Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

dievcatko112
7. nov 2013

@majka_3 dobre dakujem tak idem pomaly papa a dam ti potom vediet ze ako 🙂

vendulina89
8. nov 2013

@majka_3 Počkala jsem až mi skončí ms a pak jsem udělala rovnou dva testíky, každý jiný pro jistotu a oba byly negativní.... Jsem v klidu, prostě se budeme zase snažit a určitě to vyjde 🙂 děkujiiiiii a dám vědět 🙂 😉

majka_3
8. nov 2013

@vendulina89 tak aspon ze to beries tak dobre 🙂
vela stastia 😉

vendulina89
8. nov 2013

@majka_3 Zatím ano 🙂 děkujiiii 😉

dievcatko112
9. nov 2013

@majka_3 este by som sa ta chcela opytat ze test by mi tiez ukazal dve ciarocky ak by to bolo mimomaternicove tehotenstvo?

majka_3
9. nov 2013

@dievcatko112 to co? preco by si mala mimo maternicove? prosim uz vazne staci....prehanas to.... 😖 😖 😖 😖
mas na teste dve ciarky? ci co

dievcatko112
9. nov 2013

@majka_3 nie nie len som citala ze mimomaternicove je sprevadzane bolestou :( ...nie nie dnes si idem kupittest a spravim si ho az o nejakych pat dni zeby bol vysledok co najpresnejsi 🙂

majka_3
9. nov 2013

@dievcatko112 ine bolesti urcite ako mas ty.... 😉 nestresuj

llenickaa
9. nov 2013

Potrebujem radu.mrcha mi meska uz 6 den.ziaden naznak ze by mala prist.14 dpo test negativny.dnes som 15dpo.mozem byt tehotna aj ked su testy negativne???dakujem.

zuzinka1989
9. nov 2013

@llenickaa ano mozes, daj si zistit hcg z krvi...pripadne urob tehu test o nieco neskor 🙂

llenickaa
9. nov 2013

@zuzinka1989 moja myslis?aj ked uz preslo 14 dpo a nic test neukazal?

katkarv
10. nov 2013

Babyyyyyyy stalo sa vam uz ze by vam falosny duch silnel?Viem ze Woman secret robi niekedy falosnych duchov a,le zeby silneli?Dnes som 12dpo a je trosku silnejsi ako vcera.Snad falosny duchovia nesilneju ☹

kety29
10. nov 2013

Ahoj žienky, chcem radu som tu síce po prvy krat ale čitam vaše komentare a som velmi vdacna že taketo niečo existuje vela sa človek nauči.Priznam sa že svoje telo nepoznam a snažim sa ho spoznat a učit sa ako na to, ale mam taky maly problem. Mam nepravidelnu Menš. pride mi každy mesiac ale vždy da sa povedat ako sa jej zachce, posledny pol rok som to mala tak že ak som mala napr:22.9.2013 a trvaaa mi stale 5 dni tak ta buduca prisla približne 4-teho alebo 5-teho oktobra, no moja otazka znie: mala som mrchu 4.10 trvala 5 dni s prijatelom sme sexovali vždy ked sa dalo a amli sme chut ale viem na 100% že stale jeho semeno ostalo na mojom brusku a potom po jeho vyrone už domna nevosiel. teraz cakam mrchu a neprisla mi neviem co je to ako uvedomujem si že to može byt mnoho inch faktorov ale preca mi beha po rozume ci niesom tehotna lebo od 4.11 ma pobolievalo brucho ako normalne že ma prit mrcha a neprisla necitim sa nijak inak žiadne veci na sebe nepozorujem, ale preca tomu nechapem vie mi niekto poradit a este musim podotknut sem tam mam pobolieva brusko aj križe ale inak nic no normalne priznaky na menzes. ak ma nejaka s vas podobne skusenosti prosim o radu. dakujem

kikuskaschw
10. nov 2013

ja uz fakt neviem :(...minuly mesiac som ms nemala len som spinila a to bolo 19.10 ...mam cystu je velka uz 5 cm a mam ju na pravom vajecniku..pre istotu som robila testy a boli pozitivne boli na nich duchovia...teraz 8.11 v piatok som mala bolesti v podbrusku a prisla mi mrcha ktora inak mala prist az 16.11 sla som k dr. ten ma poslal do nemocnice kde podla krvy hcg bolo 0.100 (IU/l) povedali ze isto tehotna niesom bo mam ms ....no testy su stale pozitivne ja uz fakt neviem na sone piatok nebolo nic vidno ...myslite ze mozem bit tehotna?????

mmarch
11. nov 2013

Zdravíčko ve spolek  asi to bude znít divně,ale mohla bych být těhu i když jsem podle grafu neměla ovulaci? Mám docela nepravidelnou ms, ale vždy do 40dnů ji dostanu, teď jsem 46. dc a pořád nic. V pátek jsem si dělala TT a byl tam slaboučký duch, ale opravdu slaboučký, dnes ráno opět slaboučký, nezesílel, taky mi je divně asi od čtvrtku od žaludku, každou chvíli mi je na zvracení (tak různě – při hladu, po jídle, při nějakém zápachu, nebo když se na mě vyvalil horký vzduch po otevření myčky..), mám příšernou žízeň a občas se mi trošku zatočí hlava, podbříšek mě nebolí, jen v noci trochu prsa, ale před ms mě bolívají mnohem víc jak teď. Je mi, jako by na mě něco lezlo… Říkám si,že si to jen vsugerovávám, pár duchů jsem už na testu měla a nic to nebylo, ale dřív se ten duch objevil až tak po hodině, teď ti dva se objevili do 5min. Já vím, ono je to 50x50 můžu být ale taky nemusím…

mmarch
11. nov 2013

Ještě jsem zapomněla dodat, že jsem taky příšerně náladová hlavně nervózní, až protivná, vytáčím sama sebe 😀 jinak jsem flegmoš, kliďas

kaculinek1
11. nov 2013

@mmarch Ahoj podle toho, co píšeš, to vypadá na miminko... Tedy u mě alespoň minimální duch, jak píšeš vždycky znamenal těhu...Navíc když se objevil hned. To že jsi neměla ovulaci podle grafu je celkem nepodstatné - známá otěhotněla dokonce při menstruaci...A mě se naposled povedlo, že během týdne byly oplodněné dvě vajíčka. To první se bohužel neuchytilo, takže jsem toho tvého ducha měla taky asi týden, než se pořádně vybarvilo to druhé mimi 🙂 Co se týče nevolností, může to být píznak, ale to asi bude spíše sugesce, většinou je blbě až tak od poloviny až konce druhého měsíce...Ale každá to má jinak🙂

kaculinek1
11. nov 2013

@llenickaa Mě se při prvním těhu na testu objevil slabý proužek až po 17-ti denním zpoždění ms...

mmarch
11. nov 2013

@kaculinek1 kéž by to vyšlo, už se snažíme 4roky, mám PCOS, mám za sebou laparku a hormony… po novém roce už plánujeme začít s IVF, samozřejmě se mi do toho ani trochu nechce... s tou nevolností - kamarádce bývalo zle už asi od 10dpo,ale nezvracela a sestřenka zvracela prý už od 14dpo, ještě ani neměla // na tt, ale jasně, beru to všechno s rezervou, ale docela jsi mě potěšila, děkuji za komentík

mmarch
11. nov 2013

@kaculinek1 těžko říct, kolik dní mám zpoždění, když to mám pokaždé jinak, nebo který den mohla být případná ovulka 🙂

dievcatko112
11. nov 2013

@kety29 ahoj ak si si ista ze semeno skoncilo na bruchu tak sa nemas coho bat a ked to tak praktizujes stale preco by sa malo nieco stat teraz no nie? Ale pozor predejakulacna tekutina moze obsahovat spermie tak ak to chcete robit bez kondomu tak nech sa aspon partner pred sexom vycika ak tak nerobi...ale porozmyslaj nad antikoncepciou lebo toto nieje sto percentne a daj pozor nech to z bruska nestecie kde nema a nech to nasledne partner nezatlaci prstami 🙂 sstastne radovanky

majka_3
11. nov 2013

@kikuskaschw pozit .testy mas kvoli tej cyste

kikuskaschw
11. nov 2013

@majka_3 to vazne??? nemyslela by som si ze to moze ovplivnit....

kaculinek1
11. nov 2013

@mmarch Tak držím palečky i na nohou, aby to vyšlo... Vůbec netuším, co zkratky těch vyšetření, co jsi mi psala znamenají a jsem za to moooc ráda. Doufám, že už jiné zkratky potřebovat nebudete 😉

katka277111
11. nov 2013

ahoj budoucí maminky, můžete mi některá poradit? dnes je to 10 dní po termínu očekávané MS. poslední půlrok jsem ji měla na den pravidelnou. asi 10 po sexu jsem cítila těhotenské příznaky - bolest v podbříšku, citlivá prsa, bolest hlavy. postupně se přidala zácpa, velká žízeň, časté močení, nevolnosti, citlivost na pachy a chutě, ale už mě nebolí prsa. udělala jsem si asi 4 testy - jeden ještě před MS, a další v den MS, ale oba byly negativní. pak jsem si dělala test minulou středu a zase negativní. dneska jsem si dělala pro kontrolu další než se objednám k dr. namočila jsem test, ukázala se jedna čárka, položila jsem ho na okno, ale vzpomněla jsem si na něj až za hodinu, tak jsem ho šla vyhodit a našla jsem tam dvě čárky. ikdyž ta druhá byla trochu slabší, ne duch, ale ne tak silná jako ta první. tak nevím, co si o tom mám myslet... bylo by to už druhé těhotenství, ale u prvního jsem měla jasnou čárku hned. ale testovala jsem taky asi až v 5. nebo 6. týdnu těhu... myslíte, že dneska byl ten test pozitivní, protože jsem ho nechala dlouho? díky

pisisvori
12. nov 2013

@katka277111 pokud tam ke čárka tak těhu jsi. To že to bylo později většinou mocneznamená🙂

staankaa1
12. nov 2013

babý chcem sa opytat mam teraz spinenie dostala som ho presne v den ked som mala dostat normalnu menstruaciu spinenie mam uz 3 dni ale pali ma troska aj zaha a na lavej strane pri vajecniku citim take ako keby chvenie mozem byt tehotna? test som si este nerobila.pri prvych dvoch tehotenstvach som taketo priznaky nemala tak neviem dakujem

mmarch
12. nov 2013

@pisisvori
@katka277111 moc bych těm pozdějším duchům nevěřila, já je měla na testech několikrát, nikdy to nic nebylo a dr. mi hned řekla, že duch po hodině nic neznamená (ano někdy může),ale na většině testů se objevují tito falešní po delší době. Samozřejmě držím palečky a přeji, aby to nebyl jen falešný duch, také jsem teď v očekávání, také mám duchy na testech (i když už po 1min, ale zatím nesílí)

katka277111
12. nov 2013

holky, díky. tak nějak si myslím, že těhotná jsem, ale znáte to... 🙂 nemůžu tomu ale uvěřit, vyšlo to skoro na poprvé :D počkám do pátku a udělám ještě jeden ráno 🙂
to mmarch: přeju, Ať ty čárky sílí!!! 🙂

pivonka2
12. nov 2013

Ahoj dámy, přidávám se do diskuze. Nevím, jestli nejsem slepá nebo blbá. MS měla dorazit 9.11. Ráno jsem si dělala test a odpoledne (já nedočkavka) ještě jeden, který je ale výrazně slabší. Vidíte tam něco? Jestli bych místo na gyndu neměla jít na oční😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre