Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sibalka21
26. dec 2014

@zuzana256 no tak sa necuduj ze nies tehu ked beries antikoncepciu. A pokial chcete babo a povedala si to doktorovi nemohol ti dat antiku. Ved to by mal vedet. A aj ty.

butterfly333
26. dec 2014

@zuzana256 a ms prišla?

sibalka21
26. dec 2014

@butterfly333 no myslim ze pokial sa zena rok a pol snazi o babo a pritom bere antiku a cuduje sa preco sa nedari asi by babo este nemalo byt 🙂

butterfly333
26. dec 2014

@sibalka21 ved to a pri beaní antik sa to ani nepodarí otehotniet. No prvy krok bude ak ju vysadí. Ale potom načo jej ju gyn predpisoval ked chce bábo.to len na upravu cyklu?To sa da aj inak.

veronikax
26. dec 2014

By som chcela vediet...kolko ma rokov....

problem911
27. dec 2014

Ahojjte. Mam problem. Meska mi to uz viac ako tyzden a na internete citam rozne veci, uz neviem co si mam mysliet. Po par dnoch meskania som si robila test a bol negativny. Pred tyzdnom mi opuchli prsia a dodnes su take citlive. Par dni pocitujem take jemne bolesti akoby som to kazdu chvilu mohla dostat a potom behom dna to prejde. Niekedy sa to objavinvecer ale najma rano. Tie bolesti budu o chvilu tyzden a stale to akosi nemozem dostat. Mala som aj nechraneny pohl styk s priatelom, ale bez konca. Co myslite, tehotenstvo alrbo skor nejaky zapal? Mne to kedysi zvyklo meskat, no ked prisla bolest, na druhy den som to dostala. Su take predmenstriCne bolesti tiez priznakmi tehotenstva, ci prave ho vylucuju? Dakujem za rady. 😒

veronikax
27. dec 2014

@problem911 skus si este raz urobit test...a ked bude negativny...tak odporucam ist ku Dr. On ti povie skor co sa deje ...a vyluci dohady 🙂 moze to byt aj tehu...nemusi...moze to byt aj cysta....a nemusi 🙂) a mozno ti to len meska ;) a pride neskor 🙂

sibalka21
27. dec 2014

@problem911 no pokial bol sex bez konca je tam mala pravdepodobnost tehotenstva ale chod preistotu k doktorovi moze to byt hocico. Pokial bude dalsi test negativny tak si daj preistotu vziat krv. Vela stastia

problem911
27. dec 2014

Inak tie bolesti su take typicke ako pred M, ale jemnejsie a stale nic. Myslite, ze ak je zena tehotna, moze mat take typicke menstruacne(predmenstruacne) krce? Ak nie, tak to bude skor ten zapal alebo cysta zrejme...

problem911
27. dec 2014

Tak dnes dalsi test vysiel ako negativny. Citim sa trochu "slaba", stracam chut do jedla ( a to su vianoce, plna chladnicka) 😒

sibalka21
27. dec 2014

@problem911 no pokial ti to uz tolko meska a je stale negativny tak to asi nebude tehotenstvo. Uz by bola aspon slaba ciarka. Tak jedine dr. ti povie co sa deje 🙂 Vela stastia 🙂

veronikax
27. dec 2014

@problem911 ties odporucam k Dr. Nechutenstvo byva v neskorsich tyzdnoch 🙂 skor asi len psychyka pracuje ;) kedze mas test po takom dlhom meskani negativny ;)

zuzana256
27. dec 2014

@butterfly333 prisla o 4 dni neskor ako mal hned dva dni po tabletkach mala prist

zuzana256
27. dec 2014

ahojte opytam sa vas je nieco aj pre muzov pre dobru kvalitu spermii dakujem priatel by chcel vediet ci aj oni nieco take uzivaju a ci sa to da kupit dakujem moc

9723
27. dec 2014

Ahojte viete aka som stastna ze mam chlapceka ked dakto je z Bratislavi ta sa mozme stretnut

sibalka21
27. dec 2014

@9723 opytam sa znova v ktorom si tyzdni? Lebo az od 5 mesiaca vies pohlavie a ty podla terminu ani nie si este tehotna :D

veronikax
27. dec 2014

@9723 nemas pokoja???

simonkazga
28. dec 2014

@sibalka21 @veronikax ale baby, vôbec ju neriešte. Zrejme sa niekto veľmi nudí, lebo ak toto je zdravá, zrelá žena tak ja som vrtuľník. Je "tahotná", aj keď nevie čo je "tahotenský" test a kde sa kupuje. Nevie v ktorom je týždni, ale vrámci prvej poradne jej doktor povedal, že je to chlapec. No comment.

veronikax
28. dec 2014

@simonkazga 🙂))))) by bola skoda...keby bol z teba vrtulnik 🙂))) tak tak...mas pravdu ;)

ladynaamah
28. dec 2014

@zuzana256 odporucaju vitamin E, ja toho mojho pravidelne dopujem. Uz si aj zvykol a ked mu dojde blister pride si vypytat ;)

wejti
28. dec 2014

Ahoj, ahoj 😊 No tak po dlhejbdobe opäť tu s veľkou nádejou. MS som mala dostat včera ale na štedrý deň sme si s priateľom povedali, že skúsime a taktiež aj obďeň. Viem že to je len pár dní pred očakvanou MS ale verím, že predsa len tie Vianočné zázraky sú. Ovulku som nesledovala, lebo nejako cielene neplánujeme...
Včera ma chytila bolesť krížov a asi 2 krát po pár minút pichanie take jemné štipkanie v podbrušku, potom to prešlo, a nafúknuté bruško. Buď som už úplne paranoidná, alebo sa naozaj niečo deje. Veľmi by ma to potešilo 😊

saskaaninka
28. dec 2014

Ahojte maminky. Mam 18r. A mam yz jedno dietatko dcerku 2 rocnu. Chcem a mam na vas maminy otazocku brala som pred dvomi mesiacmi antiku no dobrala som ju ale pocas antiky som mala s priatelom nechraneny sex a aj po uziti antiky a menzes mi meska uz pomaly 2 mesiace aj ked som pred dvomi mesiacmi mala menzes 3 krat do mesiaca. Myslite ze som opet v tom ? Dakujem za kazdu odpoved 🙂

somjankad
28. dec 2014

@saskaaninka kup si test a uvidis

veronikax
28. dec 2014

@saskaaninka ahoj 🙂 za 2 mesiace si si este neurobila test? Ci ano? 🙂 aj z antiky tomozes mat take rozhadzane :/ cista chemia robi svoje :/

saskaaninka
28. dec 2014

@veronikax nerobila som si este zatial test lebo som najskor myslela ze ci mi to nemeska s tej antiky 😖 bola som u gyn.na kontrolu tak mi povedal ze tam zatial nic nevidi ..rozmyslam ze zajtra skusim si urobit tehu test a uvidim kde je pravda :/

veronikax
28. dec 2014

@saskaaninka a co ti povedal Dr. na to..ze ti to meska uz 2 mesiace?? Ak to mas z HAK ...tak by som sa na nu vysr.... ;/

saskaaninka
28. dec 2014

Tak Dr.mi povedal ze ked mi to meskanie bude aj nadalej pretrvavat tak mam prist opet na kontrolu a od tamtej kontroly uz ubehlo 2 tyzdbe a stale ich nemam :( neviem teraz ci si mam najskor kupit tehu test alebo rovno ist za gyn. :/

saskaaninka
28. dec 2014

@veronikaxtak Dr.mi povedal ze ked mi to meskanie bude aj nadalej pretrvavat tak mam prist opet na kontrolu a od tamtej kontroly uz ubehlo 2 tyzdbe a stale ich nemam :( neviem teraz ci si mam najskor kupit tehu test alebo rovno ist za gyn.

zuzana256
28. dec 2014

@ladynaamah a co to yziva ako sa ten vitamin e vola v blistri

gabikamicka
28. dec 2014

@zuzana256 ahoj ''MACA

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre