Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

nivea777
5. aug 2016

@barbarax9 dlhodobo som brala hak a ked som ju vysadila asi v novembri tak ma zaujimalo ci sa mi uz navratila ovulacia a preto som si robila ovu test asi 2-3 dni po sebe.. a dva cykly mi to meskalo ale asi len par dni..tal som si robila testy.on sa vtedy vyjadril ze nechce este ...ze az tak o par rokov.. nuz a o 4 mesiace som si nasla //...bral to v pohode..prislo to sice vo velmi nevhodnu chvilu ale co uz no

barbarax9
5. aug 2016

@nivea777 jaj tak uz chapem. Nehnevaj sa, len ma to zarazilo.

nika_ka
6. aug 2016

Babule, čo toto?
Kanálik? Či len "klasický" Mamatestový duch?

christina_petrikova
6. aug 2016

@bibi33 tak to som rada, ze stresy skoncili a vsetko vyzera oki 🙂

vianocnydarcek7
6. aug 2016

@nika_ka moj tiez vyzeral takto a teraz som 37tt 😀

lauritkatesty
6. aug 2016

@nika_ka vyzera to vierohodne 🙂

andika1989
6. aug 2016

Ahojte.robila som test zas negativ.menzes nikde.dneska som kupila v lekarni inofolic.ma stym niekto skusenosti?dakujem🙂

menna78
6. aug 2016

@nika_ka a kolko ti mesta menzes,alebo kolko mas dni do menzes. ?

adusko123456
6. aug 2016

@nivea777 @mausy21 tak baby dnes som si robila cca o piatej, fotený teraz večer .. Prikadám foto 😁 už mi to nedalo ... 😁

andika1989
6. aug 2016

@adusko123456 gratulujem ;)

adusko123456
6. aug 2016

@andika1989 ďakujem . Ani sa mi tomu nechce stále veriť.

hanelka1
6. aug 2016

@nika_ka blahoželám, vyzerá to že si tehuuu,,, skús pozajtra ráno, už bude svietiť ako semafor

hanelka1
6. aug 2016

@adusko123456 blahoželám 👍

jakales
7. aug 2016

@nika_ka mne pred ms par dni tiez ukazal takto a som tehotna 😉

mausy21
7. aug 2016

@adusko123456 gratulujeeem uz ti meska.???

nivea777
7. aug 2016

@adusko123456 gratulujem... kedy si mala poslednu ms?

adusko123456
7. aug 2016

@mausy21 áno už 7den .ďakujem baby . @nivea777 No minuli mesiac som si ako naschvál zabudla zapísať svoje dni,reku potom to dopisem aj tak to zas nevinde,ale viem,že to bolo začiatkom mesiaca,cca 1 ho.Síce práve teraz som úplne vypla povedala si,že ešte je čas,chystala som sa na veľkú párty ,tak asi u mňa už bude len pyzamova ,každopádne sa teším hoci som si poplakala ,dnes som si robila zvyšný test a čiarky sú veľmi silné,som zvedavá koľko asi mozem byť .Prajem to šťastie každej .

nivea777
7. aug 2016

@adusko123456 tak este mas cas ist ku gyn..podla mna tak 2tyzdne urcite..ja som mala tyzden pred tebou a idem az o tyzden utorok.. keby ides ten tyzden od 22 tak by tam lekar uz mal vidiet babo

adusko123456
7. aug 2016

@nivea777 aha takže aninty si ešte nebola u dr? No uvidím ako sa mi bude dať, už mám jedno dieťatko takmer 3rocneho ale je autista tak je na mn moc naviazaný nemam potuchy čo bude potom . Snáď všetko dobré

vilma30
7. aug 2016

@beruska992 Ahoj, no ako sa dari? Ja uz som po mrche, tak ideme skusat dalej, ale pozvolna, lebo na konci mesiaca ideme na dovolenku na chalupu a urcite si aj vypijem a zapalim, ak ked na konci augusta mame 4. vyrocie svadby a tehotenstvo by bol super darcek pre manzela 😀 . 12.9. som sa objednala gyndovi, nech pozrie ci je vsetko ok, tak hadam bude. Ty ako? Kolko sa vlastne snazite?

lussytalulu
7. aug 2016

@lilly19 a co tak tehotensky testik si spravit viem ze niekedy nevijde presne podla toho aky ale skusit mozes

andrejta
7. aug 2016

@lussytalulu dobre raanko. Vies, ze si odpusala na prispevok z roku 2006? 😀

malinka158
7. aug 2016

ahojte. uzivam HAK uz niekolko mesiacov. tento mesiac na zaciatku uzivania s noveho blistra som si tabletku na 3 den nedala. jednoducho to okolnosti nedovolovali. hned dalsi den som tabletku normalne uzila. s priatelom mame pohlavny styk kazdy den. niekedy sa do mna spravi inokedy nie. je sanca ze by som mohla otehotniet? dakujem

nivea777
7. aug 2016

@malinka158 nemyslim si,ze sa mas bat..mne sa to viac krat stalo a nic ;) ale kazda zena je ina..pockaj do ms a uvidis naisto

malinka158
7. aug 2016

@nivea777 dakujem ja som si uz pred mesiacom myslela ze ci hak nahodou nezlihala a ci niesom tehotna ale prisla MS. 3 tyzdne mam priznaky ako pri tehotenstve. zo vsetkeho mi je na zvracanie, nenormalne som precitlivena, bolesti som mala aj po ms ako pred menstruaciou...

nivea777
7. aug 2016

@malinka158 kedy si mala ms?

malinka158
7. aug 2016

@nivea777 skoncila mi pred tyzdnom.

ivanka192192
7. aug 2016

Dobrý večer chcem sa vás opýtat 6.6 som mala poslednú menštruaciu robila som si 3 tehotenské testy na každom jednom teste som mala druhú čiarku takú šedu a pichalo ma v podbrušku a pred dvoma týždnami ma boleli prsia je možné že som tehotna Dakujem

nivea777
7. aug 2016

@ivanka192192 kedy si si rrobila testy?odfot a hod sem..ale myslim ze keby si tak uz by si mala silne ciarky..by si bola 9-10tt

ivanka192192
7. aug 2016

Testy som si robila 3 týždne dozadu .... nemam ich odfotene. Bola som aj pri gynekologičke pred mesiacom a ta ma objednala 9.8 tak uvidim ale ked som tam bola pred mesiacom tak mi povedala že ak nedostanem menzes tak mam príst a ešte mi povedala že budem tehotna ak nedostanem menzes ale ako na to prišla to netušim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre