Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

michaela_lm
8. dec 2015

Mozem otazocku 9 novembra som mala menstruaciu mavam pravidelne vzdy 27 novembra sme maly pohlavny styk nechraneny chceme babo myslite ze som mohla mat plodne dakujem za kazdu odpoved

minnie_nixs
8. dec 2015

@worker_falcon ach jaj moc sa toho obavam ,,, pockam este tyzden a si urobim test nechcem skoro lebo je to zbytocne ale preco mi je zle to nechapem vkuse cely den mi je na grc a to je len par dni po oplodneni 3-4 a to by nemalo no citala som ze kazda zena to mava inac .....

zuz02
8. dec 2015

@minnie_nixs moze to byt cokolvek. Aj mne je dnes tak ako tebe. Ale okrem toho som slaba a mam slabu zimmicu. Tehotna nie som. Zrejme som chytila ten crevny virus, co je teraz vo vzduchu.

minnie_nixs
8. dec 2015

@zuz02 ten som prekonala a bolo mi inac tak viem ze tu nemam nastastie

sara34valentina
8. dec 2015

@mia295 mas ovulaciu !! dnes a pozajtra sa posnazte ale este dnes sup sup !! 😉

sara34valentina
8. dec 2015

@michaela_lm aky dlhy mas cyklus? ja som mvala 29-30 a ovu na 18dc cize mozne to je !

emili31
8. dec 2015

@mia295 hlavne by sa tvoj doktor nemal riadit svojimi pocitmi ale hodnotami z hormonalneho profilu....

michaela_lm
8. dec 2015

@sara34valentina ja dufam ze ano lebo cely tyzden ma bolelo brucho ako na krami tak uvidim test som si robyla ale nevisiel ako som chcela budem cakat a verit

vik_i
8. dec 2015

@evulik858 ja som ok, len rozmýšľam, že všade čítam že HAK chráni 7 dní, tak by som mala byť ešte v tom termíne. Uvidíme, aj tak idem vo štvrtok na preventívnu, tak snáď by to tam doktor zistil

baaambulkaa
8. dec 2015

@minnie_nixs je to veeeľmi málo pravdepodobné

minnie_nixs
8. dec 2015

@baaambulkaa tak ja neviem comu verit ci pocitom alebo

minnie_nixs
8. dec 2015

@baaambulkaa a pokial viem tak partnerovi po ejakulácií ( i do kondomu )ešte niekoľko minút vyteká malé množstvo ejekulátu a to je to keď nedôjde k vymočeniu ešte riskantne a kedze sa urobil na mna a hned to dal do vnutra tak neviem bolo tam toho dost na pocit tak neviem naozaj

mia295
8. dec 2015

@sara34valentina myslíš že naozaj? ale ved za skúšku nič nedáme len si užijeme :D a budeme veriť potom 🙂

minnie_nixs
8. dec 2015

@baaambulkaa aaa navise potom ako sa urobil aa neutrel dal to domna cez plodne dni a sme pokracovali dost dlho cize neviem

baaambulkaa
8. dec 2015

@minnie_nixs spermie na vzduchu strácajú schopnosť oplodnenia....šanca tam je veľmi veľmi malá....však uvidíš či ti príde MS, ak nie urobíš test a uvidíš...

minnie_nixs
9. dec 2015

@baaambulkaa najhorsie bude to cakanie 2 tyzdne za MS

minnie_nixs
9. dec 2015

@baaambulkaa vela som studovala vsade je to inac ze sa da otehotniet aj ze nie tak mam chaus budem musiet si trosku pockat ... Od vcera mam brucho naliate ako balon a ma pobolieva v podbrusku .... Pravdupovediac my sa babatku nebranime tak nam to nebude vadit ked sa podari

stevvvka
9. dec 2015

ahojte...som 14 DPO, bazalna teplota sa drzala 12 dni hore, vcera a dnes klesla na skoro predovulacnu teplotu, ale mrcha nikde, a ta chodi este v ten den ako klesne teplota, maximalne na nasledujuci. testy su negativne. skor si myslim, ze nie som tehotna, ako ano. myslite, ze je aj tak moznost, ze testy nic neukazuju a som v tom? a co ta teplota? ked klesla z 36,7 na 36, 3 a 36.4???

sara34valentina
9. dec 2015

@stevvvka ms dostanes ,,,,neboj podari sa nabuduce ....

sara34valentina
9. dec 2015

@minnie_nixs ak sa neutrel mal stale spermie, este su v kanaliku, takze sanca tam je 40% 😀 😀 😀 no tak uvidis ci ano ci nie,,,,,, 😅

zanet63
9. dec 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@sara34valentina niekedy aj 40% pravdepodobnost je dost velka 🙂

minnie_nixs
9. dec 2015

@sara34valentina taak uvidim ale pomaly sa s tym zacinam zmierovat :D vies bolelo ma brucho , nafuknute som ho mal bolo mi zle 3 dni sa to tahalo vsetko aaaa dnes je to uz fajn :D uz len cakat :D

sara34valentina
9. dec 2015

@minnie_nixs daj potom vediet 😊

minnie_nixs
9. dec 2015

@sara34valentina urcite 🙂 tesim sa ze by to mohlo byt a zaroven strach ze nie

sara34valentina
9. dec 2015

@minnie_nixs kedy mas dostat

minnie_nixs
9. dec 2015

@sara34valentina 12 dni ale ziadne naznaky vzdy dva tyzdne pred manboleli prsia teraz nic malansom vytok dost a teraz nic tak neviem

baaambulkaa
9. dec 2015

@minnie_nixs este je velmi skoro aby si vobec mala nejake priznaky tehotenske, cize ak ta bolelo brucho a bolo ti zle tak pricina bude ina ako tehotenstvo

minnie_nixs
9. dec 2015

@baaambulkaa ano moze byt ina noo ako som pisala vyssie bolelo ma v podbrusku 2 dni aa pichalo ma v nom v nejakych intervaloch a nafuklo sa mi a potom mi bolo zle moze nemusi uvidim ,,,

baaambulkaa
9. dec 2015

@minnie_nixs všetko sú to len hypotetické dohady, počkaj na MS a uvidíš, či áno či nie....

minnie_nixs
9. dec 2015

@baaambulkaa to ja mam take hormony ci ako to nazvat dva tyzdne pred Ms mam vytok a bolest prs a teraz nic 12 dni a nic neviem preco to je tak aleeee mam MS 1-2 dni max ale prsia ma bolia strasne a 2 tyzdne pred a vytok je silny uz po ovulacii vkuse a teraz nic az som happy ze teraz mam klud lebo to bolo neprijemne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre