Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lili225
9. okt 2015

@evelyn102 držím ti palce aby to vyšlo...dúfam, že dáš vedieť ako si dopadla 😉

evelyn102
9. okt 2015

@lili225 Ďakujem krásne. Áno určite napíšem. V pondelok pojdem ku doktorke ak nič neuvidí tak aspoň krv vezme. Och už som taká nedočkavá dúfam, že som tehu 😊😍

lili225
9. okt 2015

@evelyn102 neboj...vyzerá to nádejne...mysli pozitívne ;)

evelyn102
9. okt 2015

@lili225 Ano vyzerá to tak. Dnes som si urobila další testík inej značky a zase // čiaročky. Takže si myslím, že som tehu. 🙂

lili225
9. okt 2015

@evelyn102 keby si videla moje testy 😀 ešte som si ich aj polepila na papierik a odložila 😅

evelyn102
9. okt 2015

@lili225 To je pekné 😊 Už som nedočkavá a zvedavá čo mi povie doktorka. Odložím si aj ja testíky ak sú teda pravdivé nech mám pamiatku. A ty čakáš druhé dieťatko už?

lili225
9. okt 2015

@evelyn102 tie som si hovorila, že keď to nebude pravda, tak ich vyhodím...hej druhé...druhé dievča 🙂 tak sa aj trocha obávam ako to bude malá zvládať

evelyn102
9. okt 2015

@lili225 No krásne. Dve dievčatká 😊 Tiež by som rada dievčatko ale hlavne nech je to zdravé na pohlaví nezáleží. Tak už ťa to pomaličky čaká už len mesiac. Aký si mala prvý porod? Ak sa smiem opýtať 😊

lili225
9. okt 2015

@evelyn102 no tak malá sa narodila o 3 týždne skôr, čiže ktovie koľko dní ma ešte čaká kým to príde 🙂 ...uff no mala som taký , že 18 hodín bolestí no nakoniec som to zvládla, aj keď to bolo ťažké...ale veď ma čakala tá najlepšia odmena 🙂 ...je pravda, že hneď po porode som si povedala, že už nikdy viac 😅 ale po čase ma to samozrejme prešlo a už sa na to psychicky pripravujem

evelyn102
9. okt 2015

@lili225 Och musí to byť veľmi ťažké ale vždy si vravím keď to zvládlo milióny žien prečo nie ja? 😀 A určite to stojí za to veď dieťatko je ten najvačší dar. Strašne dúfam, že aj my čakáme. Veľmi si to prajem. Dnes som začala mať napaté prsia ale veľmi. To ja nikdy nemávam ale dosť ma bolia musela som byť bez podprdy. Tak dúfam, že je to další príznak 😀

lili225
9. okt 2015

@evelyn102 ja ťa nechcem pôrodom určite nijako strašiť...jednoznačne to stojí za to...keď som čakala prvú dcerku tiež ma dosť boleli, ale to mňa aj pred ms bolievajú...no teraz pri druhom to až také nebolo...citlivejšie a bolestivejšie začali byť až neskôr...ale u mňa celkovo toho tehotenstvo prebieha inak ako to prvé...nechaj tomu voľný priebeh 😉 veľmi sa nesleduj, aj keď viem, že by som asi aj ja zase robila to isté 😀 ...a keď ti testy vychádzajú pozitívne tak myslím, že je tam veeeeľká pravdepodobnosť, že si tehotná...neboj, lekárka ti to potvrdí 😉

evelyn102
11. okt 2015

@lili225 Ahooj 😊 Tak dnes som si urobila ten CB digital 😊 Lebo už si myslim na isto, že som tehu. Tak som dnes bežala do lekárňe. Tu je moj výsledok 😊

lili225
11. okt 2015

@evelyn102 jeeej skvelé...som rada 🙂 aj ja som si ho robila...mne ukázal 2-3 ale môj lekár aj tak ešte nič nevidel...no je to jasné...niečo sa tam deje 😉

evelyn102
11. okt 2015

@lili225 Áno niečo sa už začína diať 😊 Tie prsia bolia o dušu ani spať poriadne nemožem lebo ma bolia hlavne po bokoch. Nikdy ma prsia neboleli preto to je jasný znak pre mňa, źe sa niečo začina diať. Počkám do konca týždňa a pojdem ku doktorke. Ak nič neuvidí aspoň krv zoberie 😊

lili225
11. okt 2015

@evelyn102 a vydržíš to? 🙂

evelyn102
11. okt 2015

@lili225 No budem musieť. Ťažko ale dáko už vydržím 😀

verca125
11. okt 2015

ahojte nepatri to sem ale potrebujem sa spytat, odvtedy ako mi priatel pretrhol blanu tak mam prvy den menzesu uplne silnejsiu bolest ako som mavala, je pravda ze som mala silne bolesti, ale az taketo co mam teraz nie, naposledy mi prislo zle,obelela som a bolo mi na vracanie ale nic .. je to s tym nejako spojene ci zato moze len psychika alebo neviem poradte dakujem 🙂

lili225
11. okt 2015

@evelyn102 už som sama zvedavá 😉

zuzannaaa
11. okt 2015

@evelyn102 gratulujem ,, co stoji ten test

evelyn102
11. okt 2015

@zuzannaaa Ďakujem 😊 8 eur stojí

aber
12. okt 2015

@verca125 ahoj naozaj to sem nepatrí a keď sa ti niečo nezdá, choď k lekárovi, veľa šťastia 🙂

evelyn102
12. okt 2015

@lili225 Ahojky 😊 Tak zajtra asi skočím k doktorke. Neviem mám bolesti podbruška a aj trošku špiním do hneda. Som 4 týždeň je to normálne? Dosť sa bojím 😢

lili225
12. okt 2015

@evelyn102 ahoj...to, že je to normálne ti povedať nemôžem no stáva sa to...mne sa to tiež stalo 2x počas tochot tehotenstva...prvý krát v 8tt a potom skoro v 11tt...na tvojom mieste by som ale šla na pohotovosť...povedala by si, že si mala pozit.test a špiníš...ja som dostala tabletky na udržanie tehotenstva

lili225
13. okt 2015

@evelyn102 ahoj...ako si dopadla??

sara34valentina
13. okt 2015

@lili225 dopadla dobre uz mi pisala spravicku, vsetko je v poriadku, ma vysoke hcg ♥

lili225
13. okt 2015

@sara34valentina jeej no super, to som rada 🙂 ďakujem za info 😉

evelyn102
13. okt 2015

@lili225 Ahooj 😊 HCG 579,9 👍 Malinké je v brušku ❤️

aber
13. okt 2015

@evelyn102 gratulujem vitaj medzi nami 😊

evelyn102
13. okt 2015

@aber Ďakujem krásne ❤️

lili225
13. okt 2015

@evelyn102 no super, gratulujem...tak si bola dnes u lekárky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre