Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

petrulkans
6. sep 2015

@m2552 ved to ze ked pride mrcha a navyse testy negativne,clovek nema ani len v pate,ze by mohlo ist o tehotenstvo..mna to tiez nenapadlo..a zase co mame krstniatka,tak ich mama pri prvom hned vedela ze je tehu,hned jej aj mrcha vynechala..a pri druhom mala prve styri mesiace mrchu uplne normalnu a ked potom zistila,ze je tehotna,isla sa zblaznit..lebo druhe neplanovali,kedze sa staraju s manzelom aj o dalsie tri deti z jeho predchadzajuceho manzelstva..tak to bol pre nu ozaj sok..nikdy nezabudnem na to ako som jej v cakarni u dr hovorila,ze aby este nebola tehotna,ze ja som mala pri starsom mrchu a nakoniec som bola tehu a ona mi este hovorila zeo tom nemam ani zo srandy hovorit a ze tehotna urcite nebude..a ked vysla z ordinacie,bola biela ako stena a nezmohla sa ani na slovo..a ja som uz presne vedela,ktora bije..takze drzim palce..nic nie je nemozne

m2552
6. sep 2015

@petrulkans
Dakujem, dufam, ze sa to zajtra potvrdi. Bojim sa toho, ze mi to doktor vyvrati, ale jak sa vravi, nadej zomiera posledna 😉 Tak kym nepojdem na ultrazvuk, budem dufat, a potom uz budem vediet ako natom som. Ak sa nepostastnilo, bude asi treba inde hladat dovod mojich nevolnosti, ale omnoho radsej by som tehotenstvo ako nejakeho bacila 😀 😀 😀

petrulkans
6. sep 2015

@m2552 drzim palce,daj potom vediet ako si dopadla 🙂

foltovazuzana
6. sep 2015

Ahojte kocky MS mi meska dva dni robila som si testik no nič :( asi som ho robila skoro kedy ze by som si ho mala spraviť znova? Ďakujem za odpovede vopred ;) 🙂

klaudinka363
6. sep 2015

@foltovazuzana ahoj, ja som si robila 4 dni po meskani a hned sa vynorili 2//. No je to najlepsie robit hned rano. Drzim palce 🙂

klaudinka363
6. sep 2015

@steinarka prepac, 3-4 tyzden, preklep 🙂

petrulkans
6. sep 2015

@foltovazuzana urob tak o dva tri dni..kludne aj neskor..mohla sa ti posunut ovulka..tiez trva nejaku dobu kym sa uhniezdi a tiez trva par dni kym zacne produkovat HCG a kym ho zacne produkovat v takom mnosztve aby ho test zachytil..nie je kazdy organizmus a kazde telo ukazkove..niekomu ani tyzden po vynechanej ms test nic neukaze

foltovazuzana
6. sep 2015

@klaudinka363 no ešte počkám a spravim si znova 😉

klaudinka363
6. sep 2015

@veronka033 no poslednu ms som mala 26.7.ja som sa neobjednavala, prisla som ako kazdy krat.a nebola som na lacno, ani nic.spravil mi kontrolu, povedal ze tam nieco uz je no maam prist az to 17.( teda o 2tyzdne).nalacno, a prazdna 🙂

foltovazuzana
6. sep 2015

@petrulkans naposledy som mala MS 7.8 a prísť mala 4.9 a nic..plánujeme uz desať mesiacov a posledný mesiac som brala CLOSTILBEGYT tak dufam ze ta mrcha nepríde. 😕

lavender84
6. sep 2015

@klaudinka363 ahoj sledujem toto forum a musim ti napisat, tiez som mala poslednu ms 26.7 po tyzdni meskania som sla k dr, tak mini prehliadka a mam prist 16.7 nalacno s mocom 😉 tak to mame rovnake 🙂 peknu nedelu, pa

petrulkans
6. sep 2015

@foltovazuzana a vies kedy si mala ovulku? Lebo ak nevies,tazko povedat..mohla sa ti posunut a tym padom sa ti posunie cely cyklus

foltovazuzana
6. sep 2015

@petrulkans plánovanie bolo v case ovulácie

petrulkans
6. sep 2015

@foltovazuzana ale kedy si ju mala? Ktory den cyklu??

foltovazuzana
6. sep 2015

Ovulaciu som mala 19.8-20.8

petrulkans
6. sep 2015

@foltovazuzana takze relativne ak by bola ovulka toho 20.8. ako pises,lutealna faza moze mat aj 16 dni..zalezi podla cyklu,co kazdy cyklus moze byt iny,tak v tom pride by ti ms mala dojst az vcera..takze dnes ti meska v podstate jeden den..to nemusi zrovna znamenat tehotenstvo,ale samozrejme moze..no moze byt priskoro na test..ak by sa "drobec" zavrtal az na 10DPO plus nejake 2-3 dni kym zacne produkovat hcg co je ale u kazdej zeny ine..ale dajme tomu,ze by to bolo tak, tak este nemusis mat tak vysoku hladinu hcg,ze ti to test zachyti..a ver,ze existuju pripady,kedy ti test vyjde negativne aj v tretom ci stvrtom mesiaci..uvidis co bude dalej..kazdopadne drzim palce

zunajda
6. sep 2015

@petrulkans Ahoj! Myslíš, že by som mohla byť tehotná?, ...posledná MS 14.7. ... cyklus cca 32dní ...dnes to je 22 čo mi mešká a testy negatívne. ☹ ...Bolí ma spodok brucha a čakám, že sa mi spustí a nič.

petrulkans
6. sep 2015

@zunajda ahoj..opytam sa..vies kedy si mala ovulaciu? Ms chodi 12-16 dni po ovulke..v pripade ze niesi tehotna..vsetko zavisi teda od ttoho kedy si mala ovulaciu..

zunajda
6. sep 2015

Mala som ju mať okolo 1. 8. ... vždy viem kedy ju mám ale teraz som mala toho veľa v robote,nevenovala som jej pozornosť .... ak bola ovu neskôr a 6. 8. sa nám zadarilo.... prečo sú testy negatívne?

petrulkans
6. sep 2015

@zunajda to tazko povedat,ked si si sama neni ista kedy ovu bola..a nikde nie je napisane,ze vobec bola..mozno este len bude..a ak aj bola,tak si nemusela otehotniet..mozes mat iny problem..napriklad ti nepraskol folikul a tym padom sa mohla spravit nejaka mala cysta..ms moze meskat zo stresu,psychika,nervy,lieky..je toho velmi vela..no pokial ti 22 dni meska ms,uz si mala byt davno u dr.,nech sa na teba pozrie,pripadne nech pichne vyvolavacku..a ak by sa jednalo o tehotenstvo..neviem,stava sa ze vyjdu testy negativne..mne samej tak vychadzali a k tomu som mala aj pravidelnu ms a jedneho bum a bola som v 5.mesiaci,ale su to ojedinele pripady..aky test si si robila? A kedy si si urobila posledny?

zunajda
6. sep 2015

Cyklus mám vždy 32 dňový... tento mesiac viac roboty, dcéra 1x do školy... môže to byť aj tým.... ešte mi však takto nemeškali. Teda okrem 1tehot., ktoré skončilo potratom a druhého, z kt. mám dcéru. Test som si robila pred dvomi dňami Pepino z Tesca.

petrulkans
6. sep 2015

@zunajda skus iny..hocijaky iny..aspon ja mam s nimi velmi zlu skusenost..neviem ci som ja divna,ale mne vzdy ukazal pepino test opak..ked som bola tehotna,tak bol negativny a to aj v pokrocilom stadiu tehu a ked som nebola,tak som zbytocne ostala vyplasena,lebo bol pozitivny

zunajda
6. sep 2015

Ďakujem za radu.... skúsim

petrulkans
6. sep 2015

@zunajda nie je zaco..skus a uvidis..kazdopadne ale chod cim skor k dr..

zunajda
6. sep 2015

V utorok pôjdem určite a dám vedieť 😉

inguska7858
6. sep 2015
inguska7858
6. sep 2015

Co to znamená viete mi poradit ?

snazilka1983
6. sep 2015

@inguska7858 že nie si tehotná. Test je negatívny.

inguska7858
6. sep 2015

@snazilka1983 uz som sa Dočítala na nete len ma zmiatol obris pluska

inguska7858
6. sep 2015

@snazilka1983 mešká mi tak som dúfala :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre