Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

luta13
12. júl 2016

@gabikamicka na tej prvej fotke teraz z tych troch, co si sem dala vidim + dusika...pockaj zopar dni a testuj znova, ale len rano...meska Ti uz MS, ci? A ten ruzovkavy vytok moze byt uhniezdovanie vajicka, ak si cca 10 dni po oplodneni myslim...🙂 Citis sa tehu? Mas ten vnutorny pocit, ze si?

gabikamicka
12. júl 2016

@luta13 uz mešká druhy den ... Najhoršie je ze sa bojim ze to skončilo zle lebo mam druhy den slabý ruzovy vytok dost husty a niekedy je aj mliečny biely ruzovy vyytok som mala pri potrate

luta13
12. júl 2016

@gabikamicka kup iny test a testuj rano...velmi Ti drzim palce, aby to bolo vsetko ako ma byt...Daj potom pripadne vediet...

modraslza
12. júl 2016

@gabikamicka ja vidim iba kanalik

modraslza
12. júl 2016

@gabikamicka negativ, i ja som mala tak isto na teste, tie modre testy su onicom

gabikamicka
12. júl 2016

@modraslza tento ma kanalik iba mínus

gabikamicka
12. júl 2016

@modraslza aj mne sa zdá ze su o ničom

morandia
13. júl 2016

ahojte, mam otazku, snazime sa o babatko , poslednu ovulaciu som mala pred 5 dnami , pocas ovulacie sme sa pokusali o babatko , vcera a dnes som si robila test ,kedze uz druhy den citim pichanie v podbrusku a vcera v praci pocas pichania som dost citila aj krize ´, test mi ukazal vysledok negativny , robila som test skoro ? moja otazka znie ,stalo sa vam ,ze vam test ukazal negativny vysledok a po napr, 1-2 tyzdnoch ,vam ukazal pozitivny ? lebo ja sa citim celkovo inak , to pichanie uz druhy den , bolest v krizoch , sem tam sa mi toci hlava , unava zatial ziadna , moze byt ,ze aj napriek tomu ,ze test ukazal negativny vysledok tehotna som , len mi to test nepotvrdil z nejakeho dovodu ?

maminikuska1993
13. júl 2016

Ahoj kočeny včera má tak boleli kríže ako pred mrchou A neprišla 🙂
Dnes som si robila testik a vyšlo mi toto:
Ďakujem krásne za odpovede aby som vedela na čom som 🙂 ..

morandia
13. júl 2016

@maminikuska1993 podla mna ano , pri prvom som tiez mala take slabulinke

momkomonika
13. júl 2016

@maminikuska1993 podľa mna áno

peppermint
13. júl 2016

@maminikuska1993 nerobila si si uz pred tyzdnom test a takto ti vysiel? :D

maminikuska1993
13. júl 2016

Pozri peppermint ...Ak sa ideš robiť dôležitou kľudne ..ja som sa pýtala mamičiek...Na názor..A ty tu vyťahuje staré veci...

peppermint
13. júl 2016

@maminikuska1993 dolezitou sa urcite nerobim. Len mi ten test prisiel vtipny 🙂

luta13
13. júl 2016

@morandia myslim, ze ano, mozes byt tehu a moc skoro si robila testik - si nedockava, chapem Ta...No pockaj tyzden a potom skus znova testovat...Ak nic, cakaj na datum ked mas dostat MS, ak nepride, testuj znova...Velmi Ti drzim palceky 🙂

luta13
13. júl 2016

@maminikuska1993
@peppermint Baby nehadajte sa, ved nejde o zivot! 😉 ... @maminikuska1993 - No testiky krasne, tie spred tyzdna som nevidela, no tieto su super...Myslim, ze Ti mozem len gratulovat k tehu...Tak uzivaj a sup k doktorovi na kontrolu...Tipujem, ze toto bude uz taky 5-6tt 😀

gabikamicka
13. júl 2016

@luta13 tak som sklamaná mam menstruaciu 😟 velmi to boli bojim sa ze po spontalnom potrate uz nebudem mohla otehotniet

sibalka21
13. júl 2016

@gabikamicka joj moja to sa nemusis bat ze neotehotnies, ja som mala tiez spontanny potrat a ked sme sa zacali znovu snazit tak o trimesiace sa podarilo 🙂

modraslza
13. júl 2016

@peppermint haha 😀

gabikamicka
13. júl 2016

@sibalka21 ďakujem za podporu no ja som užila na potrat tabletky od doktora a dost silno som krvácala od toho aj bolesti velke boli no teraz mam prvu menstruaciu normálnu asi no bojim sa lebo to bolo prvé babo posledný den 9 tyzdna a to nemalo len 1,3 cm tak to v 7 tyzdni uz bolo ...... 😢 tak neviem ci mi to neuškodilo no vraj podľa dr som sa vyčistila za tri dni ale i tak sa bojim predsa prvé

sibalka21
13. júl 2016

@gabikamicka silne krvacanie a velke bolesti su normalne pri potrate, ja som sice nemala tabletku lebo to zacalo samo ked som bola s priatelom doma ale takisto najpr krvacanie a slabe bolesti ktore sa pomaly stupnovali.... Nakoniec som krvacala jak z vola a pri kontrakciach som isla umret od bolesti.... Ale pokial si sa vycistila tak by si nemala mat problem ziadny.... Neboj sa coskoro sa vam zadari 🙂

modraslza
13. júl 2016

@gabikamicka a co sa stlo, ze si musela uzit tabletku potratovu?

gabikamicka
13. júl 2016

@modraslza doctor mi ju predpísal Nebilo srdiečko mala som ruzovy vytok uz v 7. Tyzdni sestrička ma odbila ze to nieje nic ze je to normalne tak som to nechala tak lebo ma to prešlo potom v deviatom zas no viac

modraslza
13. júl 2016

@gabikamicka tak vela stastia v najblizsom tehotenstve, ano lepsie takto , ze to priroda zariadi, ked neni nieco ok, lepsie takto ako by to malo byt neskor ...tak drzim palce

gabikamicka
13. júl 2016

@sibalka21 no veru aj mne postupne silneli nevedela som ci od žiaľu plakať alebo od bolesti
Mne musel dat tabletky držalo sa ma ako kliešťa moje maličké uz je niekde v nebíčku kiez by uz prišlo spet velmi to boli este ja teraz ked sa nam nezadarilo uz som bola aj zmierena myslela som na to ze sa podarí aj doktor ma ubezpečoval ze sa zadarí hned na prvý pokus no a nic 😞 asi predsa telo potrebuje oddych od tej straty 😔

gabikamicka
13. júl 2016

@modraslza ďakujem pekne musim sa pozbierať malo to byt tak a telo asi musi nabrať silu 😑

modraslza
13. júl 2016

@gabikamicka neviem nam to neslo tiez rychlo, u nas to trvalo rok, kym som otehotnela..tak to je take individualne povedala by som povedala..jedna moja znama po potrate otehotnela cez najblizsi cyklus a s dvojickami, takze je to ozaj ako u koho

gabikamicka
13. júl 2016

@modraslza hned po krvácaní po potrate ci normálnu ms nasledujúcu.. Ja neviem vraj niektoré ženy krvácaju len 3 dni po potrate ja som 8 dni krvácala neviem ci mi z toho aj neoslabila maternica
Tak nam trvalo tri mesiace to prvé ...
Moja mamina tiez potratila ale az v 5. Mesiaci ☹️ tak dr povedal ze zóne genetické no na neviem uz to je jedno nevrátim to
Teraz sa musim pecovat co myslis aké vitaminy mam brat beriem B complex D vitamin som začala včera asi by som nemala každý den brat na raz nie je to vela ?

modraslza
13. júl 2016

@gabikamicka oj, to ozaj neviem..skus vitaminy pre planovane tehu..ta znama brala clonfolic po potrate

gabikamicka
13. júl 2016

@modraslza tak pozriem co to obsahuje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre