Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lili225
12. sep 2015

tie tri vysoke skoly by uz aj uplneho analfabeta naucili pisat ciarky vo vetach na tych spravnych miestach a nie si napravat komplexy zo svojho chatrneho ega na babach, co sa chcu dozvediet nieco k veci...vyjadrujes sa ako sedlacka, pre ktoru bola ukoncena zakladna skola ta najvyssia zivotna meta...len tak z nudy tu niekoho urazat...mmm to je naozaj znak inteligencie...tlieskam
@simonaparis

aber
12. sep 2015

@simonaparis ja som reagovala na príspevok co si písala baambulke, neviem kto tu nevie čítať 📖

simonaparis
12. sep 2015

@aber ona nepisala ze z nej tiekla krv vy asi neviete obe citat

aber
12. sep 2015

@lili225 však práve poznám lekárov s troma titulmi ale oni majú prestíž a hrdosť a decentné vyjadrovanie a zbudzuju rešpekt.. Táto osoba podľa mňa ani zakladku si nedokončila a ani nemusíme špekulovať čo je zač 😂😂😂😂😂ako milenka 12323 steinarka ty vieš 😉😉😉😉😉😉

steinarka
12. sep 2015

@simonaparis kopirujem zuzanin text "zuzana256 ahojte ms mi meskala 3 dni a vcera som dostala tiekla zomna iba cista krv nemoze to bit aj spinenie v podobe krvi a nemusi bit hnedy vytok mavam zavrate dnes uz nic nemam nemoze to bit aj ze by som mohla bit tehu kolko by som mala cakat aby som robila test ak by nieco ukazalo citla som ze po ms je dobre si urobir test"

precitaj si to trikrat pomaly, pise TIEKLA ZO MNA IBA CISTA KRV.. takze, pani doktorka 😀 ak tecie cista krv, je to spinenie??? 😀

steinarka
12. sep 2015

@aber prosim ta.. lekar s tromi titulmi by ani nereagoval na zuzaninu spravu, ze ci je v jej situacii vobec mozne byt tehotna.... lekar s tromi titulmi by hned vedel, ze mozne to nie je, nakolko pocas tehotenstva nie je absolutne normalne, aby zo zeny TIEKLA cista krv.. to asi zazrak v podobe 24 pacientiek u pani doktorky 😀

aber
12. sep 2015

@simonaparis jajj vráť sa do 2 ročníka a nauč sa čítať a vôbec rozumieš čo písala, alebo sa ti písmenká v hlave pomiešali????? Ty keď si doktorka, tak ja zjem kaktus 🌵, si chudera bez rozumu a teraz som zvedavá čo na toto odpíšes, chcem tvoje meno a miesto ambulancie, no daj, a v pondelok tam volám

simonaparis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aber
12. sep 2015

@simonaparis odpovedz na steinarku alebo si to tu vzdala?

simonaparis
12. sep 2015

@aber daj si fotku a meno sem a neskryvaj sa

simonaparis
12. sep 2015

@steinarka zuzana je tehotna a poslala mi aj foto , este mas otazky?

steinarka
12. sep 2015

@simonaparis ano, VSADE mate meno, len na modrom konovi mas cudziu fotku 😀 😀 foto konkretne coho ti zuzana poslala? 😀 sliepok na dvore?
wow ake inteligentne vyjadrovanie, ze "meno hodne hovna".. wow 😀 to asi bolo aj temami tvojich zaverecnych prac, ked si si robila tie tri tituly 😀

aber
12. sep 2015

@simonaparis 😂 😂 😂 😂 jajjj už útočis na meno?? povedz mi meno aj ambulanciu, len žiadnu nemáš steinarka má pravdu, Dr. S troma titulmi by na ňu nereagoval,aby si vedela aber je meno mojej svagrinej, neurazila si mňa, ale ju už zachádzas priďaleko, zastav sa

simonaparis
12. sep 2015

@aber tak co reagujes ? skodi to tvojmu decku

simonaparis
12. sep 2015

@steinarka je to moja fotka , co sa tyka tej tvojej vyzeras detsky co aj si

steinarka
12. sep 2015

@simonaparis admin uz preveruje tvoju IP adresu, takze hned najde aj tvoj dalsi nick, z ktoreho si tu pisala 😉

steinarka
12. sep 2015

@simonaparis na to, ze mas tri tituly asi nevies, ze kazdy bezny uzivatel internetu si vie fotku vyhladat pomocou googlu 🙂 ty si tuto fotku stiahla na tejto stranke http://www.nadinefriedrich.com/
takze ANO, JE TO TVOJA FOTKA 😀 😀 😀

simonaparis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonaparis
12. sep 2015

@steinarka kde je tam moja fotka ved ju ukaz ja ju tam nevidim asi som slepa :D

steinarka
12. sep 2015

@simonaparis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 wow, tebe musi zivot velmi ublizovat, ze si schopna takych reci

steinarka
12. sep 2015
aber
12. sep 2015

@simonaparis toto si prehnala

steinarka
12. sep 2015

@aber kasli na nu.. vsetci tu vidia, co je to za vzdelanu pani doktorku 🙂 normalny clovek take nieco by zo seba nevypustil..

simonaparis
12. sep 2015

@aber to mi napisali 😀 ze si potratila decko a teraz ho cakas s dakym inym a ze robis sestricku na akejsi zapadakove .... aze tu sa staras do kauzdej zeny tak reku sa prihlasim ci si trufnes do mna ked tu skacej do niekoho kto je naozaj tehu aj ked si napisala ze nie je! MYLILA SI SA LEBO ZUZI JE TEHU

simonaparis
12. sep 2015

@steinarka podaj si snou ruku a citajte sa ze len vy dve tu diskutujete ..urobte si nove forum chudery sedliacke

aber
12. sep 2015

@simonaparis aby si vedela minulý rok 11.9.2014 som potratila dievčatko, mala sa volať Sarah, mala skeletalnu dysplaziu, dwarfizmus, rastep pery,si zlá žena, teraz to bude rok čo som sa dozvedela, že sa nestanem mamou, ja ti nemusim písať čo si, to vieš aj sama, si obyčajná zakomplexovana chudera

steinarka
12. sep 2015

@simonaparis nejak si polavila v gramatike.. 🙂 uz aj preklepy robis.. a coze to?? nervicky?

simonaparis
12. sep 2015

@aber ved si tehotna co klames zase ze ta huba neboli

simonaparis
12. sep 2015

@steinarka moja mam aj ine na praci ako na vas reagovat ! mam tu plno prace na stole sedliacka 🙂 😉 😅 😅 😅 😅

aber
12. sep 2015

@simonaparis ja čakám dieťa s mojím mužom čo žijeme spolu 6 rokov máš zlé informácie, alebo si zle prečítala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre