Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

adka_pajerska
25. jan 2011

@miyya no hned rano ako som sa zobudila to bolo okolo 7 som mala 36.86. A neviem mi poradit aspon kedy priblizne zacinaju tie priznaky?

miyya
25. jan 2011

@adka_pajerska tak tehu priznaky robí hormon HCG a ked ten rastie tak aj príznaky tehu sa zväčšuju.ale ked tebe test neukázal prítomnosť HCG,tak príznaky tehu nie su. tak to bolo aj u mna. az od 6tt som sa začala cítiť ako tehu a v 8TT mi bolo zle no fujha. tak je to tak neako.

BT sa musí merať vzdy ráno po prebudení ale musíš mať to meranie vzdy ten istý čas.ráta sa len odchylka +- 30 minut. Pred ovuláciou býva teplota nižšia a po ovu ide teplota vyššie. ovu môže sprevádzať aj vodnatý alebo bielkový výtok a krčok býva vtedy otvorený a hore. Po ovulácii sa krčok zavrie a trochu klesne a teplota stúpne a tak ostane až kým sa neblíži menštrurácia. tá fáza sa nazýva LF fáza a trvá 11 az 16 dní. ak je tá faza kratšia,tak to neni dobre.
Ak sa snažíte o miminko ber femibion pre prvý trimester. môže to aj pomôcť k otehu. ale to skôr ide o psychikua v ak otehu tak je velmi potrebná kyselina listová. neviem či to berieš.ale femibion je najlepší podla mna.

čo sa týka tehu príznakov,tak tie su meškajuca menštruácia avšetko okolo toho môže byť tehu príznak aj nemusí. ale fakt je skoro na príznaky ked ti test nič neukazal.

ozaj čo sa týka merania BT,tak su programy na zapisovanie do grafov. naštuduje si uvodnu stránu grafy BT v snažilkách a tak si s nimi môžes pekne radiť čo a ako. ja som do tej témy tiež chodila pri snažilkovaní.držím palce a nezufaj 🙂

miyya
25. jan 2011
adka_pajerska
25. jan 2011

@miyya Dakujem ti za skvele rady a este sa ta chcem opytat,ci nevies prosim ta kolko stoji ten femibion?

miyya
25. jan 2011

@adka_pajerska no femibion je drahší trošku jedno balenie na mesiac stojí tuším 8 euro.no fakt neviem skus pozrieť v online lekárniach.mne to muž kupoval.. ja som to brala len prvý trimester a potom som prešla na lacnejšiu značku calibrum baby. ale prvý trimester som chcela femibion len.ale ako som začala brat femibion,tak sa nám hned zadarilo.tak asi náhoda,ale čo ak pomohlo. 🙂

miyya
25. jan 2011

@adka_pajerska http://www.docsimon.sk/tovar/femibion-800-kysel... ale mne sa zdá ze mu to muž kupoval lacnejšie.no neviem ale tak asi je to všade v inej cene. kašli na peniaze.ak chceš babenko,tak nemôžeš až tak pozerať na ceny. dieťa ťa aj tak bude stáť vela koruniek.

adka_pajerska
25. jan 2011

oki idem to kukuc a poviem priatelovi. dakujem. Uz nam nic ine neostava iba sa snazikat 🙂

adka_pajerska
26. jan 2011

@miyya Ahoj, mozem sa nieco opytat, citit uhniezdenie??? Aspon trochu?

kakajka
26. jan 2011

@adka_pajerska ahoj, ja som to citila dost intenzivne, ako take mravcenie, stahovanie a obcas pichanie 😉

miyya
26. jan 2011

@adka_pajerska haha nie ale moja kamoška pri uhniezdovaní odpadla.ale ja som necítila nič a niekedy žena trošku špiní pritom. ale niektoré cítia aj také pálenie v podbrušku.ale či je to tým,neviem. Mne sa zdá,že sa som cítila dosť často také troška ako keby pálenie ale či to bolo to.to asi nie. ale je pravda,že inokedy somto necítila.

adka_pajerska
26. jan 2011

@miyya a ako dlho trvaju tieto zvlastne pocity???

adka_pajerska
26. jan 2011

@kakajka ahoj a kedy si si potom robila test???

kakajka
26. jan 2011

este mi ani nemeskala mrcha, spravila som si, ale bol negativny, potom som si robila este dva po meskani a aj tie boli negativne a az ked mi meskala tyzden aj nieco, tak mi vysiel pozitivny.. a to som mala vsetky take, ze "uz 5 dni po oplodneni" 🙂 a tebe uz meska?

miyya
26. jan 2011

@adka_pajerska chvílenku.ja som to velmi nesledovala.pri malom nataké čas nemám a ked som jeho čakala,tak som tiež nič zvláštne nepociťovala. aku si mala dnes teplotu??

adka_pajerska
26. jan 2011

@miyya aha lebo ja mam take zvlastne mravcenie v bruchu a teplotu som 37.20.

adka_pajerska
26. jan 2011

@kakajka no ja som to mala tak ze 18.1 som akoze dostala mrsku no trvala len pol dna po zvysok dna som mala len taky slabulinky hnedy vytok. Robila som si test 17.1. a potom 19.1 a este predvcerom a vsetky boli negativne. No doteraz som poriadku mrsku nedostala. 23.1 sme sa s priatelom majkali aj 24.1 a uz dva dni sem-tam pocitujeme take mravcenie v bruchu je to taky zvlastny pocit. A neviem kedy si mam urobit test ci mam pockat az do dalsej mrsky ale tu mam mat az 11.2. Co mam urobit?

miyya
26. jan 2011

@adka_pajerska no moja ty si záhada sama o sebe. 🙂 ak teda rátame ze meriaš od 18.januára a odvtedy ju máš zvýšenu,tak to je už 10 dní. Hmm tak testni ešte cez víkend.to už ked nič nebude na teste,takneviem neviem.

adka_pajerska
26. jan 2011

@miyya ale vcera som mala 36.76 tak neviem

miyya
26. jan 2011

@adka_pajerska to vôbec nevadí.ten pokles vôbec nebol taký strašný. a hlavne dneska si už znova hore. tak keby si to vedela dať do grafu,bolo by to lepšie. vieš mala si už aj viac takýchto poklesov??leboo ak to je len tento jeden,tak to fakt nevadí. vieš aj pri uhniezovaní vajička býva pokles teploty.tým ti nechcem dávať nádeje.ale býva to tak. 🙂

adka_pajerska
26. jan 2011

@miyya Ja som sa pokusala aj zapisat to do grafu na fertilityfriend ale ja to tam vobec nechapem :(

miyya
26. jan 2011

@adka_pajerska haha je to uplne jednoduché.a si tam registrovaná už? tak sa tam prihlás mojka ja ti poradím

adka_pajerska
26. jan 2011

@miyya nie nemala som vacsinou je to len minimum odchylka. A chcem sa opytat, ked sme sa spolu s priatelom 23. a 24.1 majkali a kebyby som az vtedy otehotnela kedy si mozem robit test?

adka_pajerska
26. jan 2011

@miyya ano uz so tam len tomu nechapem

miyya
26. jan 2011

Treba sa prihlásiť, ist na MY CHart. moja rada, to 18.1 nedávaj ako menstruaciu. najdi si tam v kalenrádiku,tu normálne menstruaciu čo simala naposledy a toho 18.1. daj len špinenie a odtvedy dávaj teploty.

miyya
26. jan 2011

@adka_pajerska tak mi pošli do IP prihlasovacie udaje.a tu poslednu menšruaciu.a prvu teplotu čo si merala a o kolkej hodine a ja ti to začnema a potom sa uz lahko zorientujš.

adka_pajerska
26. jan 2011

@miyya uz som poslala nieco som tak uz dala ale je to zle nejako mi blbo ukazuje ten graf

miyya
26. jan 2011

@adka_pajerska http://www.fertilityfriend.com/home/336c66 tvoj graf.lebo Ip je štrajkuje.ale tak je to poriadne divé.fakt. 😅

adka_pajerska
26. jan 2011

@miyya no dobre a da sa to tak spravit ze by som zacala ododnes merat odznovu?

miyya
26. jan 2011

@adka_pajerska nie to sa nedá. ono sa to automaticky prehodí dalšou menštuáciou.ono sa začne nový graf,ked ti príde mrcha uplne automaticky.

adka_pajerska
26. jan 2011

@miyya asi sa na to vyprdnem a zacnem merat az od dalsej mrsy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre