Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

adela232
17. feb 2016

@stevvvka Ja viem aj ja si len mamatesty kupujem lebo pri obidvoch mi ukázali duchov a bolo to tam preto začínam mať obavy že to tam asi je! A ten čo mi ukázal ducha som si robila neskôr a ten čo mi ho neukázal z ranného moču.

stevvvka
17. feb 2016

@adela232 uz len cakat. Je to na tom to najtazsie, ja som vyhodila kopec penazi na testy, bola som netrpezliva, ale cas sa urychlit neda. Skus v piatok alebo ak vydrzis tak v sobotu okolo desiatej. Spravit mamatest, a ked bude biely, nemusis sa bat, ked bude duch...zelam vela vela sil. Som zvedava, ako to dopadne.

misel0806
17. feb 2016

@adela232 ja som takychto duchov mala xxxxx.. A neosvedcili sa mi dokonca par ich som ich mala od tvojho testu silnejsich. A myslim si ze ked uz ti to meska 9 dni ciarka by uz bola silnejsia. Ale zasa zavisi aj od toho ako rychlo stupa hormon hcg.u kazdeho je indi-vindi. Skus sa testovat pokial meskaju a sleduj carecku. Ak nezosilnie tak sa ti vajicko neudrzi a vyplavi sa s tela von pri menstr. Aj ked ti bude meskat pride. Drzim ti palce😊😆😀

adela232
17. feb 2016

@stevvvka Veď to čakať! To je strašné... ale musím vydržať. Hádam to dopadne tak ako má! Ja som si hovorila že ten druhý si urobím v piatok a nevydržala som urobila som ho dnes ráno 😀 Vidím že ty si tiež teraz otehotnela aj ja ti držím palčeky. Prvé? Vytúžené?

adela232
17. feb 2016

@misel0806 Vďaka veď uvidíme. Len ja mávam teraz dlšie cykly tak preto možno nie je taká silná ako by už mala byť. Každopádne uvidíme. A ty si mala duchy a nebolo nič?

stevvvka
17. feb 2016

@misel0806 aj ja som mala duchov, aj silnejsich, a mohla nastat ovu neskor, takze aj pri tolkom meskani nemusi nic ukazovat....tiez si myslim, ze skor nie, ako ano, ale mozne to je.

stevvvka
17. feb 2016

@adela232 ano, prve 🙂 vytuzene, vymodlene, vyprosene od vsetkych svatych...🙂

adela232
17. feb 2016

@stevvvka Jéééj tak to držím palce nech všetko dobre dopadne. To prvé je najkrajšie aj ja som sa strašne tešila zdá sa mi to nedávno. Je to nádherné obdobie užívaj si to, lebo to utečie! 🙂

stevvvka
17. feb 2016

Dakujem 🙂 ked na to pomyslim mam zimomriavky. Drzim ti tiez prsty, nech uz to dopadne akokolvek.

adela232
17. feb 2016

@stevvvka Ďakujem... ja som 4 mesiace vracala. Tak asi od 7 t mi začalo byť strašne zle ale aj napriek tomu to bude krásne máš mať prečo zimomriavky 🙂

stevvvka
17. feb 2016

Velmi sa s manzelom tesime, kym to nebolo von, mal v praci lave ruky, nevedel sa sustredit, vsetkym to hrdo oznamuje, ja uz by som nakupila celu vybavu...a aj ked neverim poveram, radsej sa nechcem tesit dopredu, nech uz je prvy trimester za mnou...len mam trochu obavy ako to budem zvladat po porode, a obdivujem ta, ze zvladas dve deti kratko po sebe. Byvalo ti zle pri oboch?

misel0806
17. feb 2016

@adela232 hovorim ze som mala duchov. Pozri prvy krat ked som ostala tehu prisiel menzes. Hned mi bolo divne ze preboha to coje nic slabulinko ruzove kvapky krvi mala som to jeden den tak isto aj vlozku iba jeden den bola som z toho mimo lebo taky menzes som mala prvy krat. A asi tak tyzden po tom menzese sim sa zacala citit inak. Prsia neskutocne boleli krize podbrusko vajecniky ma pichali pri chodzi a stale som citila tazky zaludok jak z prejedenia. Vracat som nikdy nevracala. A unava cele dni som spala. Reku urobim si test utekala som do tesca to uz bolo tak navecer. Kupila som kazetovy rapiclear ti ciarky jak hrom silne vyskocili uz pocas toho jak sa napijal. Ten test bol robeni vecer ziadny ranni moc. Urobila sim si dalsie dva kazdy inej znacky tam silne ciarky tiez takze to uz bolo jasne. A na gynde prve co povedal no tam uz je akcia srdiecka. Takze tehu potvrdene. Uz by som chcela aj dalsie no nedari sa. Takze ked mi test ukaze ducha a ciarka nesinie viem ze som neni tehu. Asi tak ☺😊😀😁😂

adela232
17. feb 2016

@stevvvka Neboj sa keď sa tešíš a splnila si si tým sen určite všetko zvádneš. Ja som vždy chcela mať veľkú rodinu a malému som chcela dať súrodenca čo najskôr. Je dobre že majú jeden druhého a aj ich to vychováva. Bolo mi strašne zle pri oboch aj som hodne schudla a pri druhom ma vystrašili že je plodík malinký tak som začala nasilu jesť... ale po 4 mesiacoch už bolo dobre.

adela232
17. feb 2016

@misel0806 Aj ja som mala silné čiarky pri prvom hneď ako stúpal moč bolo to jasné ani som si už ďalšie nerobila a pri druhom som mala ducha najprva a ten potom silnel. Tak uvidíme či bude silnieť ak nie budem rada lebo naozaj nie som na to pripravená mám toho až až a manžel by to asi dlho rozdýchaval tiež.

adela232
17. feb 2016

@misel0806 Držím palce nech vám to výde. Ja som rada že mám dvoch 🙂

misel0806
17. feb 2016

@adela232 ja jedneho nezbednika. Vies mam otocenu maternicu smerom ku chrbitici. Doktor mi to vtedy povedal ked mi potvrdzoval graviditu. Povedal ze ked dudem chciet dalsie deti mam skusat polohu zozadu. Od tedy to robim len tak. Sex mam stale len cez menzes nie. Ale uz som skusila raz aj pocas mrchy anie a nie ostat tehotna. Mozno tlacim na pilu ze tak velmi chcem babo lebo nasilu aj tak nic neziskam. Ale bojim sa aj toho ze to druhe uz nikdyvmat nebudem. Doktor mi povedal nie som prva ani posledna zena s otocenou maternicou. Kolke zeny normalne otehotneli ze on vtim problem nevidi. Mozno to je aj mojou psychykou ze velmi chcem. Snad budem mat este miminko nadej umiera posledna..☺

adela232
17. feb 2016

@misel0806 Aj ja som tak mala maternicu pri prvom a pri druhom už bolo všetko ok a otehotnela som na prvy krat aj prvy krat a aj druhy krat. Neboj určite otehotnieš som si istá len na to toľko nemysli príde to keď to budeš najmenej čakať. Držím palce veľmi!!

misel0806
17. feb 2016

@adela232 dakujem za uprimne povzdudenie skoro tri roky snazenia je dlho. Vzdy ked mrcha nepride a som nedockava urobim test a tam len duch ktory nesilnie viem ze nebudem tehu mrcha dojde aj ked si da nacas. Syncek mi uz neraz povedal ze chce surodenca viem ze mu to chyba tuzi sa s niekym hrat. Teraz bude prvacik. Dufam ze ten hore sa oto postara a budem este raz prezivat to najkrajsie odbobie zivota ako pri prvom. Este raz dakujem😀😁😂

adela232
17. feb 2016

@misel0806 Držím silno palce moji rodičia sa snažili 5 rokov a dočkali sa treba veriť!!

misel0806
17. feb 2016

@adela232 no klobuk dolu ak by sim ho mala na hlave dam ho dolu. Dakujem budem sa aj dalej snazit. Chcem strasne dievcatko. Diki za nakopnutie a nevzdam sa budem aj dalej pracovat na babetku.. 😀😁

adela232
17. feb 2016

@misel0806 Držím palce dočkaáš sa určite. Aj ja mám po chlapcovi dievčatko vytúžené 🙂

misel0806
17. feb 2016

@adela232 nic ine si nezelam. Moj syncek je moje dozivotne stastie je zatial jediny ma vsetko nic mu nechyba velmi ho z muzom milujeme. Ale ze este jedno babenko chceme sa zhodneme uz traja. Tak snad motyka vystreli tento rok😀

matulikm
17. feb 2016

Babule, mám otázočku ☹ snažíme sa o bábo, teda skôr povedané, nebránime sa, nechávame to na prírodu. Nebudem však klamať, myslela som, že to pôjde raz dva. Stačí jeden nechránený a už sme v tom. Opak je však pravdou. No moja otázka, či problém spočíva v tom, že...naposledy som mala mršku 21.11.2015...keď mi po 5 dňoch skončila, tak od vtedy máme pravidelné nechránený sexík. No je už 17.2.2016 a ja som stále nedostala mršku. Robila som si už viac testov, no stále negatívny ☹ začala som piť čaj z alchemilky a už cca 10 dní užívam INOFOLIC. test som si nerobila už asi 15 dní, už asi ani nemám odvahu, či chuť ☹ no posledné tri dni ma bolia prsia, na dotyk, aj bradavky, keď si stačím, tak dosť citlivé - bolestivé..kríže ma bolia tiež troška a v brušku mám taký čudný pocit, no nie taký ako keď má prísť mrška....neviem, či si robiť test, či je to zbytočné..možno len dúfam, a pritom ani pri takom cykle byť tehotná nemôžem... ☹ má niekto taký, či podobný prípad? tak dlho meškajúca mrška?

misel0806
17. feb 2016

@matulikm ak citam dobre ti si od novembra az doteraz nedostala menzes??

dannii
17. feb 2016

@matulikm mne inofolic rozhadzal celý cyklus.mala som Z 28dnoveho 23dnovy cyklus bolave prsia A sucho V ústach. Ak ti test stále ukazuje negatívny výsledok chod K lekárovi

matulikm
17. feb 2016

@misel0806
áno, posledný menzes som mala 21.11. teda v ten deň mi začal

@dannii
no pravda je taká, že stále som to mala rozhádzané. preto som užívala antikoncepciu. Ale nie sústavne niekoľko rokov. Stále som si dávala aspoň na 3-6 mesiacov pauzu...V septembri som vysadila, dostala mršku, potom aj v októbri, aj v novembri, síce nie presne ale dostala som...no od vtedy nič...a ako som spomínala, posledný tehotenský test som si robila asi pred 14 dňami...bol negatívny...od vtedy sme mali nechránený sex, snažili sme sa...avšak test som si ešte nerobila...asi nemám odvahu :-/

dannii
17. feb 2016

@matulikm tak šup urobiť test. Ak si tehotná určite ukaze😊😊

matulikm
17. feb 2016

@dannii strašne som sa potešila, keď som si pred 3 dňami uvedomila, že ma bolia prsia. Troška kríže, ale bruško vôbec, vačšinou ma pred mrškou bolí..no bojím, že budem opäť sklamaná. Áno, nesnažíme sa dlho, sú tu také čo aj niekoľko rokov, no mne sa to fakt zdá ako večnosť. Začala som užívať aj ten inofolic s nádejou, že mi pomôže, či už upraviť alebo otehotnieť....ale po 10 dňoch by sa mi to zdalo rýchlo...Milujem svoju polovičku, a strašne by som si priala povedať mu tú krásnu vetu, že bude ocinom...

misel0806
17. feb 2016

@matulikm preco si nespravis test. Tu ti to aj tak nikto na sto percent nepovie ci si alebo nie si tehu mi nie sme odbornici iba praktici. Takto su to len domienky.. Drzim ti palce nech ti vyjde pozitivny😀😁

matulikm
18. feb 2016

🙂 hej to mi je jasné, že nikto mi tu nepovie na 100% či som alebo nie som. Ja som sa len chcela opýtať na ten môj problém, či sa tu nenájde slečna, čo by to zažila, mala to podobné ako ja. Či je možnosť otehotnenia, aj keď mám cyklus dosť rozbitý.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre