Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

dianka3
29. mar 2011

@katkarv ja som zas cakal mrchu marne.Nemysli ani na to kedy ma prist mrcha,a ked ti mozem este nieo poradit ked vies kedy mas ovulacne dni tak sa par dni pred tym nemilujte a okolo toho 12 dna majte sex,spermie prezivaju 4 dni v tele zeny.Lebo ked sa milujete kazdy den abo kazdy druhy tak spermie su oslabene a nemaju taku zivotaschopnoct.Ja som teraz takto otehotnela,nemilovali sme sa asi tyzden a tak na 12 den sme sa a to som sa pomylila ,myslela som si ze uz mam po plodnych dnoch ale naopak a ostala som tehu.Skus aj toto moja,drzim palceky 🙂
a kedy to teraz ti vychadzaju plodne dni?

dianka3
29. mar 2011

@katkarv no takto prvu som porodila v 24 tt lebo som mala taku ,,super,, gyndu co ma zanedbavala,ani mi nebrala kultivacku ked som povedala ze ma dole pali alebo mam vytoky, a mam j dvojrohu maternicu a tak som asi kolki infekcii porodila tak skoro.Potom som porodila v 19 tt ,ale mrtveho chlapceka 😔 neviem preo naraz som dostala silne krce a bolo...
A potom aj v 9 tt missed abort. No a preco som porodila v 36tt? lebo mam asi slaby krcok a zacala som sa otvarat.A teraz pri najmensom som dostala uz v 33 tt kontrakcie a bola som otvorena na 3,5 cm,ale nastastie som este 3 tyzdne vydrzala a porodila zaciatkom 36tt. Mam slaby krcok, a preto sa bojim ze aj toto tak dopadne co mam robit? prosim pord mi,mam ist na potrat? moj krcok je slaby a nevydri to a uz nehcem predasne porodit skor ako pred 36 tt ☹

dianka3
29. mar 2011

@drobik1 nie to prve sa mi narodilo dievcatko,vola sa Sofia a nie ,nie je zdrava ☹ nasedkom predcasneho porodu ostala postihnuta.Narodila sa v 24 tt s vahou 540g. A dr nam vraveli aj ked prezije bude taka a mali prvdu.ma detsku mozgovu obrnu.Ma 4 rokya nevie chodit,ani rozpravat a stale ma plienky,rozumovo na tom je horsie ako Adrianko ktory ma 1,10 mesiacov

jajuuus
29. mar 2011

@dianka3 keď si už nechcela dieťa, prečo sa nejakým spôsobom nechránite??? 🙄

katkarv
29. mar 2011

@dianka3 teraz ked vedia ze mas slaby krcok tak by ti ho mohli zasit.nechapem ty si teraz tehotna?

kejka22
29. mar 2011

@lucka.lucy jee to som si spomenula ja som mala bába aj doktorom potvrdene a v tretom mesiaci začiatko stale test negativny robili sme si asi 6 testov a iba jeden bol pozitívny aj to si pomaly lupou čiarku hladala čiže šup k lekárovi 😉

denisa87
29. mar 2011

@kejka22 jej aj take sa stava ako bolo u vas?mne skoro tyzden meska mrcha,trosku ma pobolieva v podbrušku,uz som si spravila 4 testy a iba na jednom je slabulinka ciarka,ostatne su negatívne :(

kejka22
29. mar 2011

veru mi sem sa aj s doktorom smiali ale mne aj pri prvých dvoch detoch testy nejak nechcely riadne ukázat vravím v tretom mesiaci som si robila ešte test čo sme našli a ani ten no stat sa môže hočo mi sme mali plánované tehu každe tak sme mali testy doma nakupene či sa podarí či nie 😉 😅

drobik1
29. mar 2011

@dianka3 jeej tak to musi byt hrozne..fakt ti nezavidim.. ☹ ale ty si zase tehu ci ako?no my mame dve deti..maly ma problemy od malicka s oblickou a sme sledovany..ta rastie a jeho to vraj tlaci tak som z toho na nervy..ale ked sme boli v decembri na kontrole tak uz to bolo vraj lepsie..teraz mame prist ke dsa odnaucime od plienok uplne.. 🙂 a ja neviem na tvojom mieste by som sa tiez asi nevedela rozhodnut ci ist alebo neist na potrat.. ☹ ale tak neda sa ti dako pomoct a ze by si si to nechala??

katkarv
29. mar 2011

@drobik1 veru ma to ta dianka3 tazke,dve malicke deti a este aj Sofinka.Tiez neviem ako by som sa rozhodla ale urcite by som sa skor chranila.Asi kazda mame svoj kriz riadny.Ked citam ze vy tiez z oblickou mate problemy.My detsku mozgovu obrnu u dcery,nastastie slabsiu formu a syn mi na jedno usko vobec nepocuje a ani nevieme zistit ci od narodenia alebo od infekcie.

drobik1
29. mar 2011

@katkarv no tak to hej tazke to veru ma..a riadne neviem si to predstavit. 😝 no a kedze sa jej tak dari tak by sa asi mala chranit.. 🙂

katkarv
29. mar 2011

@drobik1 ale este stale nevieme ci sme ju dobre pochopili ci je tehotna.

drobik1
29. mar 2011

@katkarv boze tak to asi fakt kazdy mame svoj osud iny.. ☹ asi si nevyberieme 😒 ale tak lubime ich aj take ake su no nie??hm no ty to mas tiez asi zlozte..najprv dcerka ti odisla,potom mozgova obrna a este aj syn nepocuje..no comment 😉 a z akej infekcie to ma??

drobik1
29. mar 2011

@katkarv no ja si myslim ze z toho co pisala tak podla vsetkeho asi je.. 🙂

katkarv
29. mar 2011

@drobik1 mal 5r ked som mu chcela nieco posepkat a on mi nastavil druhe usko vraj na to druhe nepocuje,tak snim siel otec k lekarke,ja som sla do prace a on mu dal suhlas prepichnut bubienok a odvtedy nepocuje ale lekary mi tvrdia ze to mohol mat od narodenia lebo vraj dieta okolo 5r zacina vnimat ze pocuje len na jedno usko.Chceli mu dat strojcek ale taky co je na skrutku v hlave a to nechcel ani on ani ja.Ved veda ide dopredu snad o par rokov nieco vynajdu.

drobik1
29. mar 2011

@katkarv no tak to sme este my na tom celkom dobre aj ked sa trapime ☹ ale taketo pripady nas nastastie zatial obchadzaju.. 🙂 a to preco mu praskli bubienok?aj si mu nieco zato povedala?myslim muzovi?

katkarv
29. mar 2011

@drobik1 ze tam mal zapal ale to sa dalo aj preliecit ako som sa potom dozvedela a nemuseli prepichovat.Ja mu to v zivote neodpustim.

drobik1
29. mar 2011

@katkarv no ved jasne..vsetko sa da preliecit a potom az nejako inak riesit. 🙂 to si asi dobre sparavila ze mu neodpustis..tiez by som to asi urobila a odisla..

katkarv
29. mar 2011

@drobik1 buduci tyzden mam ovu tak sa musim nejak zamestnat hlavne potom lebo mi sibne.To sa neda na to nemysliet,esteze mam zahradku tak sa tam zavrtam 😀

dianka3
29. mar 2011

@drobik1 uff,to teda ano moja,nie je ja ale kazda z nas to ma tazke ale v inej podobe ☹
Praveze,asi to uz nedokazem a navyse manzel vravi ze by sa somnou rozviedol keby som ho dala prec.Len ja newiem i to uz zvladnem,som vycerpana.Ale moc pekne ti dakujem za radu si zlata 🙂 bodaj by aj v tebe brusku zacal pucik maly rast 😵 prajem a zelam ti to

dianka3
29. mar 2011

@katkarv ved prave,akurat som mala zacat antikoncepciu zacat uzivat zaciatkom marca kedy som mala ocakavat mrchu a nic.Davala som si pozor no nepomohlo to

katkarv
29. mar 2011

@dianka3 asi ste nedavali az taky pozor 😝

lindana
29. mar 2011

Ahojte kocky. Mam 27 dnovy cyklus, posledna MS bola 5.3., cize v piatok by som mala dostat. Pocas ovu sme spasovali a teraz zacinam pocitovat dosledky 🙂 Teda aspon si myslim, vyvedte ma z miery, lebo mozno je naozaj skoro na nejake priznaky... Uz asi 4.den ma pobolieva podbrusko, take krce, nic strasne, v podstate podobne menstruacnym. Mam divnu chut v ustach, hlavne teda rano, som straaasne unavena, ale rano sa zobudzam skoro, aj ked niesom zrovna ranne vtaca a este sa aj posuval cas. Jo a chodim vela cikat 😅 Vcera vecer som zacala spinit, par kvapiek na toaletaku, aj dnes som trocha nasla. Testik som nerobila, myslite, ze uz nieco moze byt vidno? Nechcem to unahlit, ani sa zbytocne tesit, kedze mi este nic nemeska a to spinenie asi nevesti nic dobre 😔 V stvrtok idem na gyndu na prehliadku, myslite, ze by nieco mohlo byt vidno?

leleh
29. mar 2011

ahoj lindana, mam podobnu dilemu. Moja posledna ms bola 4.3 a mam 30 dnovy cyklus (ms by mala dojst v nedelu), no ale mali sme prerusovanu suloz ai kazdy den pred, pocas aj po ovulacii 😅 a teraz ma uz treti den pobolieva podbruzko co ma predtym nezvyklo.Vec je taka ze som mala missed a nasledne kyret na Silvestra a chceli sme este jeden mesiac pockat preistotu a teraz som v neistote ci mozem byt tehu alebo nie

jana776
29. mar 2011

ahojte @leleh a @lindana, som na tom podobne ako vy 🙂 , posledna ms bola 5.3., cyklus mam 28 dni, takze v sobotu ocakavam, teda dufam ze nepride 🙂 . Aj mne sa zda ze sa citim divne, vsetko mi zvlastne chuti a citim take pnutie v prsiach. Rano som si robila test, ale nevidno nic, hadam je este skoro... Myslim ze este musime par dni vydrzat, mozno ani gynekolog este nic neuvidi. Ale potesilo ma ze nie som sama 😀 aj ked som asi prva s dvomi testami za sebou 😅

lindana
29. mar 2011

Podla jednej stranky to spinenie moze byt uhniezdovanie (alebo PMS?) ale v tom pripade asi ziadne HCG este nebude, ak to zacalo len vcera, ze?
leleh: clovek mieni, pan boh meni, ci ako to je 😀 Verim, ze vsetko bude fajn 😉

lindana
29. mar 2011

@jana776 tak to sme sa teda stretli 🙂 mozno sa aj stretneme - v decembrovcatach 2011 😀

leleh
29. mar 2011

baby fajn ze sme sa tu stretli 🙂 Pri mojom prvom tehu som vedela ze som v tom aj bez testu lebo strasne ma boleli az stipali bradavky a cudne som sa citila- test to uz len potvrdil na 32 DC Snazili sme sa pol roka pri prvom, takze pravdepodobnost ze by som teraz bola je mala kedze to bola "len" prerusovana suloz a priatel vravi ze si daval pozor tak neviem. Ale drzim nam vsetkym palce baby 😀

dianka3
29. mar 2011

@katkarv ale sak som si aj kupila tu tabletu po,tu nudzovu antikoncepciu a nezabrala,zbytocne som vycapila 22e. 😒
Ale tak nezabudni co som ti napisala, tyzden pred ovulackou nemajte styk a na ten 1ľ den chodte nato ,uvydis tentokrat to vyde 😉 drzim palceky moja

drobik1
30. mar 2011

@dianka3 hm tak to hej kazda ma nieco..ale treba sa stym naucit zit..no tak to ti nezavidim to uz fakt teraz cakas 4 dieta??fiiha no teda a mozem sa spytat kolko mas rokov?no ja by som si to uz asi nedala vziat.. 🙂 ale je to na tebe fakt..a v ktorom si tyzdni??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre