• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myslíte, že môžem byť tehotná?

(zamknutá)
31. augusta 2016 
Ahojte baby potrebujem poradit. Posledu ms som mala 17.2.2016. Nechraneni sex som mala 2.3 a 4.3 2016. Tyzden po som sa zacala citit divne. Bolo mi na zvracanie i som zvracala raz. Usta mam plne slin.14steho som spinila den. Robila som si 3testy vsetky negativne. Vcera som dostala ms Silnu, a dnes uz je ako na treti den..Normane mavam dva dni silnu a dva dni potom slabu. Dnes mi je vsak velmi zle. Napina ma i som zvracala 2x a strasne sa i potim. Prvi krat dnes som zvracala po lakovani nechtov, co mi pride absurdne ale je to tak. Co si myslite mozem byt tehotna i napriek menstruacii? Alebo je to viroza i ked necitim ziadne problemy so zaludkom. Nechuti mi vsak jest a ani necitim hlad jedla som iba ranajky dnes.
18. mar 2016 o 16:01  • Odpovedz
@modraslza skus testik :slight_smile:
18. mar 2016 o 16:04  • Odpovedz
Uz som si robila 3 pred ms a boli negativne a teraz mam ms..myslim, ze by mi zasa ukazal negativny ale neviem ci tomu mozem verit
18. mar 2016 o 16:06  • Odpovedz
Naozaj neviem ..mozno si to iba namyslam..Je tu nejaka tehulka ci mamicka co ma skusenosti s menstruaciou cez tehotenstvo?
Ja zijem v zahranici a ak pojdem na scan bude ma to stat 60 -90 euro . Takze uvazujem ako postupovat
18. mar 2016 o 16:09  • Odpovedz
mam uz jedno dietatko a v prvom tehotenstve som nemala ziadne spinenie ani ms a ani mi nezvyklo byt zle..tak vobec neviem prirovnat..
18. mar 2016 o 16:33  • Odpovedz
@modraslza moja kamoska pred mesiacom zistila ze je tehotna (nikdy rpedtym nebola) a to tak ze jej vynechala mebstruacia, isla na gyndu a on jej hovori pani ved ste v 12 tyzdni... a to mala furt menstruaciu, kus slabsiu, ale.mala.
18. mar 2016 o 18:35  • Odpovedz
@karmela rano som absolutne nestihala, manzel musel dnes skor do prace a kedze robi trinastky tak som s malou sama doma... ale myslim, ze to bude zbytocne :frowning2: zmizli vsetky tehu priznaky aj brucho sa mi vratilo do normalej velkosti... je to uz stratene... len sa teraz bojim toho sona...
18. mar 2016 o 18:37  • Odpovedz
@modraslza ja som pri prvom mala v piatom alebo v siestom tyzdni ale iba slabe spinenie... menstruaciu klasicku nie.. ale brucho a krize ma pobolievali akoby som mala dostat...
18. mar 2016 o 18:39  • Odpovedz
@zuzu1122 neboj sa moja verím,že na čistenie nebudeš musieť isť..Počuj mojo odsleduj si plodne dni maternicu maš idealnu na otehu budem ti silno držať palce a myslieť na teba v utorok..Ver že dalšie tehu bude uspešne až do porodu a budete väčšia štastna rodinka :dizzy_face:
18. mar 2016 o 21:22  • Odpovedz
Ahoj dievcata, mozem otazocku alebo skor nazor? Asi pred styrmi tyzdnami sme mali s partnerom nechraneny pohlavny styk.. Asi po styroch dnoch od pohl. styku ma zacalo boliet v podbrusku a akoby pichat, raz na lavej, raz na pravej strane. Ta bolest ma zobudila i v noci, ale stalo sa to iba raz..Urobila som si dva testy a boli tam slabunke ciarocky. Menstruaciu mam pravidelnu a dostala som ju presne na den, minulu stredu.Ale v piatok uz skoncila a bola nejaka slaba…Pri menstruacii mam velke bolesti a mam ju silnu, zhruba 5-6dni…Urobila som si tt test, ale bol negativny…Podbrusko ma boli stale, picha nadalej a bolia na aj krize.. a kazdy den ma boli hlava..V pondelok som objednana k doktorke, tak mam trosku strach, co to moze byt…Ak s tym mate niektora skusenosti, tak prosim napiste…Iba ma zaujimavu vase skusenosti…Baby by sme velmi chceli… :slight_smile: Dakujem krasne za vase nazory. :lol:
19. mar 2016 o 14:41  • Odpovedz
@mary444 ano mozes byt tehorna, a nemusis, ak si mala slabu menstruaciu tak asi ano si.aj ked ta boli brucho.je tu vela podobnych prispevkov, tak skus pohladat a precitaj si. Neviem co chces pocut, nic v zlom. My nevieme ani ako sa citis a nie sme ani doktori.skus ist na gyn. A budes mudrejsia. :slight_smile: vela stastia a dufam, ze si tehulka. :slight_smile:
19. mar 2016 o 15:28  •  snaží sa  • Odpovedz
@laska07 Tak som to nestihla ... v pondelok som mala termin u doktora a vcera ma brala zachranka z autobusu .. vsetko ciste, ani jedna cysta .. takze v tomto momente nicomu nerozumiem, ani tehotenstvo .. :-/
19. mar 2016 o 15:51  • Odpovedz
Cafko baby :slight_smile:
Potrebovala by som poradiť.... Dnes som 18DC a mrcha nikde.... Spinim slabucko 3 den, krize bolestivé, prsia citlivé, bolesť v podbrušku včera dokonca cely den v kuse inokedy iba ostrá krátka bolesť. V noci sa potím ako ťava čo ja som skôr zamrznutý človek. BT sa drzí hore dokonca posledných 5 dni stúpla o 0,3 stupňa a drzí sa. Keby som čítala takýto príspevok samoska veď nech si spraví test, veď som aj robila a neg. No ale hlavný koreň mojej dilemy je ten že pred 2 týždňami som bola na laparke diagnostickej vajcovodov ( všetko OK) je to možné aby som bola tehu? Na zákrok som bola na 3 dpo. A tu stojí otázka že ak potencionálne otehotnela mohlo sa to udržať pri takom zákroku? Ja tomu nádej nedávam :unamused: ku gyndosovi mám ísť no čakám až sa pooperačný rez zahojí lebo troska zahnisal. Takze mám čakať. Nikdy sa mi nestalo žeby som v čase mrchy iba sotva splnila..... Keby iba meškala kvôli operácii tak neočakávala by som iné príznaky. Čo vy na to?
19. mar 2016 o 15:54  • Odpovedz
@lanci23 v pondelok idem na gyndu,tak som zvedava, co mi povie... :slight_smile: jasne, ze by som chcela byt tehulka, asi ako kazda z nas, ktora sem pise. :slight_smile: dakujen krasne za tvoj nazor... :slight_smile::slight_smile:
19. mar 2016 o 16:41  • Odpovedz
Ahojte ms mam dva dni prvy den bola len krv a potom silna krv aj kusy padali zo mna ale malo nie prilis vela a dnes uz nic eom nafuknuta citim ako by som mala tazke nieco v bruchu moze to este snad bit zeby to nolo tehu alebo ms predsa a pocas ms neukaze tiez test musim pockat ci moze mi ukazat lebo som robila test vcera a nic
19. mar 2016 o 17:30  • Odpovedz
Stalo sa niekomu ze ms bola aj silna a bola tehu?
19. mar 2016 o 17:31  • Odpovedz
@karmela dakujem ale nebudem si to asi vediet odsledovat, teda bude s tym problem..
19. mar 2016 o 18:26  • Odpovedz
@ivix158 A ani MS nedosla?Tak to teda nechapem.A preco ta brala zachranka? :sweat:
19. mar 2016 o 19:13  •  1 dieťa  • Odpovedz
@zuzu1122 spravila som si znova test a zasa negativny..ms uz nemam..mala som iba dva dni , z toho jeden normalny den...naozaj neviem co si mysliet...uvidim buduci mesiac..som z toho nervozna kedze netusim o co ide
19. mar 2016 o 20:07  • Odpovedz
@zuzana256 presne toto zaujima i mna, kedze mne je zle a zvraciam no zaludok necitim, testy negativne ms normalna ale iba dva dni..o dva dni kratsia ako normalne...som z toho jelen...
19. mar 2016 o 20:14  • Odpovedz
@blairgossip a vobec sa necitila inak ci mala nejake podozrenie, ze moze byt tehotna?
@blairgossip
19. mar 2016 o 20:17  • Odpovedz
@modraslza ja byt tebou tak asi idem radsej k lekarovi... podla toho co som citala, test moze byt falosne negativny, nikdy vraj nie falosne pozitivny... ja by som asi nevydrzala do dalsieho mesiaca, bola by som nesvoja ci je vsetko v poriadku... ale ber to len ako moj nazor :slight_smile:
19. mar 2016 o 20:40  • Odpovedz
@karmela asi sa opytam hlupost, ale ako si to myslela s tou maternicou? preco myslis, ze je idealna? popravde ti poviem, ja som si sledovala ovulku pomocou testov len raz a potom som citala ze to sa moc neoplati, lebo to mozes presvihnut... cize dajme tomu, otestujem sa jeden den doobeda, ciarka bude slaba a druhy den bude zas slaba ale ovulka mohla byt niekedy medzi tym... neviem ci som sa dobre vyjadrila :sweat_smile:
19. mar 2016 o 20:44  • Odpovedz
@zuzu1122 ja zijem v zahranici a tu cucaju peniaze za kazdu navstevu lekara a kazdu jednu vec co vysetruju..povedzme sono i test z krvy tak preto zvazujem ...ale ak mi bude zle i na buduci tyzden este potom skusim jeden test a pojdem k lekarovi..
19. mar 2016 o 21:18  • Odpovedz
@zuzu1122 ja som mala raz falosne pozitivny test
19. mar 2016 o 23:43  • Odpovedz
@modraslza prosim, ako moze byt falosne pozitivny test? este falosne negativny, to pochopim, ale falosne pozitivny? tak bud si tehu a babo sa neujme, alebo nie si... sice som citala, ze to zvykne robit aj cysta, ale ako preboha? ved ta nevylucuje hcg...ci?
20. mar 2016 o 08:11  •  snaží sa  • Odpovedz
@zuzu1122
Ahoj, nic ine mi neostáva. Ja vsetkym ženám a babam ktore su tu, prajem aby sa ich sny splnili. A ak maju prísť o miminko, nech sa tak stane v prvých týždňoch tehotenstva. Ver mi, ze je to omnoho lepsie a omnoho lahksie. Ak si spravne pamatam, mas uz jedno dieta, venuj sa mu naplno, a kasli na to, ze chces dalšie. Pomoze to tvojej psychike, budes si vychutnavat chvile ktore mozte byt spolu a hlavne sa upokojis a prave vtedy je sanca, ze to pride. Ale ako píšem, teš sa z toho co už máš, je nespočetné mnozstvo žien, ktoré také stastie ako máš ty, nemali. Tak si to uvedom a to tvoje stastie doma poriadne vyobjimaj a vybozkavaj. Dufam, ze i ja raz take šťastie doma budem mať. :wink:
20. mar 2016 o 09:24  • Odpovedz
@m2552 juuuj pekne napisane.Vsetky sa raz urcite dockame :relaxed: a dotiahneme to do uspesneho konca.
20. mar 2016 o 09:35  •  1 dieťa  • Odpovedz
@zuzu1122 ahoj zlatko myslela som to tak,že teraz si otehotnela bohužial to neskončilo dobre..Mojej kamoške v Car odporučili hned po sledovali ovu a oplodnili ju hned dalsi cyklus..A vyšlo to..Vraj ked sa vyčistí telo same maternica je prpravena na tehu z toho predošleho..Neviem no skusila by som na tvojom mieste..Kočky tu predavaju ovu testiky za 30centov kupit 30-40 Ks a vieš sledovať 2krat za den..Takto ju neprešvihneš si myslim mam to odskušane :wink: držím palčeky v utorok ideš k dr?Budem na teba myslieť
20. mar 2016 o 10:46  • Odpovedz
Kamaratka si robila test clear blue a vislo jej 3+ tak je v tretom tyzdni vsak?
20. mar 2016 o 12:27  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.