Myslíte, že som tehotná?

23. dec 2020

Dnes som si robila testy nie z ranného moču ale už poobede pila som veľa vody atď... Na obyčajnom vyšiel duch ale digi ukázal negatívny no vnútri ma nejake divne čiarky nie také ako inokedy tak rozmýšľam ci nemôže byť chybný lebo keď sa načítava výsledok mala som ho v nohaviciach dole hlavou 😅... Mam veľký pocit ze som tehotná nejak to cítim no nechcem si to nahovárať o dieťa sa ani nesnažíme tento mesiac to je cele také iné... Brala som aj ATB tak rozmýšľam ci mi nemôže meškať MS z toho ale vždy pred MS 10 dní ma strašne bolia prsia a teraz nič... Tak to bolo aj v predošlom tehotenstve

amelia000
23. dec 2020

Test je negativny, ziadneho ducha nevidim. A rozoberat digi test? Naco? Mala si sa riadit len vysledkom digitalneho testu, to ,ze ma vnutri xy ciarok nieje ziadna vypovedna hodnota.

veronikaszabova
23. dec 2020

Prvy mas uplne premoceny a digi si naco rozoberala?

miruschka9
23. dec 2020

Máš negatívny .. ja stále nerozumiem prečo majú ženy tendenciu rozoberať tehotenské testy a čakajú, že tam uvidia niečo iné 🤷‍♀️ Fakt tomu nechápem

autor
23. dec 2020

Ok

petamich
23. dec 2020

takto 🙂 digitalny test ma nizsiu citlivost, ten pruzkovy zrejme bude 10tkovy a digi je "az" 25kovy, ak ti teda 10tkovy ukaze ducha, tak digi este nevyjde, skus zopakovat o par dni ak si chces byt ista ;) drzim paste! a ver mi netreba tie testy rozoberat, ked to tam ma byt bude, skus napr. ClearBlue skora detekcia, mne vysiel uz 6 dni pred ocakavanou MS a celkom jasne, maju asi viac farbiva alebo neviem

dannka123
13. jan 2021

Vidno tam ducha alebo nie

mondolina
13. jan 2021
dannka123
13. jan 2021

A myslíte si že by mi uz ukazalo keby ze som v tom lebo vcera som si to robila lebo uz my 18 dní mešká?

dannka123
13. jan 2021

Vie my niekto v tom poradiť? Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre