Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lavinis
25. dec 2015

@kakatulik mne nie dik 🙂)

kakatulik
25. dec 2015

@lavinis jaj soryyy,to bol omyl!

kakatulik
25. dec 2015

@leerey to teba som myslela😊

leerey
25. dec 2015

@kakatulik 9.11 som zacala a 14.11 skoncila mavam presne od 9 do 9 cize mi to vyslo 30 dni ... Tak to by uz bol 6 tyzden ptm sa mi zda

kakatulik
25. dec 2015

@leerey ano 6 +2😊

leerey
25. dec 2015

@kakatulik tak potom ked mi to neukazala krv tak to mozem vylucit aj vsetjy tes
ty boli neg.

kakatulik
25. dec 2015

@leerey asi ano.😞😞

leerey
26. dec 2015

@kakatulik práveže to teraz velmi neplánujem ...

lusynka4444
27. dec 2015

Ahojte dievcata...stretli ste sa niektora s tym ze vam o tyzden skor prisla ms a trvala jeden den? Nemala som ani bolest bruska ani prs ako pri kazdej ms....neviete co to moze znamenat?

elenap3
27. dec 2015

Ahojte o týždeň mam dostat menstruaciu ale minule ma pichalo v pravom vajecniku dnes som mala vytok z prs biely hustejsi a tlaky v podbrusku moze to byt bliziaca sa menstruacia? Dakujeeem

elenap3
27. dec 2015

A stale mam vytoky

dinusik
28. dec 2015

Ahojte kočky. .neviem či sa tesit alebo plakať.test mi vyšiel pozitívny. ..len som epilepticka a bojím sa o bábätko. .musím sa poradiť S lekárom držte palce.

dinusik
28. dec 2015
vik_i
28. dec 2015

@dinusik blahoželám, mňa by 2// tiež potešili. Držím prsty aby bolo všetko ok. Kamoška bola tiež epileptička a tehotenstvo jej prebehlo až na časté bolesti hlavy na 1*

kakatulik
28. dec 2015

@dinusik tes sd,tes sa,tes sa!
Ved urcite existuje liecba,ktord je vhodna aj pri tehu. Veru,chod k lekarovi a budes spokojnejsia.

emily0412
28. dec 2015

Ja som si robila test. Ale mam len 9 dpo test bol zatial negativny..

dinusik
28. dec 2015

@vik_i dakujem moja.pozdravujem ju.som na tom rovnako tiež má momentálne boli hlava. Bojím sa aj tesim zaroven len chcem aby sa narodilo dieťatko zdravé. .

dinusik
28. dec 2015

@kakatulik teším sa moja velmi len nech je všetko V poriadku. Mám strach

ivana_t
28. dec 2015
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

blahozelam baby 🙂

vik_i
28. dec 2015

@dinusik verím že budete obidvaja ok 😊 informuj že čo a ako ☺

mimcurik
28. dec 2015

@vik_i moja kamoska epilepticka ma 2 deturence a dokonca s iba rocnym rozdielom ...oba su zdrave , jej sa stav nezhorsil ,takze si myslim ze netreba predcasne sa obavat ;) drzim prsty

nastaa
28. dec 2015

Ahojte baby. Potrebujem poradiť. Už desiaty deň mi mešká menštruácia. Mávam ju síce nepravidelnú, ale meškať mi zvykne max 4 dni. Meškanie som si nejak neuvedomovala, kým mi neprišlo trošku nevoľno z rýchlejšej cesty autom a v ten deň mi vadil trošku aj cigaretový dym. V ten deň som trošku zbystrila a uvedomila som si, že ma pobolieva v podbrušku a akoby vo vaječníkoch, niekedy v pravom, niekedy v ľavom a niekedy aj v strede podbruška. Je to ako keby som mala dostať menzes, no ten nechodí. Bolievajú ma aj kríže, mám naliate a trošku na dotyk boľavé prsia a citlivé a stále zdurené bradavky. V deň, keď som mala dostať menštruáciu, tak som mala biely hrudkovitý výtok, potom už len normálny do biela sfarbený. A strašne sa cítim unavená. Do dnes rána som napríklad spala pekných 10 hodín, no musela som si pospať ešte aj poobede a teraz som tiež nejaká malátna. A nejak mi chutí papať viac než predtým, no nevoľno mi nebýva (pocity na vracanie a pod.). S priateľom mávame nechránený sex, no prerušovaným spôsobom, ale niekedy aj dvakrát za sebou. Myslíte si, že môžem byť tehotná? Mali ste podobné príznaky v tehotenstve? Viem, že nie ste doktorky a mám si spraviť test (už ho mám kúpený a zajtra ráno si ho spravím), ale rada by som si prečítala aj vaše názory, ktoré s týmto máte skúsenosti... ďakuejm 🙂 🙂

emily0412
28. dec 2015

@nastaa ano mozes byt tehotna

nastaa
28. dec 2015

@emily0412 a aj keď mi nebýva nevoľno? lebo to mi je nejak čudné, že vôbec nezvraciam a podobne.. Len včera som mala aj dosť zmeny nálad, že mi bolo do plaču, potom som bola zas nenormálne nervózna... A pred hodinkou som si merala teplotu a mala som 37,3. Bazálnu som si doteraz nemeriavala, no od zajtra si začnem. Hneď po prebudení si zmeriam. Spravím si aj test, len sa trošku bojím výsledku. Predtým som o bábätku neuvažovala, no teraz by som ho čím ďalej tým viac chcela. 🙂

micka511
28. dec 2015

@nastaa nemusíš zvracat 😊 Podľa mňa môžeš byť kľudne tehotna 👍

nastaa
28. dec 2015

@micka 511 to by ma aj strašne potešilo, keby som bola 🙂 cítim, že sa so mnou niečo deje... ale bojím sa výsledku na teste a následného sklamania... lebo čo ak sú to len rozhádzané hormóny alebo niečo podobné 😒 bojím sa urobiť si aj testíííík... ale ďakujem za názory 😉 😉 a aké si mala ty príznaky, kým si zistila, že si tehu????

nastaa
28. dec 2015

@micka511 asi som oslovila vo vyššie uvedenom príspevku inú dámu a nie teba 😀 😀 ale každopádne som zvedavá na tvoje prvé príznaky pred zistením tehu 😉

sara34valentina
28. dec 2015

@nastaa urob test naco strach!? Kazda mame ine priznaky..... Urob test ukáze uz keby si bola😁

nastaa
28. dec 2015

@sara34valentina urobila som si a to hneď teraz... nevydržala som do rána... a objavili sa // a riadne silné hneď po pár sekundách.. ráno ešte test zopakujem 🙂 🙂 dúfam, že nevyšiel chybne...

emily0412
28. dec 2015

@nastaa a kolko dni si po ovulke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre