Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ladyblcha
16. mar 2015

@zninka nemas nahodou ovulku?
ze si tehotna po mrche je velmi, naozaj velmi mala sanca. sprav si test, ale tipujem na ovulaciu. vies kedy mavas ovulaciu vobec?

jamimaja
16. mar 2015

Mam este 8 dni pred Ms.dnes je 9 den po ovulacii. A ja citim ze som tehu citim uz asi aj prsia a tocenie hlavy neprestava. Dnes som si robila test bol negativny. Ale tak ktovie.

steinarka
16. mar 2015

@jamimaja mavas 17 dnovu poovulacnu fazu? Merias si teplotu? Tak ak si tak presvedcena, drzim teda palce a tesim sa na test. Snad sa nam pochvalis 🙂

steinarka
16. mar 2015

baby, ja si myslim, ze by bolo dobre zriadit miestnost "myslis, ze si tehotna? Vestica Teodora ti odpovie" 😀 myslim, ze tu, na konovi, by sa dal velmi lahko rozbehnut biznis 😀 😀

lili225
16. mar 2015

@jamimaja ja vážne obdivujem ženy, ktoré sú si v tom také isté...ja som teraz tehotná 2x no 9 dní po ovu som to anilen netušila...dokonca keď mi meškala ms som si skôr pripadala ako keby na mňa niečo liezlo...a to točenie hlavy začalo až nejak v 6tt

lavinis
16. mar 2015

@lili225 tiež tak, do takmer 7tt absolútne žiadne príznaky.

lavinis
16. mar 2015

@steinarka točenie hlavy, naliate prsia a pobolievanie podbruška už deň po oplodnení = jasné tehotenstvo....🙂)

steinarka
16. mar 2015

@lavinis ..a keby nam za to aj platili, tak si myslim, ze by sme sa celkom slusne vedeli uzivit 😀

zlaticko122
16. mar 2015

Ahojte všetci. My sa s priateľom síce ešte nepokúšame o miminko, ale myslím si, že ak by som počala, tak by sme sa tomu tešili. Vysadila som si aj HAK, a síce si dáva priateľ pozor, no nikdy to 100% nie je. Vždy som cítila ovuláciu. Aj teraz to bolo tak. Poslednú menštruáciu som mala 20. februára, 5. marca sme mali pohlavný styk, a pár hodín na to som mala ovuláciu. 10. marca som začala cítit pichanie niekde nižšie a viac do stredu od ľavého vaječníka. To bolo ráno. V stredu (ďalší deň) som cítila tiež malé bolesti v podbrušku a špinila som tri dni. Začala som chodiť strašne často na malú potrebu. Som veľmi náladová, hocikedy sa rozplačem. Cítim, že som hladná, ale jesť mi nechutí, chutia mi len samé blbosti. Včera som zvracala. Mám už aj naduté bruško, a začínam mať citlivé prsia. Mám zaujímavy čush. Veci ktoré som si doteraz neuvedomovala ako voňajú, teraz cítim. Pobolieva ma v poslednom čase hlava, a o tom ani nevravím, že sa mi hocikedy chce spať, ale to až tak, že si musím aj zdriemnuť. Naposledy to bolo na tri hodinky. Robila som TT, ale zatiaľ je negatívny. Menštruáciu by som mala dostať teraz v piatok, ale už som to musela niekomu povedať, lebo nemám to komu hovoriť. Priateľa s tým nechcem zaťažovať, kým som si nie istá, má dosť toho v práci. Myslíte si, že by som mohla byť tehotná? Už som sa s tým úplne vyrovnala, a chcela by som mať miminko. Dokonca som minule mala taký pocit, že je tam chlapček.

steinarka
16. mar 2015

@zlaticko122 sme vestice Teodory a vestime ti ze heeeej si tehotnaaaa.. a divim sa, ze si nezvracala rovno po sexe.. zajtra chod kupit kociar a zbal si veci do porodnice 🙂

zlaticko122
16. mar 2015

@steinarka nepotrebujem ironické dotazy takže tie si nechaj pre seba!

steinarka
16. mar 2015

@zlaticko122 pozri, nikto z nas ti do brucha nevidi. Sprav si test a budes vediet. Co uz len my vieme o tvojich sexualnych zazitkoch..

steinarka
16. mar 2015

@zlaticko122 ak mas tehu test negativny, tak LOGICKY nemožes mat tehu priznaky. Psychika je silna vec... 😀

zlaticko122
16. mar 2015

@steinarka Ak si nečítala môj príspevok, tak som si tehotenský test robila, lenže mi vyšiel ešte negatívne. Akurát som bola zvedavá len na to, či niekto mal podobné príznaky, a v takej dobe. Ale očividne ty nie, tak prestaň mudrovať, to fakt neznášam. Aké právo ma máš posudzovať len z toho, že som zvedavá či môžem byť. Nemám s tým skúsenosti sorry, a naozaj by som chcela byť mamičkou. Nikdy som sa takto necítila. Žiadne zmeny sa v mojom živote nestali, takže tak. A keď sa k tomu nevieš vyjadriť normálne a k veci, tak tvoje sprosté odpovede si nechaj. Nezaujímajú ma!

adulienka92
16. mar 2015

@steinarka 🙂 láááájk páči sa mi,ako vieš podať pravdu 😉

steinarka
16. mar 2015

@zlaticko122 citaj co pisem 🙂 a nerozculuj sa... 😀

zlaticko122
16. mar 2015

@steinarka A plus, ak by si nevedela, tehotenský test ti vyjde pozitívny v závislosti od toho akú máš koncentráciu HCG v moči, a veľa krát sa pred ďalšiou menštruáciou nemáš tú hodnotu dosť vysokú, aby ti test vyšiel pozitívne. Očividne vieš o tom veľa aj ty!

adulienka92
16. mar 2015

@zlaticko122 nechcem ti brať tie myšlienky,ale ak si prvý mesiac vysadila HAK,tak je menej pravdepodobné,že budeš tehu

steinarka
16. mar 2015

@adulienka92 mozno je to niekomu proti srsti ale skrz svojich skusenosti sa na taketo "priznaky" den po ovulacii pozeram s istou davkou humoru

lavinis
16. mar 2015

Tolko tehu priznakov som nemala za celych 15 tyzdnov tehotenstva....

zlaticko122
16. mar 2015

@steinarka Aký deň?

steinarka
16. mar 2015

@zlaticko122 no moja, ak nemas istu davku hcg, tak tazko mas tehu priznaky 😀 ale zi svoj sen

adulienka92
16. mar 2015

@steinarka mne to nie je proti srsti,mne sa páči tvoj postoj,pretože vďaka nemu viem,že to čo som robila bola pekná kravina a teraz viem,že som si všetko namýšľala 🙂

steinarka
16. mar 2015

@zlaticko122 ten "den po ovulacii" bol mysleny ironicky.. 🙂 nelietaj

zlaticko122
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
steinarka
16. mar 2015

@adulienka92 snazite sa dlho?

zlaticko122
16. mar 2015

@steinarka Istú dávku možno mám, ale nemusí to ukázať ešte tehotenský test!

adulienka92
16. mar 2015

@steinarka máličko 🙂

steinarka
16. mar 2015

@zlaticko122 😀 teraz si zabila

steinarka
16. mar 2015

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre