Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

gigus
15. jún 2016

@marcinhka11 kedy si ju užila?..hneď po styku či?

gigus
15. jún 2016

@zuzkasu no takže test som si robila a opať sklamanie..... 😔 ja to nechápem ale pôjdem k dr... cítim sa stále tak tehotne ale ten test.... 😢

marcinhka11
15. jún 2016

@gigus na druhý deň po styku.

gigus
15. jún 2016

@marcinhka11 tak potom určite niesi tehotná ale nezanedbávaj sa bež k dr. nech sa na teba pozrie

zlazena
16. jún 2016

Ahojte. Ja som dnes 46DC. Obvykle mavam cca 35 dnove cykly, plus minus 5 dni. Mam vsak PCOS a asi 9 mesiacov som brala Glukophage a Utrogestan a 4 cykly aj Clostilbegyt. Zial, bez uspechu. Minuly mesiac som vsetko vysadila. Manzel bol zial odcestovany a o babetko sme sa snazili az od 28DC. Na druhy den mi robili gelove nechty a extremne ma palili, co sa mi nikdy nestalo, este sa ma aj nechtarka pytala, ci mam pred menzesom. Je mozne, ze som konecne otehotnela aj tak neskoro? Asi pred 5 dnami som aj mala priznaky ako pred menzesom, ale zmizli. Jedno starsie dieta uz mam a toto sa mi nejavi ako tehotenstvo. Po 2 rocnom snazeni uz ani nedufam a mam stres urobit si test. 😕

dominini
16. jún 2016

@zlazena zistit tehotenstvo podla palenia gelovych nechtov asi nieje mozne .. mna palia a dost kazdy jeden krat co si ich davam 🙂

zlazena
16. jún 2016

@dominini Ved to som si ani nemyslela. Mna nepalia nikdy a bolo mi divne, ze ma palili, ale nechtarka to zdovodnila tym menzesom... ktory teda zatial neprisiel 😉

rooni
16. jún 2016

Ahojte baby, nemate niektora podobnu skusenost? Zvycajne to dostanem tak na 31,32 dc a vzdy tak tyzden predtym ma bolieva brucho a prsia no teraz nic dnes som uz 33dc a nemam ziadne priznaky na MS vobec nic ma neboli nechapem, neviete mi povedat cim to moze byt? ::-/

nika_ka
16. jún 2016

@marcinhka11 Prečo ti mešká menštruácia? Sama si si na to odpovedala. Lebo si užila tabletku "po"! Vieš čo je tabletka "po" za svinstvo? 🤐 Každý gynekológ by ti povedal, že "radšej" ísť na potrat ako užiť tabletku "po" 🤐 😨

luta13
16. jún 2016

@marcinhka11 bez k doktorovi, nech Ta prezrie, ci nahodou nie si tehu...a na Tvoju prvotnu otazku Ti odpovedam ANO! Mozes byt tehotna, ked zostalo v Tebe kusok kondomu, aj ked sa priatel neurobil - "kvapky rozkose" obsahuju spermie, takze nikdy clovek nevie!...Ale tym, ze si uzila tabletku "PO", tak ak by si nahodou aj otehotnela v "osudovy" den, tak tabletka by "dieta" jednoznacne zabila...je to silne svinstvo - raz v zivote som ju aj ja mala, ked som bola mlada 🙂 Drzim Ti palce, nech mas vysledok podla ocakavania

luta13
16. jún 2016

@gigus drzim Ti palceky, aby sa Tvoje pocity tehotnosti nemylili a bola si skutocne tehu...Ak ides k Dr., daj potom vediet, ako si dopadla...Drzim palce...Ved 4 roky? by ma vystrelo...My sme mali prveho synceka nahodou, aj ked ja som chcela velmi dieta v tom case a druheho teraz planovaneho - na druhy cyklus to vyslo 😉 Dar od Boha, inak to nazvat neviem...Bol mnou vymodleny...No ma uz 8 mesiacov teraz, hrozne to leti 🙂

luta13
16. jún 2016

@zlazena urob test a budes mudrejsia..drzim palce 🙂

luta13
16. jún 2016

@rooni skus tehutest...ak si tehu a meska uz MS, mala by si mat krasne // 🙂...inak Ti neporadim

marcinhka11
16. jún 2016

@nika_ka tá tabletka je až taká zlá? 😨 😨 Nikdy viac ju už rozhodne neužijem.

marcinhka11
16. jún 2016

@luta13 ďakujem veľmi pekne za každú rada, tá tabletka fakt so mnou porobila divné veci, dnes som si robila tehu test a tehotná nie som...na moje šťastie, detičky mám rada, ale až neskor

zlazena
16. jún 2016

@luta13 Uz nemusim ☹ prisla...

dominini
17. jún 2016

@zlazena to ma mrzi...

nika_ka
17. jún 2016

@marcinhka11 Tabletka ti môže ale aj nemusí narušiť celý menštr.cyklus 🤐

luta13
17. jún 2016

@zlazena skoda...☹ nabuduce to snad uz vyjde...drzim palce aby coskoro...🙂

viera22
18. jún 2016

ahojte zenicky ...nemam ani otazocku na vas aj keby bolo ale uz tu takych otazok bolo habadej ...tiez cakam ci som ci nie tehu cyklus ma divoky a nepravidelny ale cca 35d....co by bolo vcera....pred dvomi tyzdnami som mala nechr.sex a dufam ze sa podarilo trafit do plodneho dna ktore netusim kedy mam :( ....priznaky mam take ako pred menzesom ale aj pred tehu su taketo tak tazko povedat .... citlive bradavky dnes pichanie pri vajecnikoch vcera aj dnes ma kus napinalo na zvracanie (to je skor zank ehu..🙂)....ale aj ma prehanalo co mam skor pred menzesom a tak tazko povedat musim aspon este tyzden vydrzat a urobim si testik tak dufam ze bude potesujuci

pepka123
18. jún 2016

@viera22 tak daj potom vedieť ako testik dopadol 😉 držím ✊

viera22
18. jún 2016

@pepka123 ďakujem určite dám vedieť..🙂

lusy1010
18. jún 2016

ahojte potrebujem poradit ... vcera v noci sa nam stala nehoda ☹ no rano som si sla kupit tabletku po okolo jedenastej som si ju dala no okolo druhej som potrebovala ist na velku potrebu.Myslite si ze liek sa dovtedy rozpistil a bude mat ucinok?? dakujem pekne za kazdu radu. Pekny den 🙂

dominini
19. jún 2016

baby... na 24 DC mi moze ukazat tehu??

lauritkatesty
19. jún 2016

@dominini pokial bola ovulka tak cca 13-14 dc tak uz moze, ale zalezi aj od uhniezdenia.

viera22
19. jún 2016

tak sľúbila som že dám vedieť ako som dopadla hmm len teraz dilema manželík dôjde domov až o týždeň a pol a chce aby som si test urobila potom aby sme sa spolu tesili alebo povzbudili .....ale ja tak dlh nevydržím ach jaj keď si spraím skôr a zistím že som tak zas ako to zatajiť heh to je dilema hehe ale nie v pohode len som to potrebovala napísať dúfam že vas to neruší tu

z1u2z3k4a5
20. jún 2016

Ahojte baby, prosím vás o názor... MS mi mešká už týždeň ale dva testy som už mala negatívne...minuli mesiac som mala mrc hu 6 dní...myslela som ze skončila tak sme s priateľom súložili ale ona sa opäť ako keby spustila...je možné že bola neskôr ovulka a tým pádom mešká alebo to je podľa vás tehu? Praktizujeme prerušovanu súlož vzhľadom na vek 🙂 baby dakujem za každú odpoveď... 🙂

viera22
21. jún 2016

ahojte tak som nvidržala čakať na mužíčka a testy som si spravila .... dve rôzne značky jeden nič a druhy sa začal zafarbovať ako keby ale ostala čiarka totalne slabučka ktorej neverim že je tehu ..... neriešila by som to a nedufala že som tehu ale tie priznaky čo som mala som nikdy pred menzesom nemala ....tak neviem či je to ešte stale skoro ale už si nadej nerobim ...som 16 dní od tzv.počatia 🙂 ...je možné že je to ešte skoro aby mi to ukazalo tehu?.....jeden ešte urobím budúci týždeň keď dôjde mužíček lebo on nevie že som si dnes robila tak uvidíme tak na 26deň od styku by mi mala už 100% ukazať že?.....mám nepravidelný menzes ale približne 35 dňový cyklus a to mi mešká zatiaľ len 4 dni .....

zuzkasu
21. jún 2016

@viera22 daj foto testu ja som tiez mala duchov na jednom takmer neviditelny a na inej znacke uplne jasny

viera22
21. jún 2016

@zuzkasu jj už som ich vyhodila lebo som už ich nechcela stále kontrolovať či tam vidím dačo alebo nie .... tak uvidím možno bude prekvapko na týždeň len či vydržím do vtedy to ešte netesnúť...už sa cítim ako blázon 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre