Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

siss_sz
16. apr 2012

@didy no tak si testni, za to nic nedas...iba 3evry alebo kolko 😉 😀

didy
16. apr 2012

@gabriellka preco netestujem ? asi zo strachu .. blba vyhovorka ja viem .... no ci mi meska nejako netusim lebo som stratila trocha prehlad doteraz sa mi menstruacia neupravila tak aby bola pravidelna .. meskanie tri tyzdne alebo zase o dva tyzdne skor ako mala byt sa mi stalo ... a meskavala mi skoro pravidelne aspon tyzden .. a dost sa bojim teraz

didy
16. apr 2012

@siss_sz hej test si urobim a dam vediet vysledok .. tak drzte palce nech je negativny ....

siss_sz
16. apr 2012

@didy tak ale cim skor, tym lepsie...

didy
16. apr 2012

@siss_sz hej najlepsie hned zajtra

deniska2
17. apr 2012

@siss_sz čo žeee to nie no sice minulí mesiac sme sa milovali a meškalo mi to 5 dni tak som šla doktorovi a vravel mi že tam nič nevidi tak mi pichnul injekciju a menštruacija prišla teraz sme sa pokusilli zas tak uvidim ale v tehu nemožem byt to je hlupost 😕 a včera večer som si robil test tehotensky a nič jedna / ja si dnes urobim ovulačni testíík tak uvidim ak zas bude pozitivni tak ma trafi 😀 😀 no ale dnes som si všimla ja som prišla po nočnej domou teraz a pozerala som na ten ovulačni test z včerajška a vieš čo Testovacia je velmi silna pri nej je jedna tenka / a pri nej je zas taka hrubia a malinko silnejšia su tam 3 😕 😕 😕 😕 čo to jeee som z toho hotova

deniska2
17. apr 2012

@siss_sz a vieš čo ja som si robila ten test a zahodila som ho do koš teraz som sa pozrela a je tam taky mali duch ale moj mi hovori že tam neni nič ale ja ho vidim a možna sa mi to zda moj priatel mi hovori keby som v tom bola tak to by mi ukazalo // krasne paličky 😖

siss_sz
17. apr 2012

@deniska2 no, tak skus testovat o 2-3 dni zas... na zac. to je vzdy iba duch..

zabka88
17. apr 2012

baby je možné aby mi na 38 DC test neukázal nič ani ducha a predsa som bola tehu ( priemerne mam cyklus 32-34 )? dnes som už 40 DC a mrcha stale nikde.. chcem isť k dokimu na vyvolavačku ale rozmyšlam či urobiť predtym ešte raz test alebo už kašlať na to..

anzelik
17. apr 2012

@zabka88 ahoj som natom ako ty presne aj s meskanim aj mam niekedy take cykli ja som sa vcera objednala v prom rade na vysetrenie aj na sono idem 25.4 k lekarke tak uvidim co mi povie ,ale nakolko ma bolia prsia a picha ma v pravej strane mam ,,ine ´´ podozrenie ,ale nejdem nic predbiehat robila som si 2testy este pred 5dni boli negativne tak pockam na vyjadrenie lekarky a nejdem sa viac testovat drzim ti palce 🙂

riana12
17. apr 2012

@zabka88 mozes mat posunutu ovulaciu, preto MS meska a test negativny... k dokimu chod na kontrolu, ked ti MS meska aspon dva tyzdne...ak by si aj bola tehu, tak vyvolavacka nie je prekazkou... ale som za prvu vetu...

zabka88
17. apr 2012

@riana12 uff ale až tak? teda nie žeby som mala mrchu tri krát pravidelne ale vždy aspoň na ten 36 DC prišla.. raz mi vynechala asi dva roky dozadu.. vtedy pomohla vyvolavačka.. takže myslíš že ešte počkať? bojím sa aby to nebol nejaký zápal či čo i keď výtoky nemám žiadne aby som nič nezanedbala ☹
@anzelik aj ja ti držim palčeky 🙂 mna praveže prsia vôbec nebolia ani nič proste akoby všetrky priznaky PMS prišli a už aj odišli a mrcha nikde 😕 si tiež 40 DC?

riana12
17. apr 2012

@zabka88 tie dva tyzdne cakania, to odporucaju gynekologovia bezne... je to prave vzhladom na moznost omeskanej ovulacie... ked sa ta omeska, automaticky sa posunie aj ovulacia... do tch dvoch tyzdnov ti moze MS aj sama prist a nemusis telo zbytocne zatazovat vyvolavackou... a ked nepride do dvoch tyzdnov, potom tam mozes naklusat... ak nemas bolesti, ziadne nezvycajne a neprijemne vytoky a pod., tak by som tomu dala naozaj len ten cas...

zabka88
17. apr 2012

@riana12 oki 🙂 a dakujem 🙂

0aduliatko0
17. apr 2012

Ahojte mamičky a budúce mamičky, chcem sa spýtať na váš názor. 3 dni pred menštruáciou som začala vracať, menzes prišiel aj s bolesťami, aj keď trval len 2 dni a potom už len špinenie cca 4 dni (myslela som, že je to tým, že prvý deň menzesu som nasadila antikoncepciu). Je to už druhý týždeň, čo mi je zle od žalúdka, stále vraciam - pomaly nič v sebe neudržím, strašne mi vadí cigaretový dym. Myslíte, že môžem byť tehotná?
Nebolo by to skoro na takéto tehotenské nevoľnosti? ďakujem za vaše názory, i keď budem múdrejšia keď si spravím test 🙂

hlava78
17. apr 2012

@0aduliatko0 tazko povedat u kazdeho individualne ,ale ja som tak bola tehotna s malou.

deniska2
17. apr 2012

@siss_sz no a na tom ovulačnom teste jak som si robila v pondelok su tam 3 čiarky testovacia je silna tlusta barva pri nej je jedna / a pri nej ešte jedna ta controlna no a dnes je 5 den a je pozotivna ovulka stale testovacia silna než ta controlna ja už nechapem 5 dnííí musim dat fotky abys vydela 🙂

siss_sz
17. apr 2012

@deniska2 no skus.... aj ten tehu ked si urobis aj s tym duchom...
ked nebudes tehu, tak nejaka hormonalna porucha este moze bt, urcite to nie je normalne, si myslim...
takze ak nechces takto stale testovat a vahat, tak sa aj objednaj... 😉

blondy12
18. apr 2012

ahojte baby mozem byt tehotna alebo mi to iba meska?17.3 som dobrala 28tabletku antikoncepcie a UZ SOM si nekupila kedze uz mi nerobia dobre...citim sa pri nich strasne a samozrejme sme s manzelom spali no dva krat niekedy zaciatkom aprila sme sa pozabudli 🙂...no a teraz je 18.4 a menstruacia nikde ale 2 testy negativne ani duch...lenze pocas velkej noci sme boli v egypte jednak velka zmena teploty a lietanie....fakt neviem nijake zvlastne pocity nemam

katren
18. apr 2012

@blondy12 skus este o 2 dni....a ked nic, tak k dr. a ten ti bude vediet najlepsie povedat 😉

happyday1
18. apr 2012

ahoj ked nevies ci si tehotna a nechces babo tak zi mala ist do lekarne a kupit si 1tabletku vola s ze eskapela alebo tak dako. aj ja som ju uzila ale musis ju do 72 hodin. stoji sice 20 eury ale co uz ked si a nechces.

micak
18. apr 2012

Je mozne, ze tehu test ukazuje silnejsiu ciarku vzdy poobede nez rano ?

garzonka
18. apr 2012

@micak Hladina HCG stale stupa, takze mozne to je.....rano moze byt slabsie a poobede o cosi silnejsie a dalsie rano zase o cosi silnejsie atd

micak
18. apr 2012

@garzonka no jasne to by bolo fajn, lenze predvcerom som si nasla jemnu ciarku poobede, vcera rano nic alebo len veeelmi slabu a poobede zase silnejsiu nez den predtym..rozumies mi ? 🙂

garzonka
18. apr 2012

@micak Rozumiem, hm, tak podstane je asi to ze to silnie...ono aj tie testy mozu mat roznu citlivost....skus testovat dalej

siss_sz
19. apr 2012

@deniska2 no co nove?

deniska2
20. apr 2012

@siss_sz ahojky no neviem zatial nič čakam a čakam potom si urobim testy ale dam ti vediet určite tak dufam že sa zadarilo 😉

yokralovnayo
22. apr 2012

kočky ja som dnes 26 DC... inak mavam 28-29 denny cyklus ... ale posledne 2 rana mi bolo dost zle.. nezvracala som, ale keby som sa hned - o pol 5 ako som vstávala k malej nenajedla, asi by som to neprežila 😝 trochu ma napínalo..
myslíte že možem byt tehu? že by sa príznaky objavili tak skoro???
@garzonka
@micak
@siss_sz

siss_sz
22. apr 2012

@yokralovnayo moze byt... ja som si spravila test a akoby "hned na druhy den" mi bolo zle..tak moze byt ze tebe je dva dni pred...
ale tak.skus vydrzat este 😉 nech zbytocne netestujes...

yokralovnayo
22. apr 2012

@siss_sz vydžím ešte do 29 DC 😀 stále na to myslím... nemožem sa dočkat odpovede 😅 s mm sme sa chránili, ale nie od začiatku styku... 😝 ale mávam strašné návaly tepla - tiež 2-3 dni... myslíš že to je tiež príznak??? zostane mi úplne horúco -ako v saune... aj dnes ale 2- 3 krat.... mm že tu nieje teplo, tak som pootvárala všetky okná, prešlo to .. potom mi zas bola zima... 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre