Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

jujlucka
28. nov 2012

vyzkumnice- ved viem ze aj na od psychiky to môže byt, ale ja babo neplanujem vobec...cize priznaky mi len tak same nabehli bez nejakeho nahovarania...nikdy ma po ovu nic nebolelo az po mrchu...takze mi to neslo do hlavy...no mna to uz po tych 2 tyzdnoch cakania nebavi...mrchu mam mat niekedy piatok az nedela...uz som normalne nad tym rozmyslanim unavena....fakt obdivujem baby, ktore sa takto trapia kazdy mesiac aj par rokov...mozno si test urobim uz v piatok hehe 😝

vyzkumnice
29. nov 2012

@jujlucka tak si zober citlivy test a tych 15,16 dni po ovu, ak dobre ratam, uz by mal ukazat... mne ukazal 12 dni po ovu, sice slabo, ale pozitivne, o 3 dni neskor to bolo uz uplne jasne! Oplodnene vajicko sa uhniezdi do 5-9 dni po oplodneni a odvtedy uz sa ti vyplavuje hormon hcg do krvi, a teda je aj v mocu... len zalezi na koncentracii. Drzim palec na zelany vysledok ;)

vyzkumnice
29. nov 2012

@fiduskaa NZC 🙂 tak nech ukaze, co ukazat ma 😉

jujlucka
29. nov 2012

no idem si dnes kupit tu tolko ospevovany mamatest 10-kovy a rano urobim...uz je to od ovulky dost dni....len ma trapi posledne 2 dni mykoza....kto vie, ci bolo vhodne prostredie pre tie potvorky, ked sa mi potom objavila mykoza...rano budem mudrejsia...

fiduskaa
29. nov 2012

No dneska som si kupila dalsi test, len nemali Mamatest, neviem ci to uz nevyrabaju alebo co. Tak uvidim, co bude.

danusa21
29. nov 2012

Ahojte, len zo zaujimavosti, nemali ste niektora bolenie podbruska tyzden po OVU a potom prestalo a nastupili bolesti krizov? Cakam MS, no je tu moznost tehotenstva??? A mozno len hlupy a matuci PMS...

jujlucka
29. nov 2012

fiduskaa- tiez som dnes zhanala mamatest a niet ho...
danusa21- na to mozem odpovedat az za par dni, ked bude jasny vysledok....lebo podobne to mam ja, ale podbrusko spolu s krizami...dnes napr citim len krize....pri prvom tehu ani neviem, co mi bolo...mozno som aj mala nejake bolenia krizov a podbruska, ale prerabali sme dom a dost som pomahala manzelikovi, takze som na to absolutne nemyslela...

fiduskaa
29. nov 2012

jujlucka - veru, upne sa vytratil z lekarni. Tak som si kupila Rapiclair...ale ukazal mi ked som si ho vecer robila ze negativny. Takze raz pozitivny mamatest a 3 krat negative testy. Takze uz som spokojnejsia. Len menzes stale nikde. :(

jujlucka
29. nov 2012

fiduskaa- skooooda...ale ja by som aj tak v kutiku duse dufala...a hned aj by som bezala za dokym...ked uz nic, tak aspon tu vyvolavacku by ti pichol....ja testujem rano...este mi nemeska, zajtra bude den MS...uz aj tlak v prsnikoch mam a nejaka divna chut v ustach uz 3 dni...no ci tu ale nie su nejake nakazlive prejavy od inych zien hehe...

fiduskaa
29. nov 2012

jujlucka - no takze, nakoniec som ich teraz dostala. Prisli ako na zavolanie.
Ja som mala tiez nejaku divnu chut v ustach a este teraz ma bolia prsniky, neviem cim to je...mozno fakt nakazlive prejavy od inych zien, ked to tu vsetko citame 🙂

danusa21
29. nov 2012

Ja tiez cakam zajtra az nedelu, tak uvidime, ci to bude vsugerovanie si alebo 🙂

jujlucka
30. nov 2012

a ja som dnes dostala....takze uz nabuduce aj keby ma hned po oplodneni uz aj kopalo v bruchu, nebudem tomu verit 😉
uz si nic pripustat nebudem...ale s drahym sme sa dohodli, ze sa uz naplno budeme snazit o babanko....len ma trapi uz 3 dni mykoza...nemozem si teraz preliecit, kedze mam mrchu.....myslite, ze by sa dalo po mrche preliecit a hned aj v ten cyklus sa hopsnut na vec??je sanca, ze po liecbe by sa to podarilo??alebo radsej az na ten dalsi cyklus??

zuziklc29
1. dec 2012

kocky mam otazku . . .vcera som zacala mat biely vytok,trochu ma zacali boliet bradavky a dnes ked som si robila vecer test tak len jedna palicka . . . . .dnes je 20DC,tak neviem preco to je . . .asi pockam este . . .o par dni by mali prist mrcha . . .ale neviem preco ma bolia bradavky ale zase len na dotyk

lucinka1104
1. dec 2012

@zuziklc29 20 DC je veľmi sokro na test

zuziklc29
1. dec 2012

@lucinka1104 a kedy by som si ho mala urobit?ja som ho robila teraz vecer . . . . . .ale bradavky ma bolia len ked sa ich dotknem ale nie velmi,vcera vecer ma pichalo do praveho vajecnika a spodok brucha ma boli ako pri menzese 😀

lucinka1104
1. dec 2012

@zuziklc29 moja najsôr tak na 25 DC čiže o 5 dní aj to je pre niekoho skoro istota je deň po vymeškaní mrchy....

zuziklc29
1. dec 2012

@lucinka1104 kiezby ani neprisla. . . . .dakujem slniecko 😀 este paat dni pockam. . . . .ty si mala nejake priznaky,?

danusa21
1. dec 2012

@zuziklc29 To moze byt kludne aj ovulka.

zuziklc29
1. dec 2012

@lucinka1104 PS: radsej rano alebo vecer?

lucinka1104
1. dec 2012

@zuziklc29 rano je lepšie určite testni až o 6 dní rano kľudne aj Pepino test z tesca či DM...

zuziklc29
1. dec 2012

@danusa21 ovulka? bola som na sone ked som mala 10dni po menstruacii a uz som mala vajce 16mm,lekar povedal ze ovulka by mala prist na 16ty den . . . .ved hlavne vajce bolo dost velke na 10ty den

zuziklc29
1. dec 2012

@lucinka1104 ved buduci tyzden mam dostat mrchu,teraz beriem duphaston tak som zvedava . . . . .

angel31
1. dec 2012

nechcem sklamat vase ocakavania ale tak mne vysli vsetky zakupene testy pozitivne a nakoniec cuduj sa svete som bola tehotna nebola... a aj to a ked som navstivila na odporucanie naj kamosky jej lekara...

lucinka1104
1. dec 2012

@angel31 ale mohla si predsa potratiť nie?

angel31
1. dec 2012

@lucinka1104 nie nemohla.. jedine ze by som nemala tu antiku...

zuziklc29
2. dec 2012

kocky ako dlho trva ovulka?ho trva ovulka?

denisa87
3. dec 2012

Baby tehu test co sa robil pred par dnami,a bol slabo pozitivny a dnes ho vidiet este silnejsie sa uz nema brat ako pozitiv,vsak?bol nanom dusik a teraz je silnejsi,ale vravim bolo to pred 4-mi dnami...

vyzkumnice
3. dec 2012

@jujlucka 🙂)) kukam, ze som svojim sposobom mala pravdu... mi nebolo jasne, preco hovoris o styku v case ovulky a zarovno, ze babo vooobec neplanujete ;) Neviem ako mykozy tohto typu, ale ja som mala plesne v plucnom hlienu a dr. mi povedala, ze vsetky antimykotika su kontraindik. v tehu, skratka sa nesmu brat. A pokial viem, mykoza je vzdy skor aspon na 10-14 dnnu liecbu. Na tvojom mieste by som ponahlala sa preliecit a potom skusat az v dalsom cykle,... ved sa popytaj u dr., ked to budes riesit. Myslim, ze na plodnost to vplyv nema, ale asi na zarodok ano.... Drzim palce

vyzkumnice
3. dec 2012

@zuziklc29 zalezi, co presne myslis 🙂 teda ako ty zistujes, ze mas ovulku? rada vysvetlim. V zkratke, plodnost paru trva asi 5-7 dni, ked sa uvolni vajicko, je schopne oplodnenia cca 24 hod, ale spermie vydrzia 5, niekde pisu aj 7 dni zive a oplodneniaschopne. Ked sledujes priznaky prichadzajucej ovu., ako je hlien a teplota, prip. stav cipku, si schopna si naplanovat styk presne na najplod. obdobie. Pokial pouzivas "len" ovu test, nie si schopna prilis ovu predpovedat a niekedy moze byt "neskoro"- vajicko sa uvolnilo, ovu test je pozitiv., ale spermie nestihaju za tych 24 h. dorazit ;) Ver mi, cakam 2. dieta a uz podruhe na prvy pokus, hned v tom cykli, kt. sme si vybrali 🙂

zuziklc29
3. dec 2012

@vyzkumnice ja to mam horise,ja som si kupila ovu test a chcela vyskusat,ibaze stale jedna palicka,potom som isla na gyndu a tam bolo vajce 16mm uz na 10ty 11ty den cyklu,ovulku vobec neviem kedy mam lebo mam PCO teda bola som na laparke a vyberali mi cysty a driling vajecnikov.takze teraz mam len bolesti bradaviek a brucho ma boli ako keby som mala menzes,dnes rano som sa zobudila a mala som zimnicu a poobede ako keby som mala teplotu.ja to mam asi z prace . . . .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre