si to napisala. 😉

adulienka92
19. mar 2015

Žienky,jeden deň som tu neni a už toooľko toho :D @svetlana261 po ms to treba brať ako nový začiatok,veď menzesom sa ti všetko vyčistí a idete odznova,teda aspoň ja to tak beriem 🙂

mius28
19. mar 2015

Môžem byť tehotná, ak druhú čiarku takmer nevidno ? Alebo si ju len namýšľam ? Prosím vidíte tam niečo ??
😖 alebo mi šibe 😕 ... ešte doplním , že vôbec netuším či aj takáto biedna farba čiarky niečo signalizuje.. už tretí deň na bolia vaječníky , je mi ťažko na žalúdok a ešte som si všimla slabúčko ružový výtok , je ho málo ale nikdy pred tým som ho ešte nemala.
Môže byť že som tehotná ??
Hlavne mi napíšte , či tam niečo vidíte ako ja 😵
Ďakujeeeem za každú reakciu 🙂

steinarka
19. mar 2015

@mius28 podla mna si tehu 😉

vejooonka
19. mar 2015

@mius28 Si tehotná 😊

lili225
19. mar 2015

@mius28 moj prvý test bol presne taký 🙂...tak podľa mňa si tehotná

mius28
19. mar 2015

@lili225
@vejooonka
@steinarka
Ďakujem za info 🙂 A na druhom fóre píšu že bud ide o ducha alebo kanálik .. viete mi prosím vysvetliť čo znamená ten pojem ? kanálik a duch ?? alebo aký je medzi nimi rozdiel ?

lili225
19. mar 2015

@mius28 to je tá čiarka ktorá tam je stále, no napríklad ak necháš test namočený dlhšie ako by si mala sa môže spraviť...a niektoré testy robia bežne duchov, no je dôležité kedy si tú čiarku zbadala...v limite alebo až po?

mius28
19. mar 2015

Test som držala namočený cca 3 sek. ... a odčítaný bol cca po 5 až 6 minúte

lili225
19. mar 2015

@mius28 mmm no tak skús si spraviť o dva tri dni...ak si tehotná, čiarka by mala byt trocha silnejšia

jamimaja
19. mar 2015

@mius28 a ktory to je dc

mius28
19. mar 2015

A čo to je dc ?? Prepáčte som tu cca pol dna .. som nováčik a tieto výrazy mi nič nehovoria ☹

@jamimaja

jamimaja
19. mar 2015

@mius28 den cyklu

mius28
19. mar 2015

@jamimaja
týždeň po ms 🙂

steinarka
19. mar 2015

@mius28 tyzden po ms? Alebo tyzden po meskani ms?

mius28
19. mar 2015

@steinarka
Teraz mám týždeň ako mi skoncila .. ms ..
Sme plodná rodina , takže ma už asi nič neprekvapí 🙂

steinarka
19. mar 2015

@mius28 čiže dnes si dvanásty - štrnásty deň cyklu?? to akože myslíš vážne?? tak toto keď bude tehu, tak rovno môžeš podať návrh na zapísanie do Guinnesovej knihy rekordov 🙂

a bola to normálna ms, ci len nejaký slabý výtok?

matrina234
19. mar 2015

ahojte uživam antikoncepciu ale brala som aj antibiotika a mala som nechranený sex druhy den menstruacia meska mám iba hnedy vytok rano som si robila test no bol negativny myslite si ze aj tak mozem byt tehotná ?

steinarka
19. mar 2015

@matrina234 pravdepodobne sa ti posunula ovulacia vplyvom choroby, tym padom sa ti posunula ms

mius28
19. mar 2015

@steinarka
Jasné bola v pohode .. stále ako mám ... ale poznám aj ženy ktoré mali ešte menzes napr. prvé 2 mesiace a vôbec to práve kvôli tomu ani netušili ... 🙂

steinarka
19. mar 2015

@mius28 po vynechani ms je uz na teste zvycajne maly duch, hoci existuju aj vynimky..

lavinis
19. mar 2015

@mius28 menzes alebo špinenie? lebo keď sa ich začneš pýtať tak z mojej skúsenosti z nich väčšinou vypadlo, že to nebol normálny menzes ale skôr špinenie

jamimaja
19. mar 2015

A este by sim sa chcela opytat . Hlienova zatka sa spravi hned na zaciatku?da sa nahmatat ako to vyzera

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre