Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

86mamca86
22. jún 2015

ahojte zienky, ovulku som mala 4.6, snazilkovali sme niekolko dni pred aj po. 12.6 som pre strasne bolesti isla k lekarke, vysledok zapal mocoveho mechura,ciest, brala som antibiotika 5 dni, bolesti stale pretrvavaju aj po dobrati antibiotik, idem opat k lekarovi, test mi vcera vysiel negativny, ale citala som ze tieto zapaly sa mozu objavit po uhniezdeni, mali ste niekto takuto skusenost?

andrejta
22. jún 2015

@zuzana256 a k comu?

sibalka21
22. jún 2015

@zuzana256 pravdepodobne nebudeš tehotná keďže máš ms

lavinis
22. jún 2015

@zuzana256 je pár žien, ktoré mali nejakú formu MS krvácania aj počas tehotenstva. Toto je však skôr ojedinelé a väčšinou to dáva falošné nádeje.

zuzana256
23. jún 2015

dakujem vsetkim za odpoved ja som sa len pytala ci sa moze stat aj po pri ms

luta13
23. jún 2015

@zuzana256 stat sa moze, nepoznam osobne ziadnu taku zenu, no pribehov o tehotnych menstuujucich zenach som pocula dost...myslim, ze je to realne, ale teda najlepsie je pockat na skoncenie MS a skus sa testnut, co Ti povie tehutest, ak mas pocit, ze si tehu...ja som pri synovi mala MS len necelych 12 hodin...a bola som uz vtedy v 5tt, co som sa dozvedela o tyzden neskor u Dr....no to som nevedela, co sa deje, nakoniec teraz viem, ze to bolo len tehotenske spinenie...drzim palce, nech si co najskor tehulka... 🙂

luta13
23. jún 2015

@laurinka239 tato fotecka uz nie je na otazku "co poviete?"...je to jednoznacna odpoved, ze mas nadherne // a si tehotna - taketo // som mala teraz pri dcerke a to na 3.den meskania MS (ratam, ze si tehu 4-5tt) - pozri moj Album druhe dietatko 🙂 ...Gratulujem Ti!!!...uz len potvrdit u Dr. a uzivaj tehulkovanie...😉

steinarka
23. jún 2015

@zuzana256 no stat sa to moze, ale to nie je klasicka menstruacia, skor len nieco ako silnejsie spinenie.. niektore zeny to mavaju dlhsie pocas tehu, ale mam pocit, ze tu na konikovi sa to uz tak rozsirilo, ze zeny maju pocit, ze su tehotne aj ked z nich idu hektolitre krvi.. k inofolicu si kup aj Femi kvapky. mne ostala doma flasticka, je v nej viac ako polovica - ak by si chcela vyskusat.. poslala by som ti ju za postovne.. uzivala som inofolic tri cykly a femi kvapky som pridala pri poslednom cykle a po styroch rokoch sa nam podarilo na prvy šup..

edmi
23. jún 2015

Ahojte myslite ze mozem byt tehu? Dnes cakam ms a ovulacny test mi dnes rano ukazal toto

steinarka
23. jún 2015

@edmi mozes aj nemusis.. hoci ja som mala presne take dve ciarky a na druhy den som uz mala slaby pozitivny test 😉 drzim palce..

ladyblcha
23. jún 2015

mozem sa spytat, to co je za modu najnovsiu na koniku, testovat tehotenstvo ovu testami?
ved ovu ci tehu testy su cenovo rovnake, este tehu dava istotu skor ako pozitivny ovu test, ktory je praveze casto pozitivny pred mrchou, a len hadate ci ste ci nie si, pricom tehu by to v den meskajucej mrchy uz hadam na 95% aj potvrdil, ci ste alebo nie ste. ..

edmi
23. jún 2015

@ladyblcha ja tehu test doma nemam iba ovu testy,a kedze dom otom citala chcela som vyskusat,a teraz si pojdem kupit tehu test

ladyblcha
23. jún 2015

@edmi podla mna urcitu istotu ti da iba tehu test. mal by uz urcite nieco ukazat. tam je naoazj nizsia sanca ze sa neukaze ak si tehotna...ovu test je naozaj len tipovanie - ci si alebo nie si, ziadne hladanie dusika, cakanie, pozeranie po hodine ci ozaj tam je - skratka prides o svandu 🙂
drzim palce, nech mas ocakavany vysledok.

luta13
23. jún 2015

@edmi podla tohto ovutestu to vyzera, ze by si mohla byt...ale ja osobne by som urcite zbehla do lekarne pre tehutest a ak Ti aj ten vyjde s takymito krasnymi // tak mozes si byt ista, ze tehotna si...uz len potvrdenie od Dr. a mas to na 100%...drzim palce...a kup tehutest a hod sem potom vysledok - som zvedava, ako dopadli //...ja som mala na tehuteste // a namocila som do mocu aj ovutest a tiez // a bola som v 5tt...takze sup do lekarne...😉

steinarka
23. jún 2015

@ladyblcha tiez som testovala ovu testami, lebo tehu som momentalne doma nemala.. a aspon co tu na koniku testovali baby, tak vsetkym, ktore boli tehotne, vysli ovu testy takto pozitivne.. inak je na ovu testoch druha ciarka vzdy, ale takto pozitivna len pri ovulacii a pri tehu.. ale zase na druhej strane nie kazdej tehotnej vyjde takto pozitivne.. asi to zalezi od hladiny istych hormonov v tele a od toho v ktory den po ovulacii testuje..
no kazdopadne @edmi vyzera to nadejne 😵 my sme dnes zacali 12tt

ladyblcha
23. jún 2015

@steinarka ale istotu tam stale nemas 😝 pricom, ked ti vyjde tehu test s ciarkou, tak uz je to tam .. trasu sa ti ruky, neveris, skumas test, overujes tu ciarku, stipes si do ruky, ci sa ti nesniva, stale mas pocit vzrusenia. to s ovu testom nemas : ))))

steinarka
23. jún 2015

@ladyblcha no ano, to mas uplnu pravdu, istota tam nie je.. ale ja som nemala istotu ani pri pozitivnom tehotenskom teste.. zial, narazila som na troch gynekologov, ktori ma presviedcali, ze vo mne ziadny novy zivot nerastie a skoncilo to tym, ze ma posledny chcel poslat na kyret.. pobyt v nemocnici som odmietla a dnes v sebe nosim to najkrajsie pod slnkom 😵
kazdopadne ten ovu test som brala viac menej ako "zachranu" lebo topiaci sa aj slamky chyta 😀 a poviem ti pravdu - nepripisovala som mu ziaden vyznam, len mi to vrtalo v hlave, ze ci fakt po styroch rokoch to mohlo skutocne vyjst 😀 no a na dalsi den, ked som uz mala pozitivny tehu test v rukach, tak som plakala, smiala sa, behala od okna k oknu a pozerala sa, ci isto tam ta ciarka je.. no masaker 😀

ladyblcha
23. jún 2015

@steinarka vela dievcat tu pisalo, aj v skupine snazilky, ci spoznajme svoje telo, ze im vysli pozitivne ovu testy tesne pred mrchou 🙂
ale tebe tehu test ukazal dobre, len lekari boli sibnuti 😖 a asi by si za nimi neprisla s tym, ze mam pozitivny ovu test, som tehotna! 🤐

steinarka
23. jún 2015

@ladyblcha ano? tak ja neviem, ja som taky skutocne pozitivny test, ako vidis vyssie videla len u tehuliek, ze testovacia ciarka je silnejsia ako kontrolna..
no a ked ma sestricka objednavala na prve vysetrenie, tak som jej vravela, ze objednava ma skoro, ze este nic nebude vidno a ja som chcela mat istotu v podobe bublinky na fotke 😀 nakoniec ma nahovorila, ze je to akurat a bol prd z toho.. som len stresovala zbytocne 😠 pri druhom tehotenstve /ak nam bude dopriate/ skor ako v 8tt k lekarovi ma ani nehne ist.. zbytocne stresy.. a oni sa so syndromom vyhorenia spravaju k cloveku ako k nejakemu dobytku, bez kuska citu mi pluvol do tvare "nic tam nemate".. skoro ma porazilo, som normalne nechapala co to tliacha, ked testy mi krasne silneli dokonca aj digy test mi ukazal 2-3 tyzdne.. keby mi bol povedal "zatial nic nevidno, objedname vas na neskor".. ale trepne sprostost akoby som prave dorazila z misie na Jupiteri a len tak ledabolo si zasla ku gynekologovi ze asi som tehotna.. 🙄

edmi
23. jún 2015

Takze,muz utekal do lekarne a je to potvrdeneee som tehu 🙂

steinarka
23. jún 2015

@edmi 😀 spravny to chlap.. moj tiez vtedy bezal hned po nocnej.. a odvtedy sa mi mota okolo zadočka, staci si pipnut a hned vsetko spravi 😀
BLAHOZELAM A PRAJEM ZDRAVE TEHULKOVANIE 😵

edmi
23. jún 2015

@steinarka Dakujem🙂

steinarka
23. jún 2015

@edmi presne tak isto som to mala ja 🙂 len den po sebe a nie v ten isty.. super, tesim sa s tebou

edmi
23. jún 2015

@luta13 je to tam,dakujem

ladyblcha
23. jún 2015

@edmi a teraz to mas len iste 🙂 gratulujem 😉

luta13
23. jún 2015

@steinarka ako tu citam tie Tvoje zazitky s doktormi, sa mi tomu ani verit nechce, kolko bezcitnosti dali zo seba von, ked Ta takto ponizili a odbili...ja by som mu povedal svoje - hajzel jeden doktorsky...ten nemal robit so zenami, ale ozaj na farme pri kravach...hovädo jedno lekarske...som nasrata...a gratulujem k tehu, super, ze si verila svojmu telu, testom a aj pocitom...nikto nikdy nenahovori zene, ze tehu nie je, ak to sama zena citi tak, ze tehu je...treba verit svojim pocitom a telu...pekne tehulkovanie Ti prajem, si spravna zenska...😉

luta13
23. jún 2015

@edmi Gratulujem a velmi sa tesim s Tebou...uzivaj si krasne a vysnivane tehulkovanie...testiky mas krasne obidva... 😵

vevericka13
23. jún 2015

@edmi gratulujem, vacsinou tehulky mavaju aj pozitivne ovu testy ako si mala ty

ninika29
23. jún 2015

Ahojte . Včera ráno mi vyšiel znova pozitívny test tento krát silnejší ako večer. Dnes som šla ku doktorke . Pred tým asi hodinku som začala spinit A V čakárni trochu už aj krvacat. Doktorka mi spravila sono. Som V piatom týždni . Je to maličké ako hrášok . To krcacanie ak mi bude pokračovať tak môžem potratit. Povedala že mám prísť za 10 dní na sono . Prišlo mi to strašne ľúto ☹ teraz ležím mám kŕče . Vedeli by ste mi prosím niečo poradiť ?

sibalka21
23. jún 2015

@ninika29 no s tým nič nemôžeš spraviť, len čakať. A máš silné kŕče? Pokiaľ hej tak mi to je ľúto ale neznamená to nič dobré

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre