Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzadu
16. máj 2013

ahoj holky velká porada - dnes na uz podle mě 22dpo tzn 3 týden od dne oplodnění, dle mudr a dne menstr 5týden není nic vidět, příznaky mám pořád stejné, nevolnosti, migrény, velká svědící se striemi a žílemi prsa, unava, vzal mi krev ale ta bude až v pondělí, povídal, že dokud to nebude vidět v dělozeza týden tak mám počítat i s mimoděl. těhu nebo zaniklé těhu. máte někdo zkušenosti zda je to ok nic v tuto dobu nevidět. díky

monicka79
16. máj 2013

mne to tiež takto vychadzalo, že test pozitívny, ale doktor nič nevidel. Podľa menstruacie už to malo byt vidieť, tiež mi povedal aby som prišla o týžden lebo to môže byť mimomaternicove, ale o týžden už bilo srdiečko, takže som len asi mala posunutu ovulaciu. Aj som potom prenašala, lebo termin mi dali podla menštruacie samozrejme a malo to byť podla ovulacie neskor, takže počkaj a budeš to mať možno ako ja, prajem ti aby to tak bolo 🙂

iva04
17. máj 2013

Tak dnes meska 3 den a ranny testik ukazal slaboruzovu ciarocku.mam tam // 🙂 uz len pohodu a skusime v pondelok 🙂

elenita
17. máj 2013

@zuzadu Mne pri dvojičkách vychádzal pozitívny test až po 2 týždňoch meškania, na uzv nebolo vidno nič. O pár dní na to som skončila na pohotovosti s bolesťami, bol tam mladý dr., zahlásil, že nič nevidí, "asi potrat". Plakala som strašne, ale nechcela som sa dať vyčistiť, že radšej počkám na primára. Medzitým mi robili testy z moču, tie boli stále silne pozitívne. Ja som nemala žiadne príznaky, okrem bolestí ako menštruačných, tie sa však stupňovali. Na ďaší deň okolo obeda mi primár spravil uzv a čuduj sa svete, videl bublinku. Tam, kde mala byť. A o pár dní, pred odchodom domov, keď robil kontrolný uzv, už videl bublinky dve 😵 Vtedy mi to podľa uzv stanovili na 5tt. Takže tiež to tak vychádza, ako keby som ovulovala už pomaly vtedy, keď som mala dostať menzes. Ale pri tom som si bola istá, že ovulka prebehla uprostred cyklu....Ale podstatné je, že to dobre dopadlo 😉 Pokiaľ nemáš bolesti, vydrž ešte a držím palce, aby sa to na dobré obrátilo 😉

zuzadu
17. máj 2013

ahíoj děvčata díky zža podporu, já byla dnes tak nahlodaná jít na krevní testy sama a ne čekat až na na ty doktorovi na pondělí, ale nakonec jsem odolala, ale koupila jsem si test, přijela ted z města a z hrozně malinkatýho množství moči jsem ho udělala, a světe div se do 20 sekund // krásný, velký. takže jsem opět pookřálla, protže aspon vím, že se něco děje i když doktor nic ještě nevidí. doted jsem na // na testu musela třeba 5 min počkat a pak se slabě vybarvily, a ted uplně zírám jaký to byl fofr, věřím že je vše a bude vše vpořádku. zase se ozvu, držím všem pěstičky a přeju krásný sluníčkový výkend...... 😎

emma83
17. máj 2013

Ahojte, chcela by som sa vas opytat nieco, comu ja sama dobre nerozumiem....
posledna MS 29.4. Snazenie 10.5. . Dnes slabe spinenie (slabo cervene + slabo hnede), mozete mi prosim vas povedat co to moze znamenat? Moze to byt uhniezdenie, alebo? Mate niekto s tym skusenost? Velmi by som sa potesila babatku, snazime sa 3.mesiac..
dakujem vam za vase odpovede...

emma83
17. máj 2013

MS by mala (no nemusela ) prist 24.5.

darazv
17. máj 2013

@emma83 ahojky ty mavas menzes 24-25DC? no vyzera to nadejne može sa jednat o uhniezdenie embryjka držim palce!!!

iva04
17. máj 2013

@emma83 ahoj moze byt uhniezdenie. Mne vychadzala ovulka na 4.5 ale 4 uz bolo uhniezdovanie podla tebou opis.priznakov. 🙂 drzim palceky

marketa8888
17. máj 2013

Ahoj holky,
zajímalo by mě jestli některá nemáte podobný problém? Beru utrogeestan 21.-25. den cyklu, dnes jsem 25.DC, menstruaci mam 29 DC a dnes jsem rano začala špinit, kolem oběda trochu krvaceni a teď zase špinění? Může jít o uhnizďování když jsem ještě nedobrala utrogestan, čeká mě ještě jeden večer. Jsem 10 DPO. Moc děkuji za odpověď.

darazv
17. máj 2013

@marketa8888 ahojky jasne ze može to byt uhniezdovanie a utrogestan je urcení na udrženie miminka 😉 skus testik

livocka21
17. máj 2013

@marketa8888 moze to byt uhniezdovanie, no ja by som pockala do dna kedy ma prist menstruacia a tak robila test...drzim palce 🙂

marketa8888
17. máj 2013

děkuji, ještě pár dní počkám a určo zkusím jen nevím jestli je v pořádku v případě uhnizďování i sem tam krev. Každopádně to není jako obvyklé měsíčky.

terezka_77
17. máj 2013

ahojte, baby, dnes som 8DCpo ovulacii, snažilkujem, nejake priznaky nemam, ivba vselijake pichanie, ale to moze byt zo stimulacie vajecnikov, ale mam BT 37.5, nie je to akosi veĽa?

darazv
17. máj 2013

@terezka_77 ahojky a čím stimuluješ?može to byt posobene liekmi 😉

terezka_77
17. máj 2013

no clostilbegytom, prvý cyklus, a inofolic. Moze to byt z toho? Nie je to nejaký zápal?

darazv
17. máj 2013

@terezka_77 tak to sme na tom rovnako 😀 ja tiez prvy cyklus s clostilom od 3-7dc clostil a od 16-25dc utorš 🙂 takze samozrejme ze to može byt liekmi 😉 kolkí DC si?držim palce!!!

terezka_77
17. máj 2013

Ja som 21DC, mala som clostik len na skusku 5. -7dc a bolo tam velke vajko, tak dufam, ze prasklo. Pichanie bolo riadne pocas ovulky asi tri dni a teraz pokracuje a teplota vysla hore. Tak uvidim ci prode mrcha mrchata. Drzim nam palce"

darazv
17. máj 2013

@terezka_77 mala si jeden vajuch?a aky velky?pichli ti aj pregnyl?

terezka_77
17. máj 2013

ano jeden, mal 32 mm, pregnyl mi nepichli, ani mi to neskontroloval, či praskol, ale ja verím, že áno 🙂 lebo ma tak pichalo dva dni na tej strane, že MUSEL. 🙂 tak teaz čakám. jaj ale je to dlho. A ty, kolko vajicok sa ti spravilo, skontroloval ti to?

darazv
17. máj 2013

@terezka_77 fuuuha 32mm klobuk dole ja som mala na 12DC len dva 16-18mm a na 16DC bolest jak svina 😠 teraz som len 19DC a cyklus mavam 32dnový tak mam času a času...sranda dr tvrdil ze vajuch má vzdy prasknut pri cca 20-22mm a ty si mala taky velky pritom..

terezka_77
17. máj 2013

ano, tak ja dufam, ze z toho nebola cysta. DR. povedal, ze to dobre vyzera a ze je to ok, tak mu verim. A mozno som to zle pocula a mal 23 mm, kazdopadne, povedal mi ze je to velmi dobre a ze hned mam bezat domov sa snazit 🙂. Cyklus som aj ja mala dlhy, ale ten prvy po inofolicu bol 28 . Vydrzis sa netestovat az do konca cyklu? Mna uz mrle zeru, najradsej by som si urobila test hned, to cakanie ja hrozne. Ja este musim pockat tyzden.

terezka_77
17. máj 2013

A tebe kontroloval ci praskol, alebo ti pichali pregnyl na prasknutie?
@darazv

darazv
17. máj 2013

@terezka_77 asi si zle rozumela to je fakt vela 🙂 no ani sa ma nepytaj ja by som testikovala cim skor ale mam zle skusenosti lebo neraz som testovala uz cca tri dni pred mrchou a mala som duchy na teste a samozrejme som sa radovala ale prd z toho mrcha prisla 😠 takze ja budem testikovat az ked mrcha bude meskat..

terezka_77
17. máj 2013

ano mas pravdu, je to tak lepsie, usetri si clovek sklamanie. Ja mam zas taku skusenost, ze len co si urobim test tak pride mrcha. Asi ako sa clovek uvolni psychicky, tak sa hned nato spustí, takze mam 1 test doma, ale necham to tak a pockam az na meskanie. Cely tyzden som bola mimo roboty, tak som ani nemala co na robote, tak sxom len cakala, ale v pondelok uz idem do prace, tak snad budem na nieco ine mysliet, lebo som z toho na nervy a to neni dobre. papa, a drzim velice palce, nech sa nam v maji podari otehotniet a na Valentina rodime 🙂

darazv
17. máj 2013

@terezka_dakujem a hlavne daj vediet jak si dopadla držím palce!!! 🙂 a mas pravdu psychika hrá vela ,,preto treba zamestnat inde hlavu a zbytocne sa nekontrolovat 😉

ja1985
17. máj 2013

so mnou je to presne tak isto...jak mile si spravim test, mrcha na druhy den dojde...alebo este v ten den 😀

emma83
18. máj 2013

@darazv Pekne Ta pozdravujem, niekedy ano mavam taky menzes.. mala som take zvlastne pocity v podbrusku a celkovo, akoby sa malo zo mna spustit MS, stale utekam na wc, ci nahodou, ale nic, take tlaky mam. Dufam, ze mas pravdu a ze to bolo uhniezdenie, dal by Boh 🙂 den predtym ako som spinila som citila pichnutie, myslela som, ze mam ovu (ze druhy krat), aj brusko mam take nafuknute,prsia nebolia... nechcem sa sledovat, ale neujde mi pozornost, ze ma boli podbrusko a tak... uz som blazon z toho 🙂.. Beriem aj femibion 800 s kysl.listovou.
Dakujem ze si mi odpovedala 🙂

emma83
18. máj 2013

@iva04 Keby si mala pravdu, velmi by som sa babatku potesila, velmi 🙂

zuzadu
18. máj 2013

tak děvčata udělala jsem pokus s těhu testama, koupila testy různých značek a otestovala v 7 hod ráno z ranní moči a výsledek, některé negativní jiné slaboučce pozitivní, tak že bych byla na nervy jestli jsem těhu nebo ne, a potom v 13,30 hod ty samé nové testy a ejhle jiný čas, jiná hustota moči či co všechny jsou krásně v limitu pozitivní, takže pak babo rad, koukala jsem na to jak puk, máte vy nějaké zkušenosti v jakou denní hodinu vám testy fungují

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre