Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ebi52
1. aug 2012

@nikushka323 tak to mas super 🙂 ja mam cyklus trochu nepravidelny ale nikdy nie tak ako posledne 2 mesiace :( ... pred mesiacom som bola aj u lekara, lebo som sa bala, ze nieco nie je v poriadku ... upokojil ma ze je to vsetko ako ma byt, ze som zdrava a ze sa mi len posunula ovulacia, povedal ze pred 100 rokmi zeny vobec nemali menstruaciu kazdych 28 dni... ze je to prezitok modernej doby 🙂 tak ma ukludnil.... 😒 ako som pisala vcera, vytiahla som z kosa test a zdalo sa mi ze tam vidim slabulinku druhu ciarku...ale to je uz asi moja fatamorgana 🙂 uz nech dostanem kramy a mozem normalne fungovat 🙂 Ty zajtra?? To je napinave... 🙂

depi
1. aug 2012

@ebi52
@nikushka323
ja si idem po teplomer a skusim teda este zmerat teplotu-...aka by mala byt ?
ani mne sa to nezda s tymi testami..nikushka drzim palce aj ja by osm sa zmierila s tym ak by to nebolo ale tiez mam divny pocit...ja musim byt vzdy vynimka co sa vymika spod vsetkych mierok 🙂

riana12
1. aug 2012

@depi teraz nemeraj a nemeraj vobec, lebo nevieme tvoje predosle teploty... BT sa meria zasadne rano hned po zobudeni v posve, konecniku alebo v ustach... v posve je najpresnejsie...

nikushka323
1. aug 2012

@ebi52 veru zajtra. a aj vecer som mala trosku teplotu, drahy mi lezal na bruchu pri telke a hovori ze cela horim..ma normalne strach o mna chudacik...nechcem ho zatahovat do tychto mojich konspriracnych teorii 😀 vies co ta slaba ciarka ak si to vytiahla neskor z kosa neviem ci je platna...ja som vcera ten test tiez skumala z kazdej strany, ale nebolo tam nic. no nic, nechame sa prekvapit 🙂

depi
1. aug 2012

takze az rano ..no dobre teda skusim a v akom rozpati sa pohybuje ta teplota???

nikushka323
1. aug 2012

@depi vies co moja, ja som si merala telesnu teplotu, nie bazalnu. lebo ja uz tri dni mam taku okolo 37 stupnov. ale nie som chora ani sa necitim prechladnuta alebo co. praveze sa citim dobre, tak mi je to divne. no ja to nechcem silou mocou, preto hovorim ze sa mi to nezda ze mam v kuse taky divny pocit 🙂 aj ked teraz nad tym mozno viacej rozmyslam ale to len posledne dva dni, takze uvidime 🙂

depi
1. aug 2012

@nikushka323 telesnu teplotu mam v pohode ...len teda skusim rano tu bazalnu to bude asi istejsie

nikushka323
1. aug 2012

@depi skus, ale ako ti aj riana napisala, bolo by fajn vediet aj tie predosle teploty, lebo takto nevies ci ju mas vyssiu ako obvykle alebo nie...

riana12
1. aug 2012

@depi a uz si merala v tomto cykle bazalku? telesna teplota je zbytocne merat a ak si doteraz este bazalku nemerala, takisto je zbytocne zmerat rano bazalku...
kazda zena ma iny rozsah teplot... niektora je tehotna s 36,3 a niektora nie je tehotna ani pri 37,6 😅

depi
1. aug 2012

@nikushka323
@riana12
no tak nebudem sa motat este s teplotou mate pravdu dik za rady....
este mam doma v zasobe dva testy tak rano este jeden skusim....ak nie musim si vyclenit buduci tyzden na doktorku

nikushka323
1. aug 2012

@depi veru veru, nemotaj sa zbytočne 😉 uz pockame a uvidime. a ty ak to nebude ani ani, tak utekaj na gyndu.

depi
1. aug 2012

kazdym dnom zacinam byt presvecena ze som 🙂

alceola
1. aug 2012

@depi tebe to ako dlho meska?? ja som tiez davala kupel aj vino, a maly ma uz pomaly 13rokov🙂

ebi52
1. aug 2012

@nikushka323 @depi ja som si merala rano a mala som 37,2 aj vcera aj predvcerom...inak mam 36,6 max... ale nechcem si uz nic namyslat nechame sa prekvapit a uvidime... vam chodi menstruacia vzdy nacas??? Som fakt zvedava ako dopadneme 🙂

depi
1. aug 2012

@alceola boze to mas uz pekne velkoho syna ....
no od prveho dna poslednej menstruacie je to uz asi 47 dni ...cyklus mavam asi kazdych 37 az 42 dni co je asi divne ale mam ho tak ...takze mi meskaju asi 5 dni ak ratam cyklus 42 dni

depi
1. aug 2012

@ebi52 nechodi na cas 🙂 ....musime si pockat

nikushka323
1. aug 2012

@ebi52 no tak to mas rozhodne vyssiu, ale teraz myslis bazalnu ci telesnu? 😀 mne ako hodinky, vzdy presne na spln 🙂

ebi52
1. aug 2012

@nikushka323 no meriam ju v ustach... 🙂

nikushka323
1. aug 2012

@ebi52 ja pod pazuchou vzdy 🙂 vcera som mala 37, predvcerom 37,2 a vecer 36,9. ale tak neviem ci tomu mam prikladat vyznam. mohlo by to mat suvis s tehotenstvom, ale aj nemuselo.

riana12
1. aug 2012

@nikushka323 meranie pod pazuchou ti nepomoze, staci, ze si jeden den zakryta, druhy odokryta (myslim len plecia napr.) a uz nameras ine... treba merat v posve alebo ustach ci konecniku - spomenute posledne dve su najmenej nachylne na okolite prostredie...

ebi52
1. aug 2012

@nikushka323 ja som si merala aj teraz v ustach a mam 37,5 ale rano som mala 37,3 🙂

alceola
1. aug 2012

@depi wau, to je aj dost,a netestovala si?? no je pekne velky, a hlavne vysoky🙂 myslia si ludia, ze je to moj milenec🙂 sa vzdy tolko smejeme...bo mm volaju jeho kamosi, ze mam ineho, a nakoniec je to maly..

nikushka323
1. aug 2012

@riana12 oki, tak to skusim v ustach dnes zmerat, ze ci je to opodstatnene a uvidime.

nikushka323
1. aug 2012

@ebi52 a necitis sa prechladnuta alebo tak? ja len skusam, aby sme zase zbytocne neblbli tie nase hlavicky makovičky 😀

ebi52
1. aug 2012

@nikushka323 praveze naopak citim sa skvele, zacala som behat znova a vcera som cele poobedie pred domom organizovala piknik pre stare susedky, ktore som nemohla zniest... 😀

piacere
1. aug 2012

@ebi52
@nikushka323 baby, meranie BT počas dňa nemá absolútne žiadnu výpovednú hodnotu, aj keď je teplota meraná v ústach 🙂 Neriešte tieto teploty, zbytočne vás mätú... jediná teplota, ktorá vám môže napovedať niečo o cykle je ranná 🙂

ebi52
1. aug 2012

@piacere ... ja som si ju merala rano 🙂 len informativne pre @nikushka323 som merala teraz 🙂

depi
1. aug 2012

@alceola veru testovala ale tri testy a negtivne 🙂 prave sa cpem pikantnym salatom ..moc mi chuti ale tusim mi je aj zle

alceola
1. aug 2012

@depi haha, salaty v teple?? jaj to nie je dobre, to ja nejem, aj ked milujeeem...ja som skusila len jeden, a nist tam nebolo,ale aj tak to uz neplati, bo mrcha sa pomalicky, ale velmi pomalicky rozbieha...raz mam nieco na intimke, potom zase nic..tak neviem co je toto, mozno to leto, aj ked zatial je to tahave hnede...uvidime, aj ked som chcela kupit test rano, ale povedala som si zbytocne peniaze..

nikushka323
1. aug 2012

@ebi52 ja si uz pripadam ako schizofrenik 😀 ja som fakt zvedava ci sa zajtra dostavi mrcha a potom budem mudrejsia...ja uz nic radsej neriesim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre