Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

babybom90
3. nov 2014

Ahojte....čo vy na to prosím, mesiac mešká (inak chodila pravidelne), kovová chuť v ústach, točí sa mi hlava, nezvraciam (našťastie), bolesť v podbrušku, slabý výtok, testy 2 a oba negatívne hoci robené asi pred 2 týždňami. Podľa všetkého by to mohol byť 5 týždeň tehotenstva alebo?...Zajtra návšteva gynekológa...držte palce 😉 😉

babybom90
3. nov 2014

Ahojte....mesiac mešká (inak chodila tak cca v 35 dňových intervaloch), kovová chuť v ústach, odpor k fajčeniu, bolesť v podbrušku, točenie hlavy, nezvraciam (našťastie), slabý výtok, testy negatívne hoci robené pred 2 týždňami, čo vy na to, mohlo by to byť tak cca 5. týždeň tehotenstva?...Zajtra návšteva gynekológa....držte palce 🙂 😉

zuzanajs
4. nov 2014

Ahojte..tak pokracujeme takto..vid foto..akurat ze spinim kazde rano a vcera 4tt+1 bolo hcg 325...tak neviem ci to staci..dr mi nic nesluboval..mame len cakat...vo stvrtok idem na dalsie hcg ci to dostatocne stupa..z testikov sa mi to zda pomale😢

boubelka0021
4. nov 2014

Baby poslednu tabletku som vzala 5.oktobra od 9-13.okt som mala menzes a po nom som uz hak nebrala...Mali sme aj nechraneny styk.Menzes by mi mal prist o dva dni ak pride neviem mali ste to aj vy,ze vam po vysadeni hak krami nedosli z dovodu rozhadzaneho cyklu?

sonka_miro
4. nov 2014

Ahojte babenky,chcem sa vas opytat ak som mala ovu 22dc a test som si robila na 9den meskania ale poobede a vysiel ki negativny.Ci mozem byt aj tak tehotna. Cyklus mam 28-31. objednala som sa aj na gynku ale dala mi termin az 25.11 ☹

myrepose
4. nov 2014

..ahoj @sonka_miro. nie je dôvod na paniku. u mňa test na 5. deň po očakávanej MS ukázal negatívny výsledok, robila som si ho večer a nebol tam ani duch, ani len náznak čiarky. keďže MS neprišla, testovala som sa o 4 dni neskôr (ranný moč) a na teste dve silne čiarky. je to hrozne individuálne. pokiaľ nedostaneš MS, otestuj sa s odstupom niekoľkých dní, ideálne hneď po prebudení a uvidíš. držím palce

myrepose
4. nov 2014

..asi mi nesprávne označilo, tak ešte raz
@sonka_miro

popotrate
5. nov 2014

Ahojte ...tak co myslite? Zeby sa uz konecne od kyretu zadarilo ?

bubulacka
5. nov 2014

@popotrate ja tam slabú čiarku vidím 😀

linee
5. nov 2014

@boubelka0021 ja to nela.Po vysazeni prisla normalne,pak az oo 36 dnech,mezitim to vypadalo podle priznaku na tehu,ale to se jenom telo davalo dokupy po hak

popotrate
5. nov 2014

@bubulacka tak to si ma potesila uz som myslela ze mi sibe

bubulacka
5. nov 2014

@popotrate ja vidím a tíško vopred gratulujem 😀 skús este o 2-3 dni znova 😉

popotrate
5. nov 2014

@bubulacka dakujem 🙂 aj ja zatial len tisko dufam ze sa to udrzi 😉

vevericka13
5. nov 2014

ahojte, dnes som mala dostat menstruaciu a test negativny, mozem byt este tehotna?

katkaolejka
5. nov 2014

@vevericka13 ahoj, môžeš, možno máš ešte nízku hladinu hormónu HCG, skús iný test alebo sa otestuj zajtra, mnbe sa osvedčil Mamatest Comfort z lekárne, je spoľahlivý a najcitlivejší zo všetkých, čo predávajú 😀 držím palce

vevericka13
5. nov 2014

@katkaolejka dakujem skusala uz tri testy a nic, je to 13 DPO a testy boli velmi citlive, bojim sa,ze nic z toho nebude :(

kudusko
5. nov 2014

@popotrate Tisko gratulujem mozem sa opytat kedy bol ten kyret? Pytam sa preto lebo ja som bez problemov ostala tehu len som ochorela od maleho a takto dopadlo ako to dopadlo a mam to trosku rozhadzane dakujem

monicka9
5. nov 2014

@popotrate kedy si mala kyretaz??? Ja som tiez po potrate z 19. Septembra a uz sa chceme začať snažiť o babatko😊len musím absolvovať vsetky vysetrenia lebo v mojom prípade to bol opakovaný potrat😒

muskamala
6. nov 2014

Ahojte dievčatá. Ja viem že je to veľmi individuálne, ale predsa by ma potešilo, keby ste mi napísali čo si o tom myslíte, keďže je ešte skoro na test. Poslednú mrchu som mala 23.10. , čiže dnes som 15DC. Cyklus mám 24-28dní.
28.10. sme mali s mm nechránený styk a na druhý deň ma začalo pobolievať podbruško a pobolieva doteraz, je to taká ťahavá bolesť a ešte k tomu ma bolia aj kríže. Styk sme mali aj 01.11. a vtedy som si našla na toal.papieri taký ten priesvitný ťahavý hlien a trošku čerstvej krvi, ozaj len máličko, potom už nič. 03.11. som bola u dr. na prehliadke a som mu spomínala tie bolesti, a on pozrel a povedal, že mám padnutý vaječník, že tie bolesti môžu byť z toho. Myslíte, že ak by tam už bolo oplodnené vajíčko, že by tam mohol niečo vidieť? Som zmätená, lebo predtým som nič takéto nezažila. Inak bábätku by sme sa veľmi tešili. Baby prosím napíšte mi čo si o tomto myslíte. Ďakujem 🙂

popotrate
6. nov 2014

@kudusko Ahoj to ma mrzí ale určite bude všetko ako má byť len to nebude isto hneď ..ja som išla na kontrolu v 9tt a povedali mi že nevidia akciu že plod je mŕtvy už 2týždne podľa veľkosti ... kyret bol 8.7. ale mala som zakázané sa snažiť skôr ako o 3mesiace tak sme to dodržali a ja som mala tiež cyklus rozhádzaný raz mal vyše 40dní potom 30tak mi dala duphaston a potom sa pekne upravil na 28 za dva mesiace.teraz mi má prísť mrcha dnes tak pevne verím že nepríde ale zatiaľ sa ešte neteším. držím ti palce

popotrate
6. nov 2014

@monicka9 ahoj ako som hore písala 8.7. a 3mes som mala zákaz lebo že by to nebolo dobré. ako sú prípady kedy aj skôr ostali tehotné a všetko bolo ok ale ja som radšej počkala. a dúfam, že teraz to bude už fajn ak mrcha nepríde ani oneskorene. ja by som na tvojom mieste ešte počkala obzvlášť keď ide o opakovaný potrat. ja som bola tiež na kadejakých vyšetreniach a trvalo to dosť dlho a aj tak na nič neprišli prečo sa stalo to čo sa stalo. a dr ti nedal duphaston ? budem ti držať palce nech sa ti to už podarí ...

kudusko
6. nov 2014

@popotrate Ahoj a sme skoro narovnako lebo teraz sa ideme snazit som 12DC ale naposledy som dostala na 42DC s vyvolavackou takze konecne citim vajecnik tak pevne dufam ze aj mne to tento mesiac vyjde za chvilu idem k doktorke na prvy vysetrenie mam novu aj vdaka dokimu som tam kde som sral nato ze mam horucku nic mi neporaddil 1 mesiac som sa vkuse dusila 38,2C horucka takze asi tolko a vysledky z histologie potvrdili zapal v plode. Drzim ti palce aby ti to vyslo vlastne aby nam to vyslo a uz iste tebe nepride a dufam ze ani mne ja mam dostat 22.11 takze to je este daleko 🙂

popotrate
6. nov 2014

@kudusko tak ozaj skoro rovnako ja som mala poslednu v oktobry a na prikaz dr ked vyratala ovulaciu a pozrela podla rozmerov sme sa snazili a pevne dufam ze uz nepride aj ked ma tak brucho boli dnes ako by mala prist. Ak nepride do buduceho stvrtku utekam doktorke ako mi bolo od sestricky povedane. Ja som tiez zmenila doktorku ale este pocas toho kratkeho tehotenstva pretoze ma 3x poslala do nemocnice ze to je mimomaternicove ze ona to tam vidi a v nemocnici ju vysmiali. A mozno aj ten stres a neustale zasahovanie urobili svoje. Ale tento tvoj pripad je hrozny to ozaj lekar ako za vsetky drobne. Je dobre ze si zmenila a drzim velmo palceky nech uz sa mozes tesit z fazulky na sone. Urcite ma informuj

popotrate
6. nov 2014

@zuzanajs ozaj ti silneju ...super 🙂

kudusko
6. nov 2014

@popotrate Akurat sa chystam no napr.tebe pozerala dr. ale mne ked som chcela tu folumetriu tak sa mi vysmial co povies nato? Inac aj ja som to mala tak bolesti rovnake este vacsie a neprisla to je dobre znamenie to sa ti roztahujem maternica a v kolkatom tyzdni to bolo ja som uz bola 11 tyzdni 😢

popotrate
6. nov 2014

@kudusko tak to je pekna blbost mne to pozrela odmerala bez toho aby som cosi povedala sama od seba. Ja som bola 9tt ze az tak moc to nebolo. Tak dufam ze mas pravdu 🙂 pri tom prvom ma straaasne boleli prsia a tu zatial nic iba ma hlava casto boli a spala by som ako dieta kazdu chvilku.

petra92
6. nov 2014

Ahojte kočky.Idem si k vám po radu.Mš som mala dostať v nedelu alebo pondelok,posledná mš bola 4.10.Robila som si dnes test a bola tam len jedna čiarka (Dr. max) a chcem sa spýtať ak by som si spravila zajtra digitálny je možné že mi ešte nič neukáže? Teda v prípade ak som tehu.Príznaky mám asi všetky od ranných nevolností,točenie hlavy,bolest krížov,brucha...(nenamýšlam si ich po bábätku momentálne netúžime,resp. neplánovali sme)

popotrate
7. nov 2014

@petra92 ahoj ja neviem ale skus o dva sni nejaky iny test ja som mala mat ms vcera a uz den pred mi ukazal ducha a dnes som skusala clearblue ale nie digitalny a ani som nemusela cakat od 3-10mon ako tam bolo pisane hned sa ciarky objavili. Ale citala som ze niektor babam testy neukazali ani ked boli v tom. Skus po tyzdnovom meskani zajst za dr.

petra92
7. nov 2014

@popotrate dakujem,no mne pri dcére ukázal pozit. test v deň očakávanej mš úplne silné čiarky...Dr. sa asi tak skoro nedostanem lebo ho teraz mením čiže musím čakať kým pošle kartu novému...

monicka9
7. nov 2014

@popotrate áno dal mi duphaston ale mam ho zobrať hned ako sa mi teste zjavia // kým sa dostanem na prvé vyšetrenie aby som ho uz brala... Zatiaľ papať GYNEX a kyselinu listovú. Som 2 mesiace po kyrete a mam uz za sebou dake vysetrenia dopadli dobre a este ma čakajú v novembri 3 vysetrenia som si prednostne vybavila aby som nečakala do marca/apríla 2015😣 uvidíme kedy sa zadarí...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre