Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

bocinka
5. nov 2011

@lulucinka PŘESTAŇ se nervovat, nebo tu druhou, nebo třetí, nebo jako menstruaci nedostaneš už jen ze stresu.... 😀

lulucinka
5. nov 2011

@bocinka : dakujem si zlata.Aj mne nedava zmysel,aby mali zeny 50dni od styku negativne testy a boli tehotne,nechapem to.

benne
5. nov 2011

@lulucinka nemôžeš sa ma to opýtať, lebo to s tebou nemá nič spoločné; nemôžeš aj sexovať aj mať utkvelú predstavu, že dieťa až v manželstve, buď si ochotná podstúpiť "riziko" (krásne riziko) materstva, alebo nesexuj

lulucinka
5. nov 2011

@benne : tak prepac,nechcela som Ta nahnevat.Ano ved preto som s milovanim uz skoncila a moje dalsie milovanie bude az po svadbe.Pre Teba je to krasne riziko pre mna panicky strach.Viem,ze sa to neda pochopit.Mozem sa len opytat ak si si urobila test,ukazal Ti pravdu a bolo to menej ako 50DC?Je to len jedna otazka nic viac.

sarkulka
5. nov 2011

Toto sa fakt nedá čítať 🙄 Zamknúť a hotovo! Stále dokola to isté, skús test ešte presvietiť baterkou, možno tam máš ducha 😠

bocinka
5. nov 2011

@lulucinka na to se kouknu, páč o tomhle jsem neslyšela, protože jsem ani neslyšela, že by někdo dělal testy podle počtu dní od styku, vždycky jsem četla jen od MS 😕

bocinka
5. nov 2011

@lulucinka kolik Ti je, prosím, roku????

lulucinka
5. nov 2011

@bocinka : Mam 25 rokov.Tak ked viem den styku,kedy mohlo dojst k oplodneniu,tak je lepsi robit si test od toho dna,nie?

benne
5. nov 2011

@lulucinka ja nie som nahnevaná, som z teba zúfalá.. a nebudem ti odpovedať na počty z jednoduchého dôvodu, že nemám pravidelný menzes, ale keď ho mám, je to jasné a neklamné znamenie, že tehotná nie som

lulucinka
5. nov 2011

@benne : dakujem.Tak ked je to neklamne znamenie ako je mozne,ze zeny krvacaju cerstvou krvou,rovnakou intenzitou a su tehotne?

benne
5. nov 2011

@lulucinka písala som o sebe, o sebe, svojom menzese, mojom neklamnom znamení, mojom tehotenstve.. ty si ty, tvoj menzes, tvoja úchylka na testy, tvoje netehotenstvo...

bocinka
5. nov 2011

@lulucinka já to beru tak, že mám sex, pak mám pocit, že jsem mohla otěhotnět, tak počkám, jestli to dostanu, když ne, tak si udělám test, když jo a přesto mám pocit, že jsem těhotná, tak si ho udělám - je negativní - jsem klidná, když nejsem klidná, tak zajdu do lékárny, koupím si těhu testů pět druhů a pak už tomu fakt věřím, protože nikdo nikdy nemůže ošálit všechny testy v lékárně.... 😅 😅 😅 😅 😅 A na to, že jsi starší než já, tak jsi fakt trdlo - promiň, ale jo..... Hele, uděláme to tak, že já Ti slibuju, že nejsi těhotná a přestaneme to řešit, páč jinak přijde adminka, zamkne tuhle diskuzi a holky, které se budou chtít zeptat po Tobě, tak nebudou mít kde.... 😉 😉 😉 oka?

micimacko
5. nov 2011

Vyskúšaj si test Clearblue.Je citlivý a spolahlivý..A chod doktorovi...

lulucinka
5. nov 2011

@micimacko : Vsetci mi radite ist ku gynekologicke,ved pojdem,ale ked pridem domov.Testy som si robila najcitlivejsie z ranneho mocu.Staci viac ako 30dni od styku?

lulucinka
5. nov 2011

@bocinka : Takze si robis 5 druhov tehotenskych testov aj ked dostanes menstruaciu?

bocinka
5. nov 2011

neee, to bylo jako pro Tebe, že to máš tak udělat, když nevěříš jedněm testům, kup si jiné..... bóóóóóže..... 😔 😔 😔 že když nevěříš jednomu testu, tak vyber jiný, nebo dva, nebo pět....
Já ten problém nemám a neměla jsem.... Neříkám, že jsem nikdy v osmnácti, neměla depku, že jsem těhotná přes zapomenutou tabletku, tak moc jsem se vynervovala, že jsem měla zpožděnou MS, ale test bílej jako sníh, takže jsem se uklidnila a MS dostala a byl klid... 😝

bocinka
5. nov 2011

@lulucinka NAPOSLEDY.... ANO 30 DNÍ OD STYKU BY TI TEST UKÁZAL, ŽE JSI TĚHOTNÁ, OPRAVDU, NEKECÁM, JSEM SKORO VĚDMA, VÍŠ.... 😀 😀 😀 Jdi si lehnout, vyspi se a ráno aspoň zavolej na slovensko na gyndu a popiš jí své příznaky - nebo nepříznaky.... MUDr Ti řekne, že nejsi těhotná a bude klid.... Jooo a nemačkej si ty prsa tolik, budeš mít modřiny a pak budou hooodně citlivé.... Brou noc

lulucinka
5. nov 2011

@bocinka : Ja mam doma 4 rozne druhy a dokopy 6 testov.No testovala som len 2x,takze este budem testovat 4x.Test snehobiely,ked ja si uz aj tak nahovoram,urcite tam nic nie je?Dnes som stala pri okne polhodinu a vselijako som natacala k svetlu test a niekedy sa mi zdalo,ze tam nieco je,inokedy nie.

aduskatt
5. nov 2011

@lulucinka ved sme ti uz odpovedali, ak si tehu, uz 14 dni po styku tam budu dve ciarky.ktoremu slovu z toho konkretne nerozumies?

lulucinka
5. nov 2011

@aduskatt : ja vsetkemu rozumiem,len mam strach z toho,ked citam,ze nejake zeny maju aj 50dni od styku negativne testy a su tehotne,chapes?

sarkulka
5. nov 2011

@lulucinka nikto nechápe, fakt nikto 😀

aduskatt
5. nov 2011

@lulucinka tak si zbehni do nemocky, nech ti vezmu krv na hcGm o dve hodiny mas vysleok, ktory neoklame a mas po starostiach

lulucinka
5. nov 2011

@aduskatt : tu kde som to nie je take lahke zbehnut do nemocnice na nejake vysetrenia,kedze nie som obcanom danej krajiny.

aduskatt
5. nov 2011

@lulucinka 50 dni od styku uz zena produkuje hcG dost na to, aby to test zachytil.....ak nie je vadny test, ukaze....ak si robis niekolko druhov testov a kazdy je snehobiely, tak proste tehu nie si.....

benne
5. nov 2011

@lulucinka nájdi mi na nete ženu, čo mala aj menzes, aj negatívne 2 testy, aj berie antiku (20 hodinové omeškanie nie je dôvod) aj nemá tehu príznaky a pritom bola tehotná.. a kedže takú nenájdeš, konečne pojdeme všetky spať

lulucinka
5. nov 2011

@aduskatt : snehobiely ked ja si nahovaram,ci tam nieco nevidim,nejaku druhu ciarku,pozeram na test aj 10min.Sibe mi,viem.

aduskatt
5. nov 2011

@lulucinka v hociktorej poliklinike alebo nemcnici alebo labaku ti ten test urobia..a nehlôadaj dovod, ale sposob ako to urobit...ked budes chora ako pes, tiez nepojdes lekarovi, lebo si obcan ineho statu?...ten test mozes zaplatit sama a to neverim, ze by ta niekde odmietli......

aduskatt
5. nov 2011

@lulucinka 10 minut je uz prd............ak sa neukaze do 5 minut, uz vysledok nie je relevantny..po 5 minutach test zahod a mas po probleme

lulucinka
5. nov 2011

Dobre uz tu nepisem.Pockam na druhu menstruaciu,urobim si test 45dni,51dni,60dni a 75dni od styku a ak budu vsetky negativne,budem mat 100% istotu,ze nie som tehotna.

bocinka
5. nov 2011

@lulucinka kdes to četla???? o těch testech??? vlož odkaz????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre