Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

deniska2
7. máj 2012

@laurica123 dakujem a tešim sa veeeeeeeeeeeelmi 😀

laurica123
8. máj 2012

@deniska2 no apresne vtedy okolo 14.4 15.4 si mohla otehotniet podla ovulacie ak mas 28 dnovy pravidelny cyklus 🙂 🙂 ..tak sa s tebou tesim lebo viem ake je to krasne mat babo 🙂 uzivaj si to 🙂

leeerinka
8. máj 2012

@anulik12 Tak takto to vypadá po dnešním testování. Jinak jsem byla nakupovat a u pultu s uzeninama jsem měla co dělat, abych se nepozvracela, tak myslím, že je to jasný 🙂

anulik12
8. máj 2012

@leeerinka joj ako dobre som sa zasmiala,ze koooolko testikov 😀 😀 krasne // ciarky 🙂 blahozelam,tesim sa s tebou.je to jasne si tehotna 🙂 ja mäso vobec nejem,a este co vsetko bude smrdiet 😀

leeerinka
8. máj 2012

@anulik12 já se toho právě hrozně děsím, mám dost citlivý čich, tak jestli se mi to v těhotenství ještě znásobí, tak se budu muset zavřít někam a vůbec nečichat 🙂

anulik12
8. máj 2012

@leeerinka neboj,možno nebudeš mať problemy s voňami..mne až tak vela veci nesmrdi 🙂.kedy sa chysáš k dr.?

leeerinka
8. máj 2012

@anulik12 chtěla bych jít ve čtvrtek, ale nevím, jestli mě tak rychle vezmou. Zítra je tam jen sestřička a bere krev, tak jí zavolám a zkusím se na čtvrtek někam vmáčknout. Chtěla bych to mít potvrzené do víkendu a překvapit maminku na den matek 🙂

anulik12
8. máj 2012

@leeerinka to by bol pre mamku určite krásny darček 🙂 snad ti to do víkendu potvrdia 😉

sofinka333
8. máj 2012

ahojte, chcela by som sa opytat, ci existuje nejaky sposob zistit ci som tehotna hned po oplodneni... cca po 5 dnoch? testy vraj ukazu az po 2-3 tyzdnoch. Mam zvlastny pocit, je mi po kazdom jedle nevolno a mam mierne bolesti v podbrusku ako keby som mala dostat kramy. Som velmi nedockava a zvedava. dakujem

deniska2
8. máj 2012

@laurica123 ja si to uživam velmi je to teraz take neuveritelne premna že som tehotna 😀 šokk ale to su tie hormony citim sa taka ina a čudna ale to vraj prejde v 3 mesiaci bude všetko dobre !! tak dufam a cyklus mam 28,30, ja si myslim že som mohla toho 14.5.alebo 15. 😀 😀 otehotniet

katren
8. máj 2012

@sofinka333 asi u dr. z odberov a sledovat HCG....ine ma nenapada 😅

wikicinka
9. máj 2012

ahojte baby chcela by som sa vas opytat ze kedy sa u vas prvy krat objavil hnedy vytok a ste boli tehotne? myslim hned na zaciatku ...lebo ja mam hnedy vytok ale nemam este MS ale ani ma neboli v podbrusku ..inak vzdy ma bolelo ked som mala dostat MS .. ake mate stymto skusenosti? dakujem za odpovede 🙂

leeerinka
10. máj 2012

@anulik12 tak se mi zatím nedaří se dr dovolat, asi mají opravdu dovolenou nebo co. Bohužel nemá webové stránky, tak to nemůžu zjistit jinak než telefonicky.

Jinak jsem se chtěla zeptat na názor, jestli co si holky myslíte: jsem OSVČ - pracuju v soukromé školce a jako masérka. Provoz školky bohužel končí a já dostala nabídku z dětského koutku. Nevadí jim, že jsem těhotná, ale já nevím, jestli to nevadí mě. Je to práce na 12-ti hodinové směny - vždy tři dny práce a pak tři dny volno. Bude to ale určitě náročné, navíc ty děti tam musíš občas zvednout a tak...a moje práce masérky, o tom taky přemýšlím. Kromě toho, že pracuju jako mobilní masér (vozím si skládací lehátko o váze cca 13 kg - což je mi jasné, že je problém), tak nevím, jestli není špatné samotné masírování.
Díky moc za názory, peníze budeme potřebovat, manžel je taky osvč a v současné době na tom není se zakázkama nejlíp...ale dítě je samozřejmě důležitější než peníze...

moischaaa
10. máj 2012

Baby akoze MS stale nikde vecer som robila test negativny ale je mi zle ... Na vracanie zo vsetkeho,zajtra rano idem k doktorke tak neviem co si mam mysliet ,teplota sa stale drzi hore...meska mi uz cca 10den

laurica123
10. máj 2012

@deniska2 no ved ano tak nejako toho 14 .4 15.4 vies ale to moze byt aj nemusi 🙂 🙂 nooo ja viem ako sa citis 😀 😀 aj ja som to prezivala taky zvlasny stastny pocit 🙂 ale to je krasne tak sa drzkaj a obcas daj vediet ako ti to ide 🙂 🙂

laurica123
10. máj 2012

@wikicinka ahoj no ja som to mala v ten den ked som mala dostat ms ale len velmi malo..

anulik12
10. máj 2012

@leeerinka ahoj,tak skoda,ze to este nemas potvrdene,ale ci neskor sa k dr.dostanes tym viac uvidis na ultrazvuku 🙂 a co sa tyka prace,tak ja som od zaciatku tehotenstva na PN,prave koli tomu,aby som nic tazke v praci nemusela dvihat a sa stresovat,uvidis ako sa budes citit,ci ta nebudu trapit nevolnosti a ci nebudes velmi unavena.asi tak by som si poradila.

anlady
10. máj 2012

Ahojte kočky,môžem sa k vám pridať? potrebovala by som poznať váš názor 😕

anulik12
10. máj 2012

@moischaaa držím palce zajtra u dr. nech ti povie šťastnu správu aj napriek neg.tehu testu.daj vediet,čo bolo u doktorky.drž sa 🙂

leeerinka
10. máj 2012

@anlady ahoj, já jsem tu taky nová 🙂 jasně, ptej se 🙂 víc hlav víc ví...

leeerinka
10. máj 2012

@anulik12 Tak dnes se mi podařilo se dovolat a rovnou jsem tam jela. Dokonce jsem ani nemusela čekat dlouho, což je u mého dr. opravdu zázrak...a další zázrak mám potvrzený 🙂 6-7tt, mrňous je jeden, srdíčko tluče,od hlavičky po zadeček 9,7mm. Přikládám "fotoromán" aneb jak to všechno bylo - první obrázek už znáte, ostatní jsou z dneška...dostala jsem kytičku a pak jsme si dali s manželem krásnou procházku kolem brněnské přehrady, zakončenou vynikajícím obědem v rybářské baště (ryby musíme baštit 🙂)

anulik12
10. máj 2012

@leeerinka GRATULUJEM mamička 😀 😀 😀 teším sa 😉 tak to si už aj pekne daleko a srdiečko už potvrdene užásne 🙂 papaj všetko čo ti chuti 🙂 . berieš aj vitamíny?

leeerinka
10. máj 2012

@anulik12 zatím jsem brala jen kyselinu listovou. Dneska jsem dostala asi tunu doporučujících letáků a zatím v tom docela tápu :( zatím koupím asi mamavit...co bereš ty?

anulik12
10. máj 2012

@leeerinka ja som brala kys.listovu ako ty cely prvy trimester a calibrum babyplan -to je na 1.trimester.teraz beriem calibrum mami ten by som mala brat az do konca.som s nimi spokojna.vela dievcat ich tiez berie

leeerinka
10. máj 2012

@anulik12 já se v tom právě nevyznám, jestli calibrum nebo mamavit...no pročtu si o tom něco a uvidím 🙂

anulik12
10. máj 2012

@leeerinka oni asi budu mat dost podobne zlozenie.urcite nieje medzi nimi velky rozdiel.pozeram,ze uz aj tremin porodu vypocitany 😀 uz ta trapia nevolnosti,alebo sa citis dobre?

leeerinka
10. máj 2012

@anulik12 termín je spíš předběžný, 29.jdu na krev a další kontrolu, dostanu průkazku a termín porodu...nevolnosti mám od víkendu, ale spíš slabší, jen je mi tak trošku šoufl...akorát včera jsem zvracela, o půl 11 v noci, takže to, že se nevolnosti vyskytují ráno, je opravdu přehnané 🙂

anulik12
10. máj 2012

@leeerinka hi,hi no ranne nevolnosti by som to ani ja nemohla nazvat 😀 .kedze u mna boli celodenne a pekne az do 12tt teraz uz len obcas.vracala som len obcas. mozno budes patrit k tym stastnym co netrpia silnymi nevolnostami 🙂 mne sa uz termin 3 krat zmenil 😉

leeerinka
10. máj 2012

@anulik12 zatím to mám tak, že se ráno probudím a mám pocit, že mě bolí žaludek z hladu, tak se najím, pak je mě chvíli šoufl a tak to jde vždy kolem jídla...ale není to nic hroznýho...snad už to ani nepřijde 🙂

anulik12
10. máj 2012

@leeerinka prajem ti aby strasne nevolnosti ani neprislo,aj ked este to moze prist 😒 ale väcsinou naozaj po 12tt zmiznu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre