Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

julinqa31111
25. mar 2014

Prestne toto mám ale na tešte / este

julinqa31111
25. mar 2014

@monicka79 prestne toto mám ale na tešte /

monicka79
25. mar 2014

@julinqa31111 počkaj pár dní a urob znova test, ak teda ms nepríde dovtedy. Ak si nemala ovuláciu v strede cyklu, ale neskôr, tak ak si aj tehotná, test to ešte nemusí ukázať

julinqa31111
25. mar 2014

@monicka79 indy díky za radu testnem sa cez víkend na druhý tyzdne idem k lekarovi

mishel8655
26. mar 2014

Ahojte baby. Mrcha mi mešká tretí deň a mám takýto testík, co si myslite? Je to uz stvrty test co som robila (kazdy bol ina znacka, ale vsetky ukazali ciarku viditelnu volnym okom)

karinka1726
26. mar 2014

@mishel8655 kraaaasne dve ciarky 🙂 gratulujem ja som mala podobny trozku sillnejsi na 5 den meskajucej ms

dada87
26. mar 2014

su tam 2

bublinka151
26. mar 2014

zaujímal by ma Váš názor či sa mohol drobec podariť?
Môj predchádzajúci cyklus trval 25 dní. Sex so všetkým sme mali na 11.deň od začiatku M. A kedže si do toho pripočítam koľko spermie prežijú v tele.
Čo myslíte?

hviezdicka111
26. mar 2014

@bublinka151 mohol, aj nemusel 🙂 neostava ine, len cakat 🙂 my sme viackrat trafili ovu a nic z toho nebolo....cize vsetko ukaze cas, ci sa podarilo, alebo nie...no drzim palce...

drobec1990
26. mar 2014

zienky, s partnerom sme sa rozhodli, ze chceme babatko..problem vsak je, ze partner chodi na tyzdnovky, cize sme spolu piatok-nedela...mavam zhruba 28dnove cykly..posnazili sme sa 9,10a 11dc...myslite , ze sa mohlo podarit? Kedze predpokladam, ze ovulacia je u mna niekedy okolo 14dc? Niekde citam, ze spermie preziju niekolko dni v tele zeny, ale ze by az tolko? Mate niektora s tym skusenost?

lennaaa
27. mar 2014

tak já nevim...snažíme se 10 měsíců. Nepočítám plodné dny, neměřím, snažím se neupínat. od prosince beru listovku. před 14 dny jsme byli u moře, abychom změnili klima, vypli, mořský vzduch apod. ms pravidelně cca 34-37dní. minulej pátek jsem si jen tak udělala test a nic.ms měla přijít tento týden, zatím nic, jen jsem jeden den špinila a teď bílý výtok, ne moc vodnatý. příznaky žádné, teda aspoň o ničem nevím..test se mi moc dělat znovu nechce, aby přišlo zase zklamání...tak uvidím co bude o víkendu.co myslíte vy?

petijova
27. mar 2014

Ahojte menstruacia mi meska 4dni . Nezvykne m meskat mam ju totizto pravidelnu. Mavam chute ako zvycajne pred mestruaciou , vela jem a boli ma v podbrusku nie vzdy len sem-tam a takisto aj silny vytok. Test som si nerobila priatel s tym totizto nesuhlasi . Bola by som velmi rada keby ste mi nejako poradili .dakujem 🙂

simonkazga
27. mar 2014

@petijova sprav si test tak, aby o tom priateľ nevedel. Nič iného ti poradiť neviem. V rannom štádiu ti ani sono nepovie či si, lebo nič nemusí byť vidno. Max. keby si skočila na krv.

petijova
27. mar 2014

A priblizne po ktorom tyzdny by som to spozorovala ....

simonkazga
27. mar 2014

@petijova nerozumiem otázke

30tnicka
28. mar 2014

@mishel8655 ja mam taky istý výsledok testu, urcite je pozitivny 🙂

clarus
28. mar 2014

Ahoj holky, prosím Vás o Váš názor. První den poslední MS jsem měla 25.2., délka cyklu obvykle 29 dnů, měla jsem to dostat 26.3., stále nic. Od 25.3. -27.3. mírné špinění, teď už skoro ani to ne. Od 25.3. mě bolí břicho jako před MS. Test jsem si ještě nedělala, aby to nebylo zbytečné. Mám taky nějakou divnou moč - jako by silnější, bolest v kříži a bolest kloubů - hlavně kolena. S manželem jsme se asi do plodných dnů netrefili, ale nejsem si vůbec jistá. Dítě bychom rádi, ale asi až tak početí za 4 měsíce, bylo by to teď trochu neplánovitě, ale určitě bychom měli radost. Myslíte, že je to jen premenstruační syndrom a mírně opožděná MS? Poslední týden piju řebříčkový čaj - nemůže to jen oddálit MS? Nemám po něm totiž žádné bolesti při MS.

lousher
28. mar 2014

Jednoduchá odpověď - kup si test a uvidíš, takhle je to težké odhadovat 😉 Na tohle ti nikdo s jistotou neodpoví 😉 každý začátek těhu probíhá jinak 😉

mishel8655
28. mar 2014

@30tnicka v to dufam a drzim palce aj tebe.

clarus
28. mar 2014

tak jsem to nevydržela a hned jak jsem přišla z práce jsem si udělala test a mám tam slabého ducha. Porovnávala jsem to ještě s testem, který jsem si dělala kdysi před tím, kde byla jen jasná jedna čárka a ten duch tam teď fakt je. Takže zítra ráno si udělám hned z ranní moči, to už bude asi kvalitnější vzorek.

krumlanda
29. mar 2014

@clarus jak si dopadla? já mám duchy už 5 den, takže s ničím nepočítám ale spíš nechápu proč nemizi uplně, doufaám že to není nic horšího ☹

clarus
29. mar 2014

@krumlanda tak dělala jsem si test z moči ze 4 ráno. No a ted je tam jasně viditelná druhá čárka, sice o něco slabší než ta testovací, ale já to považuju za jistotu. Protože když jsem si dělala testy kdykoliv před tím a pak sjem to dostala, tak tam žádná druhá opravdu nebyla. Další testování dám asi v pondělí ráno a uvidím sílu čárky. Od včera večer mě už bolí i prsa a ty bolesti břicha trochu ustali.........no nic, musíme rychle dostavit. Někdo se tady snaží a nám se to povede neplánovaně. Ale jsme v podstatě rádi 🙂

krumlanda
29. mar 2014

@clarus tak to je super nehodíš mi sem pro oko foto? at mám představu, nahraju a hodím sem taky aby mi holky řekli...víceméně si myslím že nejsem ale co to kruci může být?

simonkazga
29. mar 2014

@clarus gratulujem 🙂 ale ten rebíčkový čaj treba vysadiť, lebo v tehu sa neodporúča

simonkazga
29. mar 2014

@julinqa31111 ahoj, ako si dopadla? skúsila si ďalší test?

krumlanda
29. mar 2014

holky do mě prosím...., čím dál tím víc jsem přesvědčená, že je něco špatně....obzvlášť po takových dálnících co tu vidím 😀 jestli testy ukazují falešný výsledky tak končím s testováním a nechám na to přírodě až se ozve a poznám to sama 🙂

krumlanda
29. mar 2014

@heduskak
@smouliiinka2 holky tak jak jste dopadli? a chtěla jsem se zeptat když si děláte testy před ms a potom po ms tak je ten před ms slabší? já už jsem z některých příspěvků tady jelen někdo tu píše že před ms a v ovu testy zkreslují tak proč se potom vůbec dělají když to neukáže jasný pozitivní a jansý negativní no ni? :-// 🙂

mishel8655
29. mar 2014

Ahojte baby, dnes mi to nedalo a urobila som si ešte test z ranného moču, tu vidíte výsledok. Dúfam že sa testíky nebudú mýliť a bude sa načo tešiť.

clarus
29. mar 2014

@krumlanda ahoj, já si myslím, že ti to jasně sílí. Nicméně moje foto bohužel nepošlu, protože mám už tak rozbitý mobil, že mi to nefotí 😒
@simonkazga děkuju 🙂 tak to budu muset vysadit i ledvinový čaj, kde je zase přeslička.....mám tucha

monicka79
29. mar 2014

@krumlanda toto sú podľa mňa jasne pozitívne testy, nemáš sa čoho báť 😉 Aj ja by som po tri apol roku snaženia také chcela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre